In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Ciekawostki] Rok na Mi Community

2020-10-18 21:54:05
292 15
Piętnastego października zeszłego roku założyłem konto na Mi Community. Mój pierwszy telefon od Xiaomi (Redmi 7) kupiłem 31.07.2019 i służy mi do dziś, jakoś cały czas omijałem ikonkę Mi Community, jednak po trzech miesiącach się skusiłem i nie żałuję tego. Byłem aktywny, pisałem komentarze i 26.11.2019 napisałem swój pierwszy post, jednak został on usunięty (do dziś nie wiem dlaczego, ani nie wiem kto go usunął). W tedy jeszcze byłem "zielony" na Mi Community, nie wiedziałem też jak pisać dobrze posty, jednak myślę że się dobrze nauczyłem. To tyle, jestem bardzo zadowolony że w tedy dołączyłem na Mi Community. Pozdrawiam wszystkich!

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2020-10-18 21:54:05
Favorites3 RateRate

Pro Bunny

DJ Matjas Author | from app

Zapraszam do skomentowania😃
2020-10-18 21:56:06

Grand Master Bunny

Febron | from app

Pozdrawiam. Bardzo mnie cieszy, że są na naszym forum młodzi, rozsądni jak Ty koledzy.
2020-10-18 22:27:45
Pozdrawiam Serdecznie.
2020-10-18 22:34:45

Master Bunny

Tomek081 | from app

a zdradź proszę co było inspiracją do stworzenia akurat takiego nicku? Robisz jakąś muzę, miksujesz, przerabiasz czy tylko tak bo fajnie brzmi nick 😉
2020-10-18 22:35:51

Admin

_doMIno_ | from app

Tomek081
a zdradź proszę co było inspiracją do stworzenia akurat takiego nicku? Robisz jakąś muzę, miksujesz, przerabiasz czy tylko tak bo fajnie brzmi nick 😉

Dobre pytanie. DJ skąd nick?
2020-10-19 00:04:11
Jeżeli Twój avatar naprawdę pokazuje Ciebie, to jest jeszcze nadzieja w naszym społeczeństwie :-D
Piszesz rzeczowo, udzielasz się i to mi się podoba - LUBIĘ TO (nie umiem zrobić łapki w górę)
Fajne, że jesteś z nami.
2020-10-19 00:14:40

Pro Bunny

Tomek081

Tak, hobbystycznie lubię przerabiać muzykę (ale poza tym lubię nagrywać i montować filmy), posiadam sprzęt (np. mikser) i umiem używać programów do edycji audio, na tle mojego profilu jest program do edycji audio WavePad od NCH Software. Co do Matjas, to Mat jest od mojego imienia (Mateusz), a Jas to od nazwiska😁
2020-10-19 01:11:17

Master Bunny

Tomek081 | from app

DJ Matjas
Tak, hobbystycznie lubię przerabiać muzykę (ale poza tym lubię nagrywać i montować filmy), posiadam sprzęt (np. mikser) i umiem używać programów do edycji audio, na tle mojego profilu jest program do edycji audio WavePad od NCH Software. Co do Matjas, to Mat jest od mojego imienia (Mateusz), a Jas to od nazwiska😁

o widzisz piękna sprawa mieć pasję w życiu i robić to co się lubi. Wrzucasz gdzieś swoje produkcje?
2020-10-19 01:31:40

Pro Bunny

Michał Szczecin
Jeżeli Twój avatar naprawdę pokazuje Ciebie, to jest jeszcze nadzieja w naszym społeczeństwie :-D
Piszesz rzeczowo, udzielasz się i to mi się podoba - LUBIĘ TO (nie umiem zrobić łapki w górę)
Fajne, że jesteś z nami.

Dziękuję bardzo😁 Nie wiem jak potwierdzić awatar. PS. 👍 jest w klawiaturze emotek.
2020-10-19 01:54:05

Pro Bunny

Tomek081
o widzisz piękna sprawa mieć pasję w życiu i robić to co się lubi. Wrzucasz gdzieś swoje produkcje?

Nie, nie mam 13 lat, aby robić do zgodnie z polskim prawem. Ale za półtora roku zacznę😁
2020-10-19 01:55:22
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

DJ Matjas

Pro Bunny

• Followers

84

• Threads

54

• Replies

234

2001