In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

MIUI Genel

Pro Bunny

celikkmusa | from app

Redmi Kullanıcısı
bölgeyi Almanya yapın güncelleme tekrar gelecektir güncelleyip tekrar Türkiye yaparsınız

Bölgeyle uzaktan yakından alakası yok hocam kullandığınız rom koduyla ilgili tamamen global romlu cihazın bölgesini değiştirerek güncellemeye ulaşamazsınız.
2020-10-14 20:34:34

Pro Bunny

celikkmusa | from app

Ve eğer beklemek istemiyosanız zaten telegramda güncellemenin linki var oradan kendiniz indirip manuel olarak kurabilirsiniz kendiliğinden gelen güncelleme ile manuel indirip kurmak arasında da hiç bir fark yoktur aynı dosya aynı güncelleme cihazı garanti dışı falan da bırakmaz.
2020-10-14 20:36:06

Advanced Bunny

merall.kocak | from Mi Note 10 Lite

bana 1 ay önce geldi bi ekran değişimi oldu ben ondan pek bir şey anlamadım ama telefondan memnunun
2020-10-14 20:40:24

Rookie Bunny

6368072296 Author | from Redmi Note 9 Pro

celikkmusa
Ve eğer beklemek istemiyosanız zaten telegramda güncellemenin linki var oradan kendiniz indirip manuel olarak kurabilirsiniz kendiliğinden gelen güncelleme ile manuel indirip kurmak arasında da hiç bir fark yoktur aynı dosya aynı güncelleme cihazı garanti dışı falan da bırakmaz.

Hocam çok teşekkür ederim. Maalesef herkes sizin kadar temiz bilgi veremiyor. Bana telegram davet linkini nerden bulabilecegimi söyleyebilir misiniz? Yada atabilir misiniz?
2020-10-14 20:42:56

Rookie Bunny

kycnn | from Redmi Note 8

note 8 kullanıyorum 11 güncellemesi bildirkmi geldiğinde bende hemen yapmadım sonra güncelleme görünmüyordu birkaç gün sonra tekrar heldi. o arada araştırınca güncellemeden dolayı şikayet alınca geri çekildiğini okudum. eninde sonunda güncelleme geliyor yani gecikmeli de olsa
2020-10-14 21:49:55

Semi Pro Bunny

levdlc | from Redmi Note 9 Pro

Atacağım linkten güncelleme paketini seç diyerek manuel olarak yükleyebilirsiniz; http://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QJZTRXM/miui-blockota-joyeuse_tr_global-V11.0.2.0.QJZTRXM-V12.0.1.0.QJZTRXM-c9620aa40b-10.0.zip
2020-10-15 02:32:58
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

6368072296

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

6

23