In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Fotografia

Super. Koniecznie trzeba spróbować :)
2020-09-28 17:12:47
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Advanced Bunny

Grzesiek.s | from app

6323470895
Do robienia zdjęć w czasie burzy należy używać statywu...!!! JAD. Pozdrawiam

tam zaraz "należy używać".. jest to jak najbardziej wskazane ale nie każdy takowy posiada. wystarczy np. oprzeć o coś telefon, chociażby kubek, ustawić samowyzwalacz na nawet minimalny czas tak żeby po naciśnięciu migawki nasz aparat miał chwilę żeby się ustabilizować (wykluczyć drgania powstałe podczas naciśnięcia spustu - chyba że ktoś baaardzo delikatny 😁) :)
2020-09-29 16:18:39

Advanced Bunny

miLife | from app

Mam małe pytanko, czy S to na pewno czas otwarcia migawki bo mi rozjaśnia zdjęcia i wydaje mi się że pomyliłeś S z ISO ale może to ja coś robię źle.
2020-10-05 23:59:24

Rookie Bunny

Neytan Author | from app

miLife
Mam małe pytanko, czy S to na pewno czas otwarcia migawki bo mi rozjaśnia zdjęcia i wydaje mi się że pomyliłeś S z ISO ale może to ja coś robię źle.

w ISO mamy wartości 100,200,400 itd.
w migawce mamy 1/4000 s, 16s, 32s
to prawda, zmiana czasu naświetlania powoduje rozjaśnienie, dlatego zdjęcia z czasem 32 sekundy będzie korzystnie robić w ciemnych warunkach
2020-10-07 01:09:45
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Neytan

Rookie Bunny

• Followers

3

• Threads

3

• Replies

10

93