In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] Заряджайся на креатив! – РОЗІГРАШ Mi 10T Pro!

2020-10-21 23:35:21
26963 55

Привіт, Mi-фани!
Мі 10Т Pro, Mi 10T та Mi 10 Lite офіційно презентовані в Україні! Передзамовлення на них відкриті просто зараз, до того ж, і ціни вкрай привабливі! Проте, чому б не подарувати один з них нашим найбільш відданим фанам, які з нами не тільки тут, у Mi Community, а ще слідкують за нами у Instagram! Тож саме для них розігруємо новенький Mi 10T Pro! Умови, як завжди, максимально прості:


• Приєднуйся до нашого офіційного Instagram
• Шукай акційний пост та вподобай його
• Познач 3 друзів у коментарі до нього –
і це все, що потрібно зробити, щоб взяти участь у розіграші!

Акційний пост виглядає так:


Mi 10T Pro продовжує лінійку смартфонів бренду з надвисокою роздільною здатністю, з підтримкою оптичної стабілізації та 8K-відео. Mi 10T Pro  – це новинка, яка справді заряджена на креатив! Він отримав нові та динамічні функції для фото: шість режимів тривалої експозиції, включаючи «Рух натовпу» та «Зоряний шлейф», режим «Фотоклони», функцію відкладеної серійної зйомки та три нові фотофільтри – Cyberpunk, Gold vibes та Black ice. Також новинка пропонує вражаючі нові відеофункції: відеоклони, Dual Video та сповільнене селфі-відео, яке створює ефект швидкої перемотки вперед. Хіба це вже не супер-круто?

Mi 10T Pro має дисплей з провідною в галузі частотою оновлення 144 Гц, який автоматично підлаштовує частоту кадрів під контент. А завдяки технології оцінки та компенсації руху (MEMC) пристрій здатний збільшити кількість кадрів, щоб зробити відео більш плавним.

Залишилося лише додати до рівняння Snapdragon 865 – і цей смартфон вже неможливо не хотіти!


Детальні умови конкурсу:
1. Розіграш триває з 21.10.2020 р по 15.11.2020 р на території України і проводиться в соціальній мережі Instagram.
Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
● Бути підписником сторінки Mi Ukraine в Instagram;
● «Лайкнути» акційний пост в Instagram;
● Відзначити (через @ім'я) 3 реальних друзів у коментарях!
*Від однієї людини можна залишити 1 коментар!
2. Сторінка учасника розіграшу повинна бути реальною, заповненою та відкритою на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. У конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В акції можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даної акції.
4. Порядок визначення переможця акції. Серед усіх учасників, які виконали умови даної акції передбачені пунктом 1 цих Правил (станом на 15.11.2020р р. включно), 16.11.2020р переможця буде визначено за допомогою сервісу Random (або Getcombot). А переможцем буде вважатись той, кого відзначив у коментарі обраний сервісом учасник. Результати акції будуть оголошені у спеціальній темі на  Mi Community та у Stories на офіційній сторінці Mi Ukraine в Instagram. Переможцю буде додатково направлено повідомлення на його сторінку в соціальній мережі. Результат розіграшу є остаточним і не підлягає переграванню, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
5. За результатами розіграшу переможець отримує «приз». Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати товар Мі 10T Pro 8/128 Gb  за ціною 1 (одна) гривня. Кількість призів: 1 шт. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право протягом гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування, у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продуктi. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару в будь-який спосіб (на добровільних засадах), на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
6. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений до найближчого до переможця відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даній акції, а також згоду на отримання призу акції (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
7. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів повідомлення на його сторінку в соціальній мережі. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
8. Організатор акції не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
9. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
10. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню. Термін проведення та умови акції можуть бути змінені за рішенням організатора (АЛЛО).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторськими і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником. Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15-А. Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1. Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2. Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8. Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13. На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.2020-10-21 23:35:21
Favorites38 RateRate
Invalid floor, the posts have been deleted #1

Rookie Bunny

6369825393 | from Redmi Note 8

#2

цiкаво
2020-10-22 04:36:34

Master Bunny

Bac | from Mi 9T

#3

супер!
2020-10-22 05:01:35

Rookie Bunny

5276646 | from app

#4

вау
2020-10-22 05:47:58

Rookie Bunny

1579770469 | from app

#5

для телефона дороговато. телефон должен стоить в районе 5000 гривень.
2020-10-22 07:39:02

Master Bunny

Chop | from Redmi 5 Plus

#6

хороший шанс, хоча ймовірність виграти невелика
2020-10-22 09:03:42

Wizard Bunny

Bakhtiiaroff | from app

#7

Попробую хотя маловероятно.
2020-10-22 09:34:18
MIUI Global Beta Team, Mi A1 Global Beta Team.

Advanced Bunny

Злюкк | from Mi Note 10 Lite

#8

честно вы .......ли своими отметь друзей и т.д.
2020-10-22 13:38:47

Pro Bunny

Зайчик2018 | from Mi 10

#9

участвую=)
2020-10-23 02:35:37

Rookie Bunny

X-M GaMe PlAy | from Redmi 8

#10

класс
2020-10-23 02:46:52
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Andrew K

Mi Comm team

 • Followers

  472

 • Threads

  28

 • Replies

  28

 • Points

  482

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Black Friday
Оглядач
MIUI
Telegram
Xiaomi Number One In Ukraine
Case is OK
Fortune’s Global 500
З Днем Незалежності!
Results of the year
Хелловін 2020

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list