In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Serisi

[Soru-Cevap] Hoparlörden hava gelmesi bir sorun mudur?

2020-11-15 04:09:57
158 12
Merhaba, daha önce var mıydı bilmiyorum ama yaklaşık bir aydır farkettim, YouTube videolarını vs. yüksek sesle dinlerken hoparlörden hissedilir derecede hava geliyor ve hoparlörün bulunduğu kısımda arka kapakta ısınma oluyor. Bunu yaşayanlar var mı veya bu normal birşey mi?
*mi9t
2020-11-15 04:09:57
Favorites RateRate

Pro Bunny

Selçuk Şahinbaş | from Redmi Note 8

Yok hocam sorun değildir. Yeni nesil her telefonda oluyor neredeyse. Bende note 8 var ses barının 4/3 ü dolu olsa bile hava geliyor. Ses seviyesine göre hoparlörden çıkan hava şiddeti de artıyor. Normal bir durumdur. :-) Son görevimi yerine getirdim. Size nasipmiş o da.
2020-11-15 04:13:29

Advanced Bunny

imdark Author | from Mi 9T

Selçuk Şahinbaş
Yok hocam sorun değildir. Yeni nesil her telefonda oluyor neredeyse. Bende note 8 var ses barının 4/3 ü dolu olsa bile hava geliyor. Ses seviyesine göre hoparlörden çıkan hava şiddeti de artıyor. Normal bir durumdur. :-) Son görevimi yerine getirdim. Size nasılmış o da.

Aslında havalı bir durum, gümbür gümbür diyorum 😂 görevler karşılıklı devam eder. Çok teşekkür ederim bu arada
2020-11-15 04:18:51

Master Bunny

xcopy | from Redmi Note 2

Havalı... 😁
2020-11-15 06:23:52

Advanced Bunny

xcopy
Havalı... 😁

Kesinlikle 😂
2020-11-15 06:47:47

Pro Bunny

omersusin | from app

hocam hoparlöru temizle var ayarlar kısmında onu deneyin bi
2020-11-15 07:24:03

Advanced Bunny

omersusin
hocam hoparlöru temizle var ayarlar kısmında onu deneyin bi

Ayarlarda böyle bir özellik olduğunu bilmiyordum. Bakıyorum şimdi
2020-11-15 07:58:51

Pro Bunny

ye.kta | from Redmi Note 8

imdark
Ayarlarda böyle bir özellik olduğunu bilmiyordum. Bakıyorum şimdi

Her telefonda yok sanırım hocam o özellik
2020-11-15 10:06:39

Advanced Bunny

ye.kta
Her telefonda yok sanırım hocam o özellik

Bende de yokmuş
2020-11-15 17:19:27

Rookie Bunny

ByBlackaqua | from Redmi Note 9 Pro

hocam hava geliyor çünkü telefonlarda ses güçlendirme var xiaomi de extra o da hoparlörü yüksek seste basla birlikte titreştiriyor titreşimler havayı yitiyor gayet normal bir hoparlörü son ses açarsan ve kağıt korsan önüne titrer hoparlör titreşimi hava ile iletilir o büyük olduğu için elinle değil kapıtla anlarsın ama burada geldiği yüzel alanı küçük olduğu için el ile hissediyorsun
2020-11-16 02:18:59

Advanced Bunny

ByBlackaqua
hocam hava geliyor çünkü telefonlarda ses güçlendirme var xiaomi de extra o da hoparlörü yüksek seste basla birlikte titreştiriyor titreşimler havayı yitiyor gayet normal bir hoparlörü son ses açarsan ve kağıt korsan önüne titrer hoparlör titreşimi hava ile iletilir o büyük olduğu için elinle değil kapıtla anlarsın ama burada geldiği yüzel alanı küçük olduğu için el ile hissediyorsun

Çok teşekkür ederim
2020-11-16 02:22:36
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

imdark

Advanced Bunny

• Followers

2

• Threads

13

• Replies

79