Привіт, Мі-фани!

Компанія Amazfit, що є частиною екосистеми Xiaomi, всім відома своїми гаджетами для підтримки здорового способу життя. Перш за все, назва компанії асоціюється зі смарт-годинниками, проте на виставці CES 2020 вона представила насправді крутий гаджет, який сподобається як спортсменам, так і меломанам. До вашої уваги – навушники Amazfit PowerBuds.


За традицією, «стрічають по одежі», тож почнемо з розпакування. Розміщено навушники у доволі великій коробці, яка дарує неймовірно приємні тактильні відчуття, – відчувається, що тримаєте в руках преміальну річ. На коробці перераховано основні можливості цих навушників.


Проте красива упаковка з сріблястими написами, фото навушників та списком особливостей виступає у ролі захисного шару для коробки з написом Amazfit, у якій безпосередньо знаходяться навушники з кейсом та все, що входить до комплекту.


Піднявши кришку, бачимо кейс з логотипом компанії, в якому знаходяться навушники.


Під кейсом розміщено документацію. Компанія потурбувалася і про Мі-фанів з України – в інструкції користувача є й україномовні сторінки.


Під документацією лежить кабель Type-C для зарядки кейсу та окремий конверт з трьома парами додаткових силіконових амбушурів.Як бачите, комплектація навушників просто дивовижна – в коробці продумана кожна деталь. І при розпакуванні цих навушників споживач справді отримує естетичне задоволення.


Кейс навушників досить важкий та великий, проте це не заважає йому поміститися у маленькій кишені джинсів. При відкритті кейсу починає світитися індикатор – білий його колір свідчить, що кейс заряджений. Мерехтіння індикатора свідчить про те, що навушники очікують спарювання. А щоб відключити навушники від вашого пристрою з наступним під’єднанням до іншого, потрібно утримувати кнопку в кейсі.


Коли рівень заряду кейсу опускається до 20%, індикатор інформуватиме про це червоним кольором.


При цьому на самих навушниках індикаторів немає зовсім. Тож дізнатися точно про рівень їхнього заряду можна лише за допомогою фірмового додатку Zepp.


За допомогою цього додатку відбувається і підключення навушників до смартфона та подальше керування ними. Перш за все, увімкніть на телефоні Bluetooth. Після цього у Zepp натисніть на кнопку «Додати пристрій», у меню вибору типу пристрою натисніть «Навушники» та оберіть «Amazfit PowerBuds».


У наступному пункті вам показано навушники, з якими з'єднаний ваш смартфон. Натисніть на них.


Зверніть увагу – для підключення Amazfit PowerBuds має бути відкрито кейс.


Після успішного з’єднання вам буде продемонстровано інструкцію з користування навушниками. Через фірмовий додаток можна оновити версію прошивки навушників. В такий спосіб компанія може вдосконалювати та додавати новий функціонал у своє творіння. Майте на увазі, під час оновлення програмного забезпечення навушники мають знаходитись у вухах.


Попри те, що кейс досить важкий і виглядає надійним, але при його струшуванні навушники випадають.


Самі навушники теж досить важкуваті та великі, одягнути їх – ціла наука. Але до цього швидко звикається. А інструкція в додатку Zepp допоможе вам правильно це зробити.


Попри свої габарити та форму, Amazfit PowerBuds зовсім не відчуваються у вухах. При цьому вага одного навушника становить 6 грамів без амбушурів та додаткових кріплень, що дещо вище за середню вагу для TWS навушників.


У кейсі є додаткове завушне кріплення для Amazfit PowerBuds, яке прикріплюється до навушників за допомогою магніту. Воно досить гнучке, тому підійде до будь-якої форми вуха. В моєму випадку, наприклад, додаткове кріплення взагалі не знадобилося – навушники чудово сидять у вусі й не випадають навіть при інтенсивному тренуванні.


До речі, щодо тренувань: навушники захищені від потрапляння вологи та пилу за стандартом ІР55, тобто піт і краплі дощу навушникам не зашкодять, а от занурювати Amazfit PowerBuds у ванну або басейн не варто.


Окремо хочеться звернути увагу на те, що Amazfit PowerBuds має датчик PPG для стеження за серцевим ритмом. Ця функція працює лише в режимі тренування: якщо ваш пульс перевищує нормальні показники – музика притишується і навушники попереджають вас англійською мовою, що варто зменшити інтенсивність тренування. А по його закінченні ви зможете переглянути показники здоров‘я у додатку Zepp.


У Zepp ви також можете налаштувати еквалайзер: до ваших послуг 10 пресетів на будь-який музичний смак, а також є можливість ручного налаштування – індивідуально під себе.


А увімкнувши у Zepp на час тренування режим Motion beat mode, баси стануть більш об'ємними, що сприятиме збільшенню інтенсивності тренування.


Amazfit PowerBuds мають надзвичайно зручне керування. Насамперед, тому, що ви самостійно можете налаштувати кожен жест так, як зручно саме вам.
Керування в навушниках сенсорне, фальшивих спрацювань на жести немає. Для коректної роботи жестів необхідно торкатися чітко посередині навушника. Звичайно, що бувають випадки, коли PowerBuds неправильно сприймають вашу команду, адже тяжко влучити в ціль, коли її не видно.


