In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Fotografia

[Album] Nabijanie kroków dla Mi Sport połączone z pracą dla Mi Foto, czyli co oko widziało a nogi wychodziły

2020-10-19 22:17:18
594 13
To że przyjemności można łączyć wiemy nie od dzisiaj. Dlatego w niedzielę wraz z rodzinką postanowiliśmy ponabijać kilometrów w zastępstwie "nicnierobienia" i siedzenia "na internetach". Niestety z chwilą wyjścia z domu zaczął kropić drobny deszczyk, a my jako zwarta i dzielna drużyna kroczyliśmy dalej i dalej.
Po chwili deszcz przestał padać i naszym oczom ukazała się tęcza.
Z poprawności politycznej pominę wszelkie cytaty na temat ukazania się tęczy na niebie.
Do lasu jeszcze kawałek (dobry kawałek), a już ukazują mi się obiekty warte uwiecznienia.
Wreszcie docieramy do Lasu Arkońskiego, który tak na marginesie wcale nie jest lasem, tylko parkiem i nie przechodzi w las, tylko w puszczę (Wkrzańską).
Szczecin a w każdym bądź jego fragment położony jest na licznych wzniesieniach, zatem jak się domyślacie Las Arkoński, podobnie jak i Bieszczady to:
Górzyste góry, zalesione lesistymi lasami

Ale nie ma co deliberować, tylko trzeba wejść do lasu.
A w lesie, jak to w lesie zazwyczaj bywa przyroda przeplata się ze sztuką. Na razie dość przaśną, swojską i może odrobinę nie na miejscu, ale jednak jest to forma ekspresji artystycznej.
Idziemy dalej...
Teren znany, ugrzybienie prawidłowe na 1m2 terenu, zatem kroki nabijają się dla Sport Teams jakoby same.
Opaska Mi Band5 wesoło zagaduje w języku Shakespeare i ma głęboko gdzieś fakt, że PIETREK podczas wizyty w Szczecinie nauczył ją milczeć.
Dochodzimy do ruin pseudoklasycznych i naszła mnie nieprzeparta (i niczym nieuprawniona) ochota na artyzm przez duże A.
Rodzina od jakiegoś czasu zrezygnowała z poganiania mnie i ze spokojem czeka, aż wyżyję się artystycznie i uzyskam miejsce w panteonie sław Mi Community a Chińscy właściciele serwisu zaproponują objęcie dyrektoriatu artystycznego.
No dobra, stopień mojego wyżycia nieco opadł, zatem możemy ruszać dalej.
W tym momencie nawiązałem bezpośredni kontakt z kolegą Rura Szczecin i pochłonęła mnie zupełnie inna przyziemna wizja, która zawładnęła moim umysłem na tyle, że wszelki artyzm i sztuka fotograficzna przeszły na plan dalszy - pozostał tylko Mi Sport (przecież lazłem na nogach).
Ocknołem się w pobliskim parku na skutek zarażenia rodziny ArtWirusem fotograficznym o czym uświadomili sobie teraz i przypomnieli, że mają Instagramy. Zatem jak jeden rzucili się do fotografowania co popadnie aby tylko było kolorowe i publikacji na rzeczonym serwisie.
Skoro już podebrali wszyscy tego bakcyla, to szliśmy za ciosem i odwiedziliśmy kolejny park (Park Kasprowicza). Ja przystałem z ochota na tą propozycję i to wcale nie ze względu na widoki i ujęcia, tylko z prozaicznej przyczyny - NABIĆ DZISIAJ WIĘCEJ KROKÓW.
Wracając spokojnym i miarowym krokiem do przytulnego i ciepłego mieszkanka, kolejny raz, całkowicie z nienacka w sposób podstępny i niezorganizowany napadła mnie wizja sztuki wielkiej, a myśl o sławie i splendorze wszelakim skłoniła do kolejnych prób w trudnej i najeżonej niebezpieczeństwami sztuce uwieczniania rzeczywistości (według własnego widzimisię).
Ciężkie i najeżone niebezpieczeństwami jest życie młodego (stażem) fotografa na wysuniętej placówce, czyli rubieży.
KONIEC
----------------------------------------------------------------------------------------------
Autor (czyli JA) do swojego wyżycia w sztuce używa Redmi Note 9 PRO, oraz Mi Bluetooth Selfie Stick Black

Rate

Number of participants 1 Experience +10 Pack Reason

View Rating Log

2020-10-19 22:17:18
Favorites3 RateRate

Master Bunny

jarecki | from app

Noooo Michale toś pokazał teraz klasę.👍👌
Fotki pierwsza klasa,niesamowite miejsca i to wszystko w biegu.....i to jeszcze z rodzinką.
Jesteś dla mnie niedoścignionym wzorem 💪👍👌
Wspaniała relacja, okraszona pięknymi fotkami.
Brawo Ty 👏 i rodzina 😄
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę Wam wielu miłych chwil spędzonych razem 👍😄
2020-10-19 23:07:20
Yaretzky

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

Ło Panie pokłony bijem Tobie i Twej relacji. Fotki klasa, trafiła się fajna pogodzinka i fajną trasę wybrałeś. Szacun
2020-10-19 23:52:38
Dzięki wszystkim za miłe słowa.
A dzisiaj jest poniedziałek, w Szczecinie panika spowodowana wiadomo czym, klienci się umawiają i spóźniają po parę godzin.
Ale za to mamy piękny zachód słońca.

2020-10-20 00:35:31

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

PPM czyli pięknie panie Michale 😉 świetna foto relacja i dziękujemy ślicznie za kroki 😃🏃👌📷
2020-10-20 01:25:36
O żeś Panie pojechał mi po rajtuzach.... 😉 I teraz się będę musiał nakombinować, żeby tak elegancko było... 😉 Bardzo elegancko zaiste żeś zrobił! 😊
2020-10-20 02:30:58
Pieknie pieknie. ... To żeś podniósł poprzeczkę :)
2020-10-20 04:42:00
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala
........ to zróbmy tak... jutro proporcjonalnie podsyłasz więcej kroków....:) ( i nieświadomie zapewne wyprzedziłeś publicznie pewien wspólnie rodzący się projekt:) Międzyteamowy)
2020-10-20 04:42:52
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

Master Bunny

PIEREK | from app

coś Michale ciężko nauka przychodzi temu Twojemu mi bandowi. do koźlej ławki trza go wsadzić. super relacja i super foty niektóre z tych miejsc jakieś takie znajome się wydają.
2020-10-20 04:48:33

Master Bunny

CaptKetch | from app

Wow, dużo zdjęć... Wszystkie super. Ciekawa ta sztuka z kapslami.
2020-10-20 07:07:59
Kolejna porcja fotek o ciekawej tematyce i jakości.
W tam w Szczecinie rodzicie się z telefonami w ręku do pstrykania fot :D? Ty i @RuraSzczecin - Pawełek pykacie jak zawodowcy :)
2020-10-20 12:38:35
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Michał Szczecin

Mi Foto Team

• Followers

56

• Threads

52

• Replies

700

3294