In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Serisi

[Soru-Cevap] REDMİ NOTE 9 PRO Miui12 Geliyorrr :))

2020-09-29 03:30:08
559 22
Redmi note 9 pro max kullanıcıları için müjde  sonunda miui 12 yayında. Yakında hepiniz güncellemeyi alacaksınız. Redmi note 9 pro max kullanıcıları için müjde  sonunda miui 12 yayında. Yakında hepiniz güncellemeyi alacaksınız. (Türkiye'de Redmi note 9 pro olarak geçiyor müjde
2020-09-29 03:30:08
Favorites1 RateRate

Pro Bunny

MBerkeK | from Redmi Note 9 Pro

inş yakın zamanda gelir sabırsızlıkla bekliyorum
2020-09-29 04:22:59

Semi Pro Bunny

Panigale | from Redmi Note 9 Pro

Redmi note 9 pro ve pro Max farklı telefon modelleri pro Max olanı Türkiye de yok sadece arada ön kamera ve hızlı şarj farkları var.
2020-09-29 05:13:53

Advanced Bunny

LAtM | from Redmi Note 9S

Panigale
Redmi note 9 pro ve pro Max farklı telefon modelleri pro Max olanı Türkiye de yok sadece arada ön kamera ve hızlı şarj farkları var.

Yanlış biliyorsun
2020-09-29 05:36:22

Semi Pro Bunny

LAtM
Yanlış biliyorsun

2020-09-29 05:44:22

Semi Pro Bunny

LAtM
Yanlış biliyorsun

Ufak da olsa aralarında fark var ben ikisini farklı model olarak biliyorum..
2020-09-29 05:44:49

Advanced Bunny

Ömer Selim Author | from Redmi Note 9 Pro

Farklı model değil yanlış bilgi vermeyelim aynı model sadece yurt dışında pro max diye geçiyor✓
2020-09-29 06:24:15

Semi Pro Bunny

levdlc | from Redmi Note 9 Pro

Açıkçası güncellemenin gelmesini gerçekten canı gönülden çok istiyorum. Fakat yazan cihaz pro max ise ne yazık ki bu ülkemizde satılan note 9 pro değil. Konuda bazı yorumları okudum fakat, insanlar araştırmadan sadece kendi bildiklerini doğruymuş gibi doğru bilgileri de köreltmek istiyor. Eğer yüklediğim fotoğrafa bakarsanız, cihazların kod adlarının farklı olduğunu görürsünüz. Ayrıca pro max versiyonunda ufak bile olsa farklılıklar var. Ön kamera 32 MP en ufak örnek vermem gerekirse.  Hala üsteleyen arkadaşlar Joyeuse cihaza Excalibur ROM'u flashlayın bakalım cihazınız açılacak mı? Lütfen emin olmadığımız şeyleri savunmaktan çekinelim. Global markette Pro= Joyeuse, S=Curtana. Hindistan pazarında Pro Max olan = Excalibur. Hindistanda ise curtanaları Pro diye satıyorlar. Excalibur ise nerde olursa olsun tamamen Pro Max'tır. Kamera sensörlerinin bile farklı olması, yazılım açısından bir sürü farklılık çıkartır. MiUi Türkiye forumunda dolaşsanız bir sürü insanın cihazını ROM atarken bu yüzden brick ettiğini ve cihazlarını açılamaz hale getirdiklerini görürdünüz. Umarım güncelleme bize de en kısa sürede gelir...

Ekleme; Fotoğrafta açıkça yazılım numarası gözüküyor, QJX diye başlıyor. Bizde olan joyeuse ise QJZ olarak yazılım numaraları başlıyor.

2020-09-29 07:33:22

Semi Pro Bunny

levdlc
Açıkçası güncellemenin gelmesini gerçekten canı gönülden çok istiyorum. Fakat yazan cihaz pro max ise ne yazık ki bu ülkemizde satılan note 9 pro değil. Konuda bazı yorumları okudum fakat, insanlar araştırmadan sadece kendi bildiklerini doğruymuş gibi doğru bilgileri de köreltmek istiyor. Eğer yüklediğim fotoğrafa bakarsanız, cihazların kod adlarının farklı olduğunu görürsünüz. Ayrıca pro max versiyonunda ufak bile olsa farklılıklar var. Ön kamera 32 MP en ufak örnek vermem gerekirse.  Hala üsteleyen arkadaşlar Joyeuse cihaza Excalibur ROM'u flashlayın bakalım cihazınız açılacak mı? Lütfen emin olmadığımız şeyleri savunmaktan çekinelim. Global markette Pro= Joyeuse, S=Curtana. Hindistan pazarında Pro Max olan = Excalibur. Hindistanda ise curtanaları Pro diye satıyorlar. Excalibur ise nerde olursa olsun tamamen Pro Max'tır. Kamera sensörlerinin bile farklı olması, yazılım açısından bir sürü farklılık çıkartır. MiUi Türkiye forumunda dolaşsanız bir sürü insanın cihazını ROM atarken bu yüzden brick ettiğini ve cihazlarını açılamaz hale getirdiklerini görürdünüz. Umarım güncelleme bize de en kısa sürede gelir...

Ekleme; Fotoğrafta açıkça yazılım numarası gözüküyor, QJX diye başlıyor. Bizde olan joyeuse ise QJZ olarak yazılım numaraları başlıyor.

Aynı şeyi bende söylemiştim siz daha iyi açıklamissiniz teşekkürler
2020-09-29 07:49:57

Advanced Bunny

Ömer Selim Author | from Redmi Note 9 Pro

yaw siz yanlış biliyorsunuz Yurtdışında Hatta miui12 telegram grubunda 2 hafta önce Redmi note 9 pro miui12 dedi (TÜRKİYE'DE REDMİ NOTE 9 S)  ŞİMDİ DE REDMİ NOTE 9 PRO MAX miui12 diyor (Türkiye'de Redmi note 9 pro) gidip bnce sen araştır
2020-09-29 14:18:25

Pro Bunny

liberty_13 | from Redmi Note 9 Pro

ayn dostum çok heyecanlandım 👌🖕❤️
2020-09-29 15:24:49
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Ömer Selim

Advanced Bunny

• Followers

0

• Threads