In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Foto Team

[Foto Spacery] Fotobranie - czyli co wyszło z grzybobrania

2020-10-27 03:43:54
257 6
Witajcie Mi Foto Fani i wszyscy tu obecni.
Sytuacja nie nastraja większość z nas do radości i optymizmu. Niestety ja również muszę poświęcić się swojej pracy aby innym było lżej, ale zawsze znajdę odrobinę czasu do podzielenia się z Wami swoją foto-historią.
W ostatnią niedzielę postanowiliśmy dać odpust troskom dnia codziennego i wybrać się na grzybobranie.
Zawitaliśmy do uroczego zajazdu "Lesny Dwór" w Iłowcu koło Wałcza (Zachodniopomorskie).
Nas, czyli gości przywitała rzeźba konia, która natychmiast przykuła moją uwagę.

Potem było już tylko lepiej i lepiej. Nasze zachwyty nie miały końca. Kolory jesieni przeplatające się z urokiem tego miejsca prawie dosłownie powaliły nas na kolana.

Dla niesfornych gości, przygotowano specjalną "niespodziankę"

Po wypitej kawie, czas rozpocząć grzybobranie. Oczywiście zaopatrzony w baaardzo symbiliczne wiaderko, ale za to z doskonale przygotowanym RN9Pro i swoim nieodłącznym kijkiem wyruszyliśmy na łowy.
Przygoda zapowiadała się doskonale, a szeroka leśna droga zachęcała do spaceru.

Grzyby zdawały się rosnąć wszędzie.

Szkoda tylko, że są jakieś takie mało jadalne dla ludzi.
Za to mchy i porosty wyglądały po prostu bajkowo.

Wreszcie moim oczom ukazały się grzyby, które można zebrać w celach konsumpcyjnych.

Obumarłe gałęzie tworzyły scenografię, którą moża było by użyć w filmach.

Kępy mchów i porostów, okrywały zmurszałe pnie niczym pierzynka.

Kiedy podniosłem głowę do góry, doznałem jakieś dziwne deja vu. Gdzieś to widziałem, skądś to znam.

No tak, przecież komentowałem takie zdjęcie na forum :-)
Kiedy z kolei spojrzałem w dół, moim oczom ukazała się lisia jama (nora)

Niestety musicie mi uwierzyć na słowo, że w jamie był lis (lub coś tak wyglądające).
Słońce powoli zaczęło zmierzać ku zachodowi, a moje widerko było prawie puste i tylko te grzybki ratowały mnie przed kompromitacją.

Nadeszła pora powrotu. Zajazd Leśny Dwór zapraszał na spóźniony obiad a głód mieszał się z chęcią uwiecznienia tego niesamowitego miejsca.

Niestety nadszedł czas powrotu. I chociaż początek tej foto opowieści wróżył mroczną historię, to jednak urok tego miejsca i chwila relaksu skutecznie odbudowały nasze skołatane dusze.

Wersja dla bardziej wymagających Mi Foto Fanów na Googlach z dodatkowym materiałem nie opublikowanym powyżej.
Zdjęcia zostały wykonane Redmi Note 9 Pro

Rate

Number of participants 1 Experience +10 Pack Reason

View Rating Log

2020-10-27 03:43:54
Favorites2 RateRate

Grand Master Bunny

Febron | from app

Piszesz w ostatnim słowie, że wyprawa zapowiadała się mrocznie. Byłem o to spokojny i ten spokój zachowałem do końca. Na grzybach mało lub wcale się znam. Jednak tych z portretów 1 i 2(cele konsumpcyjne), bym nie brał. (grzybiarze mogą Mi dołożyć) . Ważne, że nie przygarnąłeś sromotnika, czy tego macho smrodliwrgo i bezwstydnego zarazem, z dumą obnoszącego się po lasach ze swoją męskością. Powtórzę. Od początku wiedziałem, że to będzie fajna wycieczka i się nie zawiodłem mimo pustego koszyka.:-) Łap łapkę.
2020-10-27 04:50:00
Wałcz, miasteczko urodzenia Krzysztofa "główki" Głowackiego, cóż więcej powiedzieć ;) tradycyjnie PPM czyli pięknie panie Michale ;-)
2020-10-27 07:18:15

Master Bunny

CaptKetch | from app

Ładne miejsce, ładny las i oczywiście ładne fotki.
2020-10-27 08:05:54

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

Podobała mi się relacja z grzybobrania. Fotkowanie w takim miejscu jak lasek i to w taką pogodę, gdzie wszędzie kolory i bajkowe otoczenie. To lubię łapa w górę
2020-10-27 08:13:34

Master Bunny

PIEREK | from app

ślicznie Panie Michale oj ślicznie
2020-10-28 04:00:24
Mega
2020-10-28 14:01:15
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Michał Szczecin

Mi Foto Team

• Followers