In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Nowości] Jak wyłączyć powiadomienia o nowych postach?

2020-10-15 23:22:41
552 18
W ciągu ostatnich dni zaczęłam otrzymywać powiadomienia o niektórych nowych postach. Nie pamiętam jakie tematy, dziś coś o transmisji na żywo, wczoraj z jak docenić autora, a wcześniej jakieś newsy.

Nie mogę znaleźć jak to wyłączyć. Ktoś pomoże?

Nie chcę całkiem wyłączać powiadomień z aplikacji, bo np. chce np. je otrzymywać gdy ktoś napisze do mnie PW, lub gdy zacznę jakiś wątek i ktoś w nim odpowie, chciałabym również otrzymywać powiadomienie gdy ktoś odpowie do mnie, choć po pewnej aktualizacji to przestalo działać  Jednak te które dostaje ostatnio po prostu mi przeszkadzają.

Na screenie moje ustawienia, co zmienić?

2020-10-15 23:22:41
Favorites2 RateRate

Pro Bunny

KaGhost Author | from app

i kolejne powiadomienia mniej chwila... Wy też to dostajecie?
2020-10-16 01:07:19

Master Bunny

pawelt | from app

Jak dostajesz powiadomienie którego nie chcesz na górnej belce-przeciagnij ją w lewo u zobaczysz zębatkę klikasz na nią pojawi się wyłącznik (w niektorych przypadkach takie menu jak wyżej ale najczęściej jest na górze wylacznik) wyłączasz i klikasz gotowe.
2020-10-16 01:20:39
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność

Pro Bunny

pawelt
Jak dostajesz powiadomienie którego nie chcesz na górnej belce-przeciagnij ją w lewo u zobaczysz zębatkę klikasz na nią pojawi się wyłącznik (w niektorych przypadkach takie menu jak wyżej ale najczęściej jest na górze wylacznik) wyłączasz i klikasz gotowe.

ale jak wyłączę w opcjach (rozumiem że to opcje telefonu) takie powiadomienie z mi community, to czy aby nie wyłączę wszystkich powiadomieniami z mi community?
2020-10-16 01:27:19

Pro Bunny

je. nie chcę wyłączać wszystkich powiadomien z mi community, a tylko te co jakoś ostatnio się same aktywowały i nie ma nigdzie opcji by ustawic czynie chce czy nie...
2020-10-16 01:28:52
KaGhost odpowiada, dnia 2020-10-15 19:28:52
je. nie chcę wyłączać wszystkich powiadomien z mi community, a tylko te co jakoś ostatnio się same aktywowały i nie ma nigdzie opcji by ustawic czynie chce czy nie...

to tez sa powiadomienia, takie jak inne z apki community i nie da sie tego wylaczyc niestety..mozna jedynie wszystkie wylaczyc, albo zostawic :D
2020-10-16 01:50:30

Pro Bunny

hardziol
to tez sa powiadomienia, takie jak inne z apki community i nie da sie tego wylaczyc niestety..mozna jedynie wszystkie wylaczyc, albo zostawic :D

lipa, czyli albo zgadzam się na nie albo wyłączam wszystkie. Ostatnio na każdym kroku zawodzie się na tej apce, chyba po prostu dam sobie z tym spokoj...
2020-10-16 01:53:51
KaGhost odpowiada, dnia 2020-10-15 19:53:51
lipa, czyli albo zgadzam się na nie albo wyłączam wszystkie. Ostatnio na każdym kroku zawodzie się na tej apce, chyba po prostu dam sobie z tym spokoj...

Słyszałem, że tych powiadomien bedzie juz mniej :P
2020-10-16 02:35:43

Master Bunny

pawelt | from app

hardziol

Hehe dobre
2020-10-16 02:41:59
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

hardziol

@hardziol Wczoraj było mniej. Jeden dźwięk, sześć powiadomień na raz 😁
2020-10-16 02:49:26

Pro Bunny

dziś chyba końca nie mają. Kto odpowiada za ten "super" pomysł?
2020-10-16 03:12:31
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

KaGhost

Pro Bunny

• Followers

17

• Threads

15

• Replies

521

2479