In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi

[Dyskusja] Dlaczego W Redmi 6 (lub niżej) Nie Ma Funkcji NFC?

2020-11-06 20:14:45
491 2
Tutejsze Telefony Takie Jak Flagowiec Mi 10T Posiadają NFC Ale Patrząc na to że osoby które posiadają np. Redmi 4 Nie Mogą Pozwolić Sobie Na Korzystanie Np. Z płatności Zbliżeniowych Jest To Spory Minus Bo Ogólnie Teraz Każdy Korzysta z tej Funkcji Bo Jest To
A. Bezpieczniejsze Bo Teraz jest Virus I Płatności zbliżeniowe są bezpieczniejsze bo nie przenosimy zarazką jak np. banknotem
B. Jest To łatwe W Obsłudze, Poprostu Potrzeba Tylko Np. Mi Pay, Apple Pay Lub Jak Ktoś Korzysta Z Googla To Google Pay z zalogowanym kontem i z jakimś np. 100zł na koncie poprostu przykładasz telefon (Ekranem Do Góry) Do czytnika Kart Kredytowych I Debetowych i Boom Zapłacone I Masz Cukier Na Następne Ciasto
C. To Jest Bardzo Popularne, Chodzi Tu O To że większąść polaków Ba Nawet Za Granicą To Jest Popularne, Korzysta Z Tej Funckji

Ale Niestety Zobaczmy Na Minusy Wyobraź sobie że kupiłeś Nowiutkie Słuchawki Od Xiaomi Ale Są Bezprzewodowe Dlatego nie mają kabla (Z Wyjątkiem Tego Do ładownia :p) Ale Patrzysz Na Pudełko I Jest Piekło Bo Ty Masz Bluetooth 4.0 A Słuchawki Wspierają 3.0 W dół Noto Masz Też Funkcje NFC Ale Jest Problem BO MASZ TELEFON KTÓRY NIE OBSŁUGUJE NFC! i Jesteś Za Przeproszeniem W Dupie Wracając Noto Zgłaszasz Reklamacje Na Słuchawki No Ale Niestety Nie Dostałeś Ani Pieniędzy Ani Możliwości Wzrotu No Sorry :p, Ale Wróćmy Do Samej Dyskusji

Niestety Nie Wiadomo Dlaczego Xiaomi Że tak to powiem ,,Oszczędza" Moduły NFC

Napisz W Komentarzu Co myślisz O Tym!

Pozdrawiam, Dogi
2020-11-06 20:14:45
Favorites RateRate
Temat już był wielokrotnie wałkowany, to iż starsze modele nie mają NFC wynika głównie z tego iż w Chinach nie jest to popularne rozwiązanie a do płacenia używają kodów QR.
Nie dodawali też NFC do tanich budżetowych telefonów, to zaczęło się zmieniać ostatnio, od początku tego roku a dokładnie od serii Redmi Note 8 no ale to Redmi Note a nie samo Redmi.
2020-11-06 20:25:55
Regulamin wrzucania zdjęć:
https://c.mi.com/thread-1601469-1-0.html

Rookie Bunny

DJ Dogi Author | from app

Vergiliusz
Temat już był wielokrotnie wałkowany, to iż starsze modele nie mają NFC wynika głównie z tego iż w Chinach nie jest to popularne rozwiązanie a do płacenia używają kodów QR.
Nie dodawali też NFC do tanich budżetowych telefonów, to zaczęło się zmieniać ostatnio, od początku tego roku a dokładnie od serii Redmi Note 8 no ale to Redmi Note a nie samo Redmi.

Masz Racje Czytałem Artykuł
2020-11-07 06:33:36
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

DJ Dogi

Rookie Bunny

• Followers

3

• Threads

6

• Replies

10