In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Foto Team

[Ogólne] Mi Foto - kto jest kim :)

2020-10-22 00:38:30
1129 31
Cześć Mi Rodzinko,

Jakiś czas temu wystartował Mi Foto Team. W pierwotnym składzie pojawiło się 3 fotomaniaków. Z racji różnych przeciwności zespół zmalał, ale odradza się jak feniks z popiołów i ruszamy w dużo większym i silniejszym składzie.

A mianowicie:
  • Ja dkisiala - czyli szef grupy, Mi Explorers 2020 (Mi10Pro), recenzent technologiczny, członek Fan Clubu Warszawa
  • Michał Szczecin - członek Fan Clubu Szczecin (chicaż jeszcze nie ustanowionego oficjalnie :))
  • Tymczo  - bloger w serwisie o fotografii mobilnej, członek Fan Clubu Katowice
  • Mitu - czyli nasza maskotka grupowa i model do zdjęć :)
  • i świeżynka w zespole z ostatniej chwili :) - Czajka (EDIT 2020-10-25)
Wspiera nas oczywiście:
  • w foto spacerach - RuraSzczecin, którego znacie już z zespołu  Mi Sports Team
  • nasz Foto Moderator - przybort  
  • oraz nasz nowy Admin - _doMIno_

A teraz kilka słów o każdym z nas :) Zacznę wyjątkowo od Panów,  siebie zostawiam na koniec :) To lecimy:
Cześć, jestem Tymek. Rocznik 00, Śląsk - dokładniej Katowice. Aktualnie jestem studentem i studiuje szeroko pojęty marketing i PR. Z Xiaomi jestem związany już kilka lat, ale nie tylko osobiście, ale także i firmowo, ponieważ jestem blogerem/testerem. Prowadzę bloga, a od niedawna reaktywuję swój kanał na YouTube. Osobiście z Xiaomi posiadam tylko lampkę biurkową Yeelight, plecak Mi Urban, inne akcesoria, a także Mi Band 5.
Z technologią mam dużo związanego, ale z fotografią jeszcze więcej. Na moim blogu testuje głównie aparaty w telefonach i tylko nimi wykonuje zdjęcia. Lubię także spacer, a szczególnie w górach - bardzo dużo wtedy wykonuje zdjęć. No ale góry są w końcu piękne, prawda? :D
Szczerze to nie wiem co jeszcze mógłbym o sobie napisać, na pewno po pewnym czasie się jeszcze poznamy :)

Witajcie Mi Forumowicze
Mam na imię Michał (i w tym momencie nastąpiła taka niezręczna cisza, a po forum rozległ się dźwięk – ooooooo!) i jak zapewne w podstępny sposób się domyśliliście mieszkam w Szczecinie w województwie Zachodniopomorskiem, wszak miejscowości Szczecin w Polsce jest więcej.
Swoją przygodę z aparatem fotograficznym rozpocząłem w wieku może 8 lat, kiedy wraz z kuzynem wykonałem zdjęcie koniczynki (pamiętam jak dziś, była to dzięcielina), które osobiście wywołałem i wykonałem odbitki. Kolejny aparat fotograficzny musiałem już kupić za własne pieniądze w wieku dojrzałym. Dzisiaj jestem właścicielem i współwłaścicielem kilku firm w Polsce i poza jej granicami a aparatów fotograficznych ci u nas dostatek.
Moje zdjęcia z licznych podróży po świecie znajdziecie na Mapach Google, gdzie do tej pory wrzucałem i wrzucam, wszystko co udało mi się pstryknąć.
O firmie Xiaomi słyszałem od jej wejścia na rynek polski, a nawet odrobinę wcześniej. Nie zawracałem sobie głowy kolejną firmą, która zaistnieje i szybko zniknie, ale do czasu. Pierwszy zakup to były myszki dla załogi i zostały kupione tylko dlatego, że były ładne.
No i zaczęło się :-D.
Smartfon Redmi Note 9 Pro 6/128 (a w zasadzie 10 szt.), został zakupiony w Marcu 2020 z wiadomych oczywiście powodów - pierwsze zdjęcia i…
…i „foto-zaraza” dopadła mnie na całego.
Szczerze pokochałem zdjęcia robione telefonem, chociaż jestem bardzo krytyczny w stosunku do siebie i techniki co do której mam poważne braki. Do tej pory smartfon służył mi jako podgląd „Live” zdjęć robionych aparatami innych wiodących marek – dzisiaj do celów prywatnych używam wyłącznie swojego smartfonu.
Od 31 lipca 2020 kiedy po raz pierwszy się zarejestrowałem na MI Community, poznałem osobiście już kilka osób i wiem jedno – dobrze zrobiłem podejmując tą decyzję

