In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ресурси

Advanced Bunny

Тарас. | from Mi Note 10

На рахунок публікації фото я зрозумів і претензій жодних,а на рахунок сумнівних сайтів мені 50 і я на такі сайти не заходжу,на рахунок технологічних так,технології мене цікавлять,я не відстающий старий пердун і знаю що таке спам,я можу і віндовс переставити ,а також користуюсь програмою пайтон,якщо ви в курсі,тож не говоріть,що я десь цей спам взяв,скоріше всього коли я опублікував макро фото,я так думаю хтось заходить на платформу і передивляється публікації,незнаю яким методом він вибирає кому це відправити ,але ви бачете,що це є і я думаю якщо цього на даний час мало так як ви пишете,воно буде поширюватись,якщо не прийняти міри.Більше ні на одному сайті і в електронку таких повідомлень нема.
2020-11-29 17:26:45

Mi Comm team

Olexa | from Mi Note 10

Тарас.
На рахунок публікації фото я зрозумів і претензій жодних,а на рахунок сумнівних сайтів мені 50 і я на такі сайти не заходжу,на рахунок технологічних так,технології мене цікавлять,я не відстающий старий пердун і знаю що таке спам,я можу і віндовс переставити ,а також користуюсь програмою пайтон,якщо ви в курсі,тож не говоріть,що я десь цей спам взяв,скоріше всього коли я опублікував макро фото,я так думаю хтось заходить на платформу і передивляється публікації,незнаю яким методом він вибирає кому це відправити ,але ви бачете,що це є і я думаю якщо цього на даний час мало так як ви пишете,воно буде поширюватись,якщо не прийняти міри.Більше ні на одному сайті і в електронку таких повідомлень нема.

Мі Фіт -> Профіль -> Відгук, повідомте розробників додатку.
2020-11-29 17:30:21
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?

Advanced Bunny

Тарас. | from Mi Note 10

Дякую.
2020-11-29 17:37:40

Master Bunny

SashaYou40 | from Redmi Note 9 Pro

Olexa
Мі Фіт -> Профіль -> Відгук, повідомте розробників додатку.

А як взагалі з мі фвюіт видалить повідомлення, і цей "спамер" мі фіт сидить в Вашій комьюніті=)
2020-11-29 18:03:06
SashaYou40 відповів о 2020-11-29 12:03:06
А як взагалі з мі фвюіт видалить повідомлення, і цей "спамер" мі фіт сидить в Вашій комьюніті=)

Мі Фіт це взагалі окремий додаток. З Ком'юніті його - як і з усіма іншими сервісами Сяомі - пов'язує тільки можливість авторизації по Мі ІД.
2020-11-29 18:08:20
Коли оновлення прошивки?

Advanced Bunny

Тарас. | from Mi Note 10

Повідомлення можна видалити баготьма способами,безпосередньо з браслета,а також і з програми,але ці повідомлення напевно вже під наглядом,тому,що вони не відкриваються,коли на нього натиснути воно пропадає безслідно,я пробував,а на другий день знову появляється і все це саме повторюється.
2020-11-29 18:12:02
Тарас. відповів о 2020-11-29 12:12:02
Повідомлення можна видалити баготьма способами,безпосередньо з браслета,а також і з програми,але ці повідомлення напевно вже під наглядом,тому,що вони не відкриваються,коли на нього натиснути воно пропадає безслідно,я пробував,а на другий день знову появляється і все це саме повторюється.

Спробуйте такий варіант. Відв'яжіть браслет від Мі Фіт, видаліть всі дані додатку Мі Фіт, видаліть сам додаток Мі Фіт. Після цього встановіть його по новій з Гугл Плея і по новій підв'яжіть браслет.
2020-11-29 18:31:48
Коли оновлення прошивки?

Advanced Bunny

Тарас. | from Mi Note 10

Дякую за пораду, попробую.
2020-11-29 18:33:54

Pro Bunny

Tetiana 2020 | from Redmi Note 9 Pro

То же самое. Уже достали конкретно 😡 И никакого "Чёрного списка" нет(((
2020-11-29 18:46:58
SashaYou40 відповів о 2020-11-29 12:03:06

Якщо додаєте в друзі в Mi Community - передивляйтесь, кого додаєте. Стосовно Mi Community проблем немає - обираєте такого спамера, повідомлення, вгорі праворуч три крапки - Внести в чорний список. Там же є кнопка Поскаржитись.
2020-11-29 18:58:18
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

urbole

Pro Bunny

• Followers

42

• Threads

8

• Replies

613

2201