Інший цікавий режим навушників – Thru. Коли він активний, то музика трішки приглушується, а мікрофони транслюють вам у вуха звук з навколишнього середовища. Але, чесно кажучи, я очікував на кращу його реалізацію. Бо Thru нормально працює у звичайному приміщенні. Наприклад, у спортзалі ще можна почути, якщо хтось до вас звертається, тому можна підтримати розмову, не вимикаючи музику. А от на вулиці, навіть при легенькому вітрі, комфортно слухати музику неможливо: мікрофон не відфільтровує шум вітру, який накладається на музику. Тому за таких умов краще вимкнути цей режим та насолоджуватись музикою.


Кожен навушник обладнаний датчиком наближення: коли ви виймаєте навушник з вуха, музика ставиться на паузу, коли вставляєте у вухо – відтворення відновлюється. І це дуже зручно. Для запобігання фальшивому спрацюванню потрібно обрати амбушури за розміром вашого вуха, щоб навушники щільно сиділи у вусі. А щоб музика не продовжувала грати, коли ви вийняли навушники з вуха, – не закривайте датчик приближення.


Amazfit PowerBuds завжди з’єднані між собою, тому якщо ви хочете використовувати лише один навушник (лівий або правий) як Bluetooth-гарнітуру – його брат працюватиме прямо з кейса.


А от враження про мікрофон навушників неоднозначне. Якщо в приміщенні при використанні навушників як гарнітури на якість ніхто не скаржитиметься, то за умови легенького вітерця і сторонніх шумів мікрофон просто пропускає деякі слова. Швидше за все, це пов’язано із системою шумозаглушення: вона не справляється зі своїм завданням.
Пропоную ознайомитися із записом, зробленим на мікрофон Amazfit Powerbuds, та самим зробити висновки про якість мікрофону за різних умов.


Навушники мають підтримку кодека AAC, який забезпечує високу якість передачі звуку.

А от звучанням навушників Amazfit PowerBuds має бути задоволений кожен. Компанія спробувала догодити всім меломанам. Завдяки можливості налаштування еквалайзера через додаток Zepp навушники відмінно відтворюють музику будь-якого жанру. Звук виходить гучний, чистий, насичений басами. Але, все ж наголошую: сприйняття звуку в будь-яких навушниках – річ дуже суб’єктивна. Тому обов’язково рекомендую попередньо послухати їх на виставковому стенді в магазині та визначити самостійно, чи влаштовує звук саме вас.


Активного шумозаглушення в Amazfit PowerBuds немає, адже посадка навушників у вусі дуже щільна, а при вимкненому режимі Thru сторонні звуки вам не заважатимуть.


Важливо зазначити: навушники підтримують Bluetooth 5.0, тож взагалі немає ніяких затримок при програванні – можна сміливо грати в ігри.


Ємність акумулятора навушників – 55 мАгод. Цього вистачає, щоб слухати музику впродовж 6 годин на максимальній гучності без підзарядки, якщо у вас вимкнено контроль частоти серцевих скорочень та режим Thru. Кейс для навушників не дарма такий великий та важкий: він дає змогу двічі повністю зарядити навушники, ємність його акумулятора – 450 мАгод. Тобто загалом ви можете насолоджуватись музикою в Amazfit PowerBuds на повній гучності впродовж 18 годин, не заряджаючи кейc.


Крім того, є функція швидкої зарядки, але не кейса, а саме навушників. Якщо у вас розрядилися Amazfit PowerBuds, то вистачить 15 хвилин зарядки у кейсі для наступних 2.5 годин прослуховування музики на повній гучності. А повністю навушники заряджаються за 1 годину. Для повної зарядки самого кейса знадобиться 1.5 години.


Amazfit PowerBuds наявні у 3 кольорах: Dynamic Black, Active White та Racing Yellow.

Мінуси:
 • Якість мікрофона
 • Не працюють по одному, як Bluetooth-гарнітура
 • Відсутність індикації на навушниках
 • Слабкі магніти у кейсі
 • Недопрацьований режим Thru
 • Габарити навушників
 • Відсутність активного шумозаглушення.

Плюси:
 • Швидка зарядка
 • Автономність
 • Чистий звук
 • Можливість налаштування еквалайзера у додатку Zepp
 • Зручні жести
 • Наявність датчика наближення
 • Перегляд інформації про стан через додаток Zepp
 • Захист від вологи та пилу
 • Додаткове завушне кріплення завжди у кейсі
 • Роз’єм USB Type-C для зарядки
 • Контроль частоти серцевих скорочень
 • Режим Motion beat mode під час тренування
 • Багата комплектація.

Особисто я отримав від цих навушників масу позитивних вражень. Звук у них суперовий, автономність відмінна, вони дуже зручно сидять у вухах. Попри те, що вони у вухах зовсім не відчуваються, через габарити з ними незручно ходити у шапці – вони дуже виступають за межі вуха. Технології, застосовані у навушниках, безперечно круті, але відчувається, що працюють не ідеально. Режим Thru має відсіювати шум вітру та робити акцент на співрозмовнику, проте в цій моделі навушників навіть легенький вітерець робить некомфортним прослуховування улюблених треків. Проте, при правильному налаштуванні і за умови, що для вас зовсім не важлива якість мікрофону на вулиці, – це прекрасний варіант як для занять спортом, так і для повсякденного використання.


А ви слухаєте музику під час тренувань? Якому її жанру надаєте перевагу?