I na koniec przypomnę parę słów o sobie :)
Cześć, jestem Diana. TegorocznyMiExplorers w kategorii Fotografia. Na co dzień pracuję w korporacji jako Data Protection Officer, a w wolnym czasie testuję nowości technologiczne, podróżuję, szyję i pstrykam zdjęcia. Tak pstrykam, gdyż nie nazwałabym się profesjonalnym fotografem. To jest tylko moje hobby i robię to czysto amatorsko :). Moim sprzętem do fotografii jest zawsze telefon. Najczęściej ten, który aktualnie testuję. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym aparatem jest ten, który mamy zawsze przy sobie, a ja czasami mam nie jeden :). Kocham fotografować zamki, pałace, macro przyrodę i ciekawe miejsca w mojej okolicy. Ale przede wszystkim chcę pokazać, że mając pod ręką telefon, nie zawsze z najwyższej półki, możemy uzyskać fajne kadry do naszego albumu i na media społecznościowe. Staram się, aby moje zdjęcia były jak najbardziej oryginalne - unikam mocnego retuszu. Drobny hdr czy filtr na Instagramie, to jedyna obróbka jaką stosuję :). A wszystko po to, aby przyszli użytkownicy mogli zobaczyć prawdziwe możliwości telefonu.

Towarzyszem moich podróży jest również Mitu (i to nie jeden), któremu sama szyję nowe ubranka, a który ma nawet swój profil na Instagramie:mibunny_pl :)

Mam nadzieję, że wspólnie z nami ruszycie w świat mobilnej fotografii i pokażemy, że telefon to też świetne narzędzie do robienia zdjeć. I nie koniecznie ten z flagowej półki.

PS1. Przypominam o trwającym foto wyzwaniu: "Foto Wyzwanie -  Historyczne miejsca oraz podsumowanie "Kolorów Jesieni"
PS2. Zapraszamy również na Foto Grupę na Telegramie -https://t.me/XiaomiPolandFoto . Tam możecie spotkać nas Online i na bieżąca chwalić się również swoimi zdjęciami. :)
PS3. Wpadajcie również na instagrama: https://www.instagram.com/mifototeam/ Jeżeli chceice, aby Wasze zdjecie znalazło się na naszym profilu, to oznaczajcie @mifototeam i wpisujcie hasztag #mifototeam :)
PS4. Jak wrzucacie zdjęcia do foto-albumów na forum, to pamiętajcie o kilku zasadach, które znajdziecie TUTAJ. To bardzo ważne.

UWAGA UWAGA :) I jeszcze jeden członek naszego zesopołu. (EDIT 2020-10-25)

Właśnie dołączyła do nas Czajka Przywitajcje ją gorąco :)

Cześć wszystkim mam na imię Agnieszka mieszkam w Warszawie ciężko jest coś o sobie napisać miła :) spokojna ekonomistka. Swoją przygodę z fotografią zaczęłam rok temu kiedy od męża dostałam swojego pierwszego Mi 9T Pro wcześniej posiadałam Samsungi robiłam zdjęcia ale po wzięciu Xiaiomi w dłoń to dopiero zaczęłam z pasją robić zdjęcia każdą wolną chwilę staram się poświęcić na spacery i robienie zdjęć :) poprawianie swoich umiejętności fotograficznych stało się to moją małą pasją. W planach mam zakup nowego Xiaiomi Poco F2 Pro Electric Purple żeby zdjęcia były jeszcze ładniejsze i cieszyły oko miłośników Xiaiomi.

Rate

Number of participants 2 Experience +16 Pack Reason

View Rating Log

2020-10-22 00:38:30
Favorites15 RateRate
pierwsza klasa😀powodzenia świeżaki 👍
2020-10-22 00:46:20
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Witam serdecznie wszystkich z  Mi Foto Team ! Owocnej pracy i ciekawych projektów życzę!
2020-10-22 00:46:31
Łukasz 14 odpowiada, dnia 2020-10-21 18:46:31
Witam serdecznie wszystkich z  Mi Foto Team ! Owocnej pracy i ciekawych projektów życzę!

Dzięki! :)
2020-10-22 00:49:55
Krzysztof5791 odpowiada, dnia 2020-10-21 18:46:20
pierwsza klasa😀powodzenia świeżaki 👍

Dzięki ;)
2020-10-22 00:50:16

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Bardzo fajne :-)
2020-10-22 00:51:11

Moderator

hardziol | from app

no piękny temacik :)) powodzenia w rozwijaniu Mi Foto :)
2020-10-22 00:58:35
Elegancko proszę Szanownej Koleżanki... Zaiste elegancko 😁
2020-10-22 01:09:03

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

Szacun,  gratulacje i działajcie 😁
2020-10-22 01:28:49

Mi Tech Team

JacoL7513 | from Mi 9T Pro

Pozdrawiam silną grupę Mi Foto 👍
2020-10-22 01:46:00

Mi Gaming Team