In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogólne o MIUI

Czemu taki R9 i RN9 mają problem z włączającym się ekranem przy podniesieniu telefonu mimo, wyłączonej tej opcji w telefonie? CZemu jedni tak mają mimo, że nie robili aktualizacji a inni nie?  Tu także FR? Czemu jedne regiony mają cichy głośnik inne nie? Także FR poradzicie? Wy nie rozwiązujecie problemu, to nie jest żadna dobra rada. Rada jest wtedy, jak się skupiacie na danym problemie i próbujecie rozwiązać go bez utraty danych i straty czasu poprzez FR. Wiele problemów jest na tyle prostych do rozwiązania bez FR.... W Feedback Team Xiaomi i tych innych, wymogiem jest, że to jest ostatnia, rzecz jaką mają polecać..... Bez sensu jest także, aby użytkownik robił FR za każdym update softu począwszy od Miui 10 np do Miui 13...... A co mają taki FR robić w Close Beta gdzie nowy rom przychodzi od Poniedziałku do czwartku, to codziennie mają robić FR aby wyłapać, czy dany build ma bugi czy to od update?
Bezsens totalny....
2020-09-23 15:32:02

Advanced Bunny

ZibiStraight | from app

u mnie w mi note 10 wszystko się naprawiło bt w aucie się łączy odrazy po załączeniu nie mam problemu z niczym może troszkę więcej ramu zjada ale na pogorszenie się stanu telefonu nie narzekam szkoda tylko że zdjęcia ważą po 20 mb i pamięć wewnętrzna szybko się zapycha ale rozwiązanie jest że podpinam pendrive do telefonu i zgrywam zdjęcia . Pozdrowienia dla posiadaczy Xiaomi
2020-09-23 16:37:48

Master Bunny

Wooyoo | from app

pawelt
Hehe a zrobić kopię i ją przywróć to nie łaska. Ja mam kopię codzienną w chmurze xiaomi. I w razie czego zawsze można ją przywrócić wraz z całym układem pulpitu rozkładem ikon tapetą itd. Nawet teraz jak przeszedłem na Global Indonezja po prostu przywróciłem cały układ i z głowy. A ja akurat jestem bardzo zadowolony z Miui 12 a już na Indonezja z Miui dialerem i sms wręcz zachwycony.

Właśnie zastanawiam się nad podobną migracją i pozwolę sobie na pytanie: czy mogą wystąpić problemy z płatnościami przez NFC?
2020-09-23 19:01:42

Master Bunny

PablozzQ | from app

pawelt
Bez sensu jest generalizowanie problemu że miui 12 jest złe. Problem tkwi w poszczególnych wydaniach na poszczególne komórki. Ja na Minote10 sobie chwalę ale np ludzie z RN8Pro już nie. Musicie brać pod uwagę że każda komórka otrzymała własną wersję MIUI 12. Np flagowce otrzymały super tapety a inne już nie dalej nowy aparat i wielozadaniowość też nie trafiła na wszystkie. I myślę że na tym warto zakończyć dyskusję.

No u mnie RN8PRO chodzi jak ta lala i sot nie spadł, a Android zużywa między 15-25%max. Minimum sot miałem ok 7h.
2020-09-23 19:41:24

Master Bunny

RoninSan | from app

quoteurl=home.php?mod=space&uid=17427333361742733336/url
u mnie w mi note 10 wszystko się naprawiło bt w aucie się łączy odrazy po załączeniu nie mam problemu z niczym może troszkę więcej ramu zjada ale na pogorszenie się stanu telefonu nie narzekam szkoda tylko że zdjęcia ważą po 20 mb i pamięć wewnętrzna szybko się zapycha ale rozwiązanie jest że podpinam pendrive do telefonu i zgrywam zdjęcia . Pozdrowienia dla posiadaczy Xiaomi/quote

Osobiście stosuję kompromis - to robienie zdjęć w standardzie 27 Mpx - ważą o połowę mniej (ok.10 MB), zaś 108 zostawiam sobie na "szczególne" okazje.
2020-09-23 21:52:08

Grand Master Bunny

pawelt | from app

PablozzQ
No u mnie RN8PRO chodzi jak ta lala i sot nie spadł, a Android zużywa między 15-25%max. Minimum sot miałem ok 7h.

Hehe oparłem się na powyzszych opiniach i powinienem wziąć na pod uwagę że jakimś cudem niektórzy tylko mają kłopoty. Nawet dzisiaj na miui pl czytałem krytykę kogoś kto miał kłopoty z Minote10 których ja nigdy nie uświadczyłem.
@Łukasz ja tylko pisałem właśnie o tej dużej ilości miui 12. Ale właśnie wgrałem sobie na Minote10 indonezję i pogrążam się w nirwanie. I to jest problem xiaomi powinno dawać nam wybór albo apki miui albo google. Eeee jednak miui.
2020-09-24 02:50:12
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność

Rookie Bunny

6231566576 | from app

masz rację ,wielka ściema ,  ,gdy napisałem że miu 12 to chaos to został mój post usunięty przez pseudo znawcę nie jakiego handziora. bo tu nie wolno krytykować .
2020-09-24 04:00:20
Wooyoo odpowiada, dnia 2020-09-23 13:01:42
Właśnie zastanawiam się nad podobną migracją i pozwolę sobie na pytanie: czy mogą wystąpić problemy z płatnościami przez NFC?

Mam i używam NFC, nie ma problemu.
2020-09-24 04:38:15
6231566576 odpowiada, dnia 2020-09-23 22:00:20
masz rację ,wielka ściema ,  ,gdy napisałem że miu 12 to chaos to został mój post usunięty przez pseudo znawcę nie jakiego handziora. bo tu nie wolno krytykować .

No jak nie można krytykować, został usunięty za coś innego.
2020-09-24 11:51:50
Sincz odpowiada, dnia 2020-09-23 22:38:15
Mam i używam NFC, nie ma problemu.

Warunek jeden na dany telefon musi być rom Indonezja lub Indie inaczej lipa wtedy.
2020-09-24 11:53:25
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Pioterer

Advanced Bunny

• Followers

23

• Threads

6

• Replies

90

421