In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Foto Team

[Wyzwania] Foto Wyzwanie - Kolory Jesieni oraz podsumowanie "kMiatków"

2020-10-05 00:54:16
1756 168
Cześć Mi Rodzinko,

Kolejny FotoTemat za nami i czas zakończyć wyzwanie, którym były "kMiatki". Jesteście cudwoni. Zasypaliście wątek cudownymi kwiatkami - TUTAJ.

Co jeden to piękniejszy. Wybór był naprawdę trudny i dlatego kolejny raz wyróżniliśmy nie 5, a aż 18 kMiatków :) To jak lecimy?
Na początek królowa kMiatków, która otrzymuje od nas drobny upominek. Tak się zkłada, że w weekend jadę do Szczecina więc będzie on przekazany do rąk własnych :) Potrzymam Was jeszcze w niepewnosci co to jest, gdyż mam nadzieję, że to właśnie zwyciężczyni zrobi post - unboxing :) Chyba już wiecie o kim mowa? No właśnie: magdelia, która foci z Mi 9 :). A oto jej wyróżnione prace:

I kolejne piękne piękne kMiatki, które wyszły z Waszych Mi Foto Aparatów :):

Gratulacje :) i czekamy na więcej Waszych zdjeć.

A oto kilka naszych kMiatków:

Coraz bardziej się rozkręcacie i to mnie bardzo cieszy. Dlatego na najbliższe 2 tygodnie równie lekki, ale i mocno kreatywny temat -  "Kolory jesieni", czyli:
  • Zrób zdjęcie z uchwyconymi "kolorami jesieni"  i wrzuć go w komentarz do tego postu
  • Dziennie dodawaj maksymalnie 1 najlepsze zdjęcie. Jeżeli pominiesz jakiś dzień, to możesz dodać kilka z zaległych dni :). Liczy się dobra zabawa:)
  • Zdjęcia powinny być wykonane z telefonu Xiaomi (należy podać jakim modelem było wykonane)
  • Zdjęcia nie powinny zawierać żadnej dodatkowej obróbki w programach graficznych
  • Zdjęcia powinny być wykonane od dzisiaj (4.10.2020). Nie wcześniej.
  • Ostatni dzień zbierania zdjęć to 17.10.2020 (sobota) godzina 20:00.
  • W niedzielę zespół Mi Foto Team wybierze min. 5 najlepszych ich zdaniem zdjęć i zostaną one pokazane w fotogalerii tygodnia wraz z tematem na kolejny tydzień.
  • Również tym razem dla 1 najlepszego zdjęcia będzie drobna niespodzianka, którą mam nadzieję pokaże Wam niedługo zwyciężczyni tej edycji :)

Oczywiście pamiętajcie, że to nie telefon robi zdjęcia, a Wy, więc nie martwcie się jak macie słabszy model. Każde zdjęcie jest mile widziane i nawet te słabsze modele mogą często nas zaskoczyć :)  To jak bawicie się z nami dalej?
PS. Zapraszamy również na Foto Grupę na Telegramie -https://t.me/XiaomiPolandFoto . Tam możecie spotkać nas Online i na bieżąca chwalić się również swoimi zdjęciami. :)

PS2. Jak wrzucacie zdjęcia do foto-albumów na forum, to pamiętajcie o kilku zasadach, które znajdziecie TUTAJ. To bardzo ważne.

PS3. A przez najbliższe 2 tygodnie będę sypać fotkami z:

Rate

Number of participants 3 Experience +16 Pack Reason

View Rating Log

2020-10-05 00:54:16
Favorites13 RateRate
Dzięki za wyroznienie 😊
2020-10-05 00:58:51

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Gratulacje dla zwyciężczyni i wszystkich wyróżnionych 🎉🎉🎉 Tak trzymać i focić dalej 👍👍👍
2020-10-05 01:08:02
Gratulacje dla Wszystkich! Naprawdę świetne prace i trudno je oceniać...
Chciałem dodać coś poza konkursem... ale nie będę podsuwał pomysłów... 😉
2020-10-05 01:09:33
Invalid floor, the posts have been deleted #4

Pro Bunny

6287827441gacek | from app

dzięki za wyróżnienie 😀❤️to dzisiejsze moje kolory jesieni
2020-10-05 01:23:30

Semi Pro Bunny

magdelia | from app

Aaaaaa, nie spodziewałam się!  Dziękuję serdecznie Jury, motywującemu mnie Mężowi ("no wrzuć, wrzuć!" ) i wszystkim kMiatkującym! Warto było zaglądać tu codziennie, bo Wasze prace były naprawdę świetne ❤️
2020-10-05 01:25:04

Moderator

przybort | from app

Piękne foteczki... Aż się miło ogląda. Brawa dla Was!
2020-10-05 01:25:54

Grand Master Bunny

Febron | from app

Nie wiem, czy moje przypuszczenia są słuszne. Na forum jestem każdego dnia, a niektórych zdjęć nigdy nie  widziałem.Pewnie coś przeoczyłem, ale to kwestia steranych oczu, albo nieuwagi, bo te pewnie w pełnej gali prezentowane są gdzie indziej. Zawsze myślałem, że tramwajarz dwuplamek woli lipy od dmuchawców. Jak to przyroda potrafi zaskoczyć. ;-)Gratulacje dla docenionowyróżnionych.
2020-10-05 01:27:32

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Bardzo dziękuję za wyróżnienie ❤️ i serdecznie gratuluję zwyciężczyni oraz reszcie uhonorowanych 👌📷. Niech zagoszczą barwy jesieni zatem 😉
2020-10-05 01:34:55
Dziękuję za zauważenie mojej fotki.
Ale przede wszystkim gratuluję zwyciężczyni i innym uczestnikom.
Jesteście WSZYSCY wspaniali!

2020-10-05 01:39:57
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

dkisiala

Mi Foto Team

• Followers

420

• Threads

201

• Replies

3871