In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Air Purifier

[Recenzje] Nowy nabytek XD

2020-09-26 00:02:46
374 7
Zakupiłem właśnie Xiaomi Air Purifier Pro, całkiem spory oczyszczacz ale spodziewałem się tego. Czego się nie robi dla syna, który ma alergię na kurz. Na chwilę obecną nie mogę się zbyt dużo rozpisać na jego temat. Działa? Działa. Zbiera syf z powietrza? Według wskaźnika na wyświetlaczu - tak. Obsługa przez aplikację bardzo łatwa, szybko łapie komendy. Samo parowanie i łączenie z routerem i smartfonem troszkę trwało, ale jakoś dałem radę. Tryb auto był dość cichy, mam nadzieję, że tryb nocny jest jeszcze cichszy ( a w nocy jak wiadomo, hałas się niesie, nawet niewielki). I to tyle jak na razie ;P
2020-09-26 00:02:46
Favorites1 RateRate

Pro Bunny

1783809196 | from app

syn ma tak duży pokój, że aż wersji PRO potrzebowałeś?
2020-09-26 00:47:56

Master Bunny

Donia83 | from app

1783809196
syn ma tak duży pokój, że aż wersji PRO potrzebowałeś?

Wydaję mi się,że nie powinniśmy w to wnikać 🙂
To jest sprawa/wybor indywidualna/y.
2020-09-26 02:17:17

Pro Bunny

1783809196 | from app

Donia83
Wydaję mi się,że nie powinniśmy w to wnikać 🙂
To jest sprawa/wybor indywidualna/y.

ty tak na poważnie...? poprostu zastanawiam się czym się kierował podczas wyboru wersji PRO. Rok temu stałem przed podobnym wyborem. Wybrałem 3H.
2020-09-26 03:45:00
Chętnie poczytam na jego temat, kiedy trochę protestujesz ten Air Purifier. Jestem bardzo zainteresowany zakupem czegoś, co faktycznie wyeliminuje kurz z mieszkania (przynajmniej w części). Nie z powodów zdrowotnych, tylko czysto estetycznych. Bieganie jak do tej pory z odkurzaczem wodnym i sprzątanie 2 razy dziennie mieszkania może przerodzić się w fobie lub inne natręctwo.
2020-09-26 03:47:08

Rookie Bunny

PichuTej Author | from app

Michał Szczecin
Chętnie poczytam na jego temat, kiedy trochę protestujesz ten Air Purifier. Jestem bardzo zainteresowany zakupem czegoś, co faktycznie wyeliminuje kurz z mieszkania (przynajmniej w części). Nie z powodów zdrowotnych, tylko czysto estetycznych. Bieganie jak do tej pory z odkurzaczem wodnym i sprzątanie 2 razy dziennie mieszkania może przerodzić się w fobie lub inne natręctwo.

Kurzu nie da się wyplenić do zera, syzyfowa praca, dlatego zakupiłem ten sprzęt, na wysokich obrotach daje czadu
2020-09-26 04:17:42
Michał Szczecin

Też taki mam. 😉 Jeżeli idzie o kurz to on Ci m as gicznie nie zniknie... Ale... Jeżeli dobrze odkurzysz to on się za szybko nie pojawi po prostu. Czuć za to zmianę w jakości powietrza na plus....
2020-09-26 04:59:40

Master Bunny

Donia83 | from app

Ja mam w ogóle innej firmy. Jesteśmy mega zadowoleni 😊
2020-09-26 19:56:29
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

PichuTej

Rookie Bunny

• Followers

34

• Threads