In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[Pytania i odpowiedzi] co z tym fantem zrobić?

2020-11-09 22:22:31
308 3
Mam problem z apką zdjęcia, chodzi o to że gdy zrobię zdjęcie i przeniosę to zdjęcie na kartę sd i usunę tą fotkę z urządzenia od razu jest usunięte również z karty sd.
Jak ten problem rozwiązać.
Proszę o pomoc.
2020-11-09 22:22:31
Favorites RateRate

Advanced Bunny

isio1986 | from app

nie wiem czy dobrze rozumiem, ale jeśli używasz tej zaznaczonej na obrazku opcji, to wogóle nie powinno zostawać nic na urządzeniu, i nie musiałbyś nic usuwać. użyć opcji kopiuj, albo wogóle jak przeniesiesz na kartę SD, to nic nie usuwaj, może zostaje ci thumbnail czy jak to się tam nazywa i usuwając go wywala ci też obraz z karty. choć to było by dziwne.
najlepiej ustaw sobie w opcjach aparatu żeby zapisywał ci zdjęcia odrazu na kartę
2020-11-09 23:21:23

Master Bunny

Wooyoo | from app

Przepraszam, a usuwasz z urządzenia przez galerię, czy menedżera plików? Jeżeli przez Galerię, to nic mnie nie dziwi.
2020-11-09 23:41:12

Semi Pro Bunny

6290820545 wisus Author | from app

Wooyoo
Przepraszam, a usuwasz z urządzenia przez galerię, czy menedżera plików? Jeżeli przez Galerię, to nic mnie nie dziwi.

przez menedżera plików
2020-11-10 01:15:49
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

6290820545 wisus

Semi Pro Bunny

• Followers

9

• Threads

87

• Replies

140