In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

MIUI Genel

[MIUI Soru-Cevap] root atararak Android sistemini yükseltmek mümkün mü?

2020-11-06 17:29:57
200 6
Kuzenimin tabletinde Android sürümü 4.4.4 eba ve zoom Android 5.0 sistem gereksinimi istediği için derslere giremiyorum. Sistemi programlarla yükseltebilir miyim? Cihaz bozulur mu
2020-11-06 17:29:57
Favorites1 RateRate

Semi Pro Bunny

〘✗✩✩✗〙 | from Redmi Note 7

root atıp telefonuna uygun android i yüksek bi rom u flashlayabilirsin yardımcı olabilirim 👍
2020-11-06 18:08:13

Semi Pro Bunny

Tr×METE | from Redmi Note 8

farklı romlar yükleyebilirsiniz yada sürümünüzü 5.0 üstü gösterebilirsiniz root layarak yani mümkündür ama bilmiyorsanız cihazı bozabilirsiniz
2020-11-06 18:08:28

Semi Pro Bunny

Xıaomikullanıcısı Author | from Redmi Note 7

〘✗✩✩✗〙
root atıp telefonuna uygun android i yüksek bi rom u flashlayabilirsin yardımcı olabilirim 👍

Riske girer miyim bilmiyorum iyi kötü bir tabletleri var bozmak istemem. Cihazı 2017 de almıştım ama yine de kurtarmıyor
2020-11-06 18:12:33

Pro Bunny

Abdullah Emin Dağlı | from Mi 9T Pro

Xıaomikullanıcısı
Riske girer miyim bilmiyorum iyi kötü bir tabletleri var bozmak istemem. Cihazı 2017 de almıştım ama yine de kurtarmıyor

GM e-tab 5'e lineage OS romu yükledik Android 7 yaptık tableti ama aradan zaman geçince stabilliği azaldı
2020-11-06 19:54:59

Rookie Bunny

hmrcazad | from Redmi Note 9 Pro

selam öncelikle cihaz rootlamak üst düzey geliştirici işidir ama piyasadaki açık kaynakli romları yuklemek için bu rehber bize gelistiriciler tarafından sunuluyor ancak rootlamanin başarı oranı %70 cihaz brick olması için (tuğla)%30 yüksek bı oran romlara gelecek olursak cihazınızdaki romlara giydirilmiş yapısı yukseltilmiş romlardir örneğin cihazınız android 7 nougat  ama siz android pie 9 a yukseteceksiniz bu işlemin sonunda cihazınız android pie 9 görünümüne kavuşacaktır ama nougat 7 nin üzerine inşa edilmiş bir şekilde bu durum donanımınizi bı hayli yordugu gibi güç tüketimini de bı hayli arttıracaktır nedenki cihazınızda iki yapı inşa edilmiş olmasından android 7 baskılanmış 9 öne çıkarılmış gibi düşünün yani bu iş elbise değiştirmek gibi biz insanız donanimiz sabit ama elbise degistirebiliyoruz elbise değiştirince kolumuz bacagimiz uzanmiyor dimi donanım meselesi yani bunu yazmamın sebebi sonradan pişman olursun uygulamalar içinde bogulursun çünkü sisitem hatalarını uygulamalar aracılığıyla kapatılıyor yorucu bı iş cihazı gözden cikardiysan yap derim
2020-11-07 00:50:24

Master Bunny

mirhan 21 | from app

telefoncuya gosterin
2020-11-08 03:37:42
bymirhan
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Xıaomikullanıcısı

Semi Pro Bunny

• Followers

5