In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

mambę owocową mam i ja. Myślałem że to tylko tak i mnie się dzieje. A tu masz. A weź Pan szkoda gadać. Kiedyś płynniutko a dziś jak sankami po betonie i to pod górkę
2020-11-16 01:35:50

Master Bunny

Aleksandrawu | from app

Nie można także dawać łapek w górę od razu pod tematem. Jeśli jest kilka/ kilkanaście stron komentarzy, to przenosi na 1. stronę, a na ostatnią często nie można przejść. Ogólnie mam wrażenie, że coraz gorzej z tą apką.
2020-11-16 02:01:44
Wstawiasz zdjęcia na forum? Pamiętaj o REGULAMINIE działu fotografia.

Advanced Bunny

ludzie mlną | from app

U mnie niestety to samo się dzieje, ciężko otworzyć normalnie mi comunity, wstyd po prostu...
2020-11-16 02:23:44
Nie jesteś osamotniony w masochizmie.
Co prawda ja nie używam aplikacji, a moje wpisy są z komputera, ale od wczoraj nie mogę wejść na forum.
Niby wszystko O.K. ale routing do serwisu kończy się na początku Chin.
Zmieniałem DNS i nic nie pomaga. Sprawdziłem routing z Niemiec - jest ok, sprawdziłem z USA - jest ok.
Z Polski sypie się na całego.
Może nie chcą nas na Forum ;-)
2020-11-16 02:42:35
Invalid floor, the posts have been deleted #15

Mi Tech Team

Matiox | from app

Miejmy nadzieję że pod choinkę dostaniemy super działającą aplikację. Tak z innej beczki to moim zdaniem Redmi 4X to najlepszy smartfon wypuszczony przez Xiaomi, w dalszym ciągu świetnie sobie radzi po prawie 4 latach na rynku
2020-11-16 04:23:19

Pro Bunny

KaGhost | from app

Niestety aplikacja działa tragicznie. Tematy czasem się otwierają, czasem nie, komentarze często się nie pokazują, czasem się okazuje że jakaś wiadomość wysłała się dwa razy (obserwując innych to całe tematu też zakładają się podwójnie). Jest tragicznie. Aż się chce zaproponować przejście na discorda :)
2020-11-16 04:32:37

Master Bunny

pawelt | from app

To czysta prawda wiesz znalazłem apkę z starego xiaomi forum i po tylu latach działa
2020-11-16 04:33:54
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność

Mi Foto Team

dkisiala | from app

Nie jesteś samotny. Mi też raz działa a raz nie 😥
2020-11-16 05:10:03
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Master Bunny

Marcin_Koronowo | from app

Miałem również ten sam problem, wywaliłem apkę Mi Community ver. 4.5.10 i zainstalowałem sobie ponownie poprzednią wersję 4.5.9 - i znowu świat staje się bardziej kolorowy.
2020-11-16 07:17:11