In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Fotografia

Łukasz odpowiada, dnia 2020-10-20 06:38:35
Kolejna porcja fotek o ciekawej tematyce i jakości.
W tam w Szczecinie rodzicie się z telefonami w ręku do pstrykania fot :D? Ty i @RuraSzczecin - Pawełek pykacie jak zawodowcy :)

Dzięki Łukaszu za te miłe słowa. W Szczecinie nie rodzimy się z aparatami, są nam dawane przez położną jakieś 5 minut potem jak nas obmyją.
A na serio to i ja i Paweł jesteśmy świadomi tego, że fotki są baaaardzo amatorskie.
Czasami czekam, że ktoś na forum w komentarzu powie co jest nie tak - a tutaj nic. Nawet było w pewnym momencie, że mini21 już miał skomentować co jest nie tak, ale nie, no musiał się powstrzymać - a szkoda.
Bo widzisz my nie obrażamy się za krytykę pokazującą ewidentne braki warsztatowe, co można poprawić itp.
2020-10-20 17:59:01

Semi Pro Bunny

6268543 | from app

Super! 👍
2020-10-20 20:12:53

Master Bunny

Sławek tbg | from app

Świetna wycieczka, zdjęcia super.
2020-10-20 21:52:12
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Michał Szczecin