Witam. Od prawie trzech miesięcy mam Redmi 7A w wersji 2/16GB. Oczywiście od paru ładnych tygodni telefon męczy mnie powiadomieniami o braku pamięci. Nie można nawet żadnego filmu nagrać, bo nie ma na tyle pamięci. Ale najbardziej martwią mnie różne dziwne problemy z nim: gdy jest wyciszony i włączę z powrotem dźwięk, to często po chwili pojawia się sygnał wiadomości z Messengera, pomimo tego, że nikt nic nie pisał. Praktycznie od początku też gdy nagram jakiś film i póżniej go oglądam, to włącza się on sam w zwolnionym tempie, przez chwilę leci normalnie, a potem w zwolnionym, często też zamieniają się miejscami ikony w menu (w tej szufladzie aplikacji, w normalnym ekranie głównym bez szuflady nic się nie dzieje). W antywirusie mam nastawione, że ma być codziennie automatyczne skanowanie o wpół do szóstej rano, ale najczęściej uruchamia się ono w godzinach 9-11. Ostatnio zaczął się też nieźle zacinać, ale to pewnie kwestia braku pamięci. Kojarzę też, że raz sam się wyciszył po incydencie z ww. dzwonkiem Messengera. Czy to może być wynik działania jakiegoś wirusa, czy raczej braku pamięci a może coś innego? Może oddać go na gwarancję? PS. Czy karta pamięci np 128GB pomoże? Teraz mam w telefonie kartę 4GB ale nie daje rady.