In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

MIUI Genel

[Yazılım\ROM] Bootloader Kilidi ve imei Sorunu Sorunu !

2020-10-29 19:07:16
78 2
Arkadaşlar rica ile yardımlarınızı bekliyorum. Yurtdışı mi 9t pro cihazım var. Bilgi sahibi olmadığım için telefon şebekesi kapanmadan önce imei işlemi için bootloader kilidinin açık olması gerektiğini bilmiyordum. Cihaz şebekesi tamamen kapandı (çift hat) ve bir arkadaş box cihazı ile imei değiştirerek rom kurdu. Ardından bootloader kilidinin açılması için geliştirici seçeneklerden kayıt oluşturdu fakat 1 aydır bekliyorum bootloader kilidi açılmıyor. imei giderse tekrardan box cihazı gerekecek. Bu iş biraz maliyetli ve zahmetli. Sorum şudur: Bilgisayar üzerinden mi programı ile bootloader kilidini açmaya çalışırsam imei gider mi ? Diyelim ki bootloaderkKilidi açıldı ve imei giderse ardından box cihazına gerek duymadan imei atılabilir mi ? Lütfen yardım !!!
2020-10-29 19:07:16
Favorites RateRate

Grand Master Bunny

gungfu155 | from Mi Note 3

selam 1 ay gibi uzun bir süre geçtiğini söylüyorsunuz mi unlock uygulamasını indirin yönergeleri takip edin hiç bilmiyorsanız benim konulara bakın paylaşmıştım yardımı olur .
unlock aktif olmuş ise cihazınız sifirlanacaktir IMEI atıldı ise giderki ki atilmamistir sadece port rom atıldı fabrika romu kullanılarak .
ünlülerin ck olduktan sonra IMEI attirin ve twrp yukletin rom olarak costum eu rom stabil yuklesinler
2020-10-30 02:32:19

Merak Edilicek Bir Yanimiz Yok. Sıradan Biriyiz.. Bahsedilicek Kadar Özel, Bahsi Edilmeyecek Kadar Eski

Rookie Bunny

6328916578 Author | from Mi 9T Pro

cevap için çok teşekkür ediyorum. Bootloader kilidi açılmadığı için şebeke kapandı. Telefoncu arkadaş box cihazı ile telefon arka kapağını açarak imei attı fakat bootloader kilidinin açılması gerekiyor. imei giderse yine aynı işlemi yaptırmak zorunda kalacağım. geri bildirim ile mi.com a mesaj gönderdim ama hala bootloader kilidi açılmadı
2020-10-30 02:36:25
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

6328916578

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

3

• Replies

16

63