In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

MIUI Genel

[Yazılım\ROM] GÜNCELLEME GELMEDİ DİYENLER BUYURSUN

2020-09-11 05:26:26
819 16
Bakın güzel kardeşlerim şimdi güncelleme gelince kontrol paneli harici bişey değişmiyor akşama kadar bu forumda note 8 mi note 10 lite mi 10 lite vb. Güncelleme GELMEDİ/Ne zaman GELECEK diye yazarsanız gelmez note 8 e ne zaman gelir bilmem mi note 10 lite a dağıtıldı yavaş yavaş  bazı şeylere bakılarak gönderiyorlar
Eğer hâlâ istiyorsanız play Store'dan ios bildirim çubuğu indirin telefonunuz amiral gemisi olsun
2020-09-11 05:26:26
Favorites1 RateRate

Advanced Bunny

Baris124 | from Redmi Note 8

aga sorun o değil telefon kendi kendine hata vermeye başladı bir çok note 8 telefonunda wifi sıkıntısı başladı yani şu güncelleme işi konusunda Xiaomi çok zayıf apaçık ortada.Daha güvenlik güncellemesi bile en son Mayıs ayında yapılmış.Ona göre düşün knk
2020-09-11 06:34:52

Pro Bunny

canskld | from Redmi Note 8

Baris124
aga sorun o değil telefon kendi kendine hata vermeye başladı bir çok note 8 telefonunda wifi sıkıntısı başladı yani şu güncelleme işi konusunda Xiaomi çok zayıf apaçık ortada.Daha güvenlik güncellemesi bile en son Mayıs ayında yapılmış.Ona göre düşün knk

wifi sıkıntısı guncelleyenler için oluyor saniyordum guncellenmeyen telefona nasıl yazılımsal olarak wifi sorunu olurki en son guncelleme 2020/05/01 tarihli güvenlik yaması
2020-09-11 08:30:57

Advanced Bunny

gokhankzldr | from Redmi Note 9 Pro

Bizim de aldığımız diğer Note 9 Pro'nun kontrol panelinde düzenleme seçeneği yok ve haliyle birçok konum, ekran alıntısı gibi kısayol yok. Ben de bu problemin giderilmesi için bekliyorum mesela. Derdim kontrol paneli görüntüsü değil yoksa...
2020-09-11 09:44:26

Semi Pro Bunny

yunusemrefindik | from Redmi Note 8

mantıklı
2020-09-11 13:15:50
Yunus Emre Fındık
Xiaomi Kullanıcısı
redmi telefon alıp mi optimizasyonu beklemenin anlamı yok redmi toplamadır mi ise hazır kasadır mi 10 lite 5g ye miui 12 geldi telefonun hem hız hem batarya hem de optimizasyonu çok arttı
2020-09-11 14:07:29

Rookie Bunny

Özcan Atalay | from Redmi Note 8

note 8 kullananlar bilir bu aralar telefon da baya bi performans düşüklüğü var hem şarj sorunu wifi kumanda falan şikayet etmeyin güncelleme gelmez mi diyon reis 🤦🏻‍♂️,😁
2020-09-11 14:33:23

Pro Bunny

Eness_rr Author | from Mi Note 10 Lite

Baris124

onu bilmiyorum hocam hard reset belki çözer
2020-09-11 15:50:17

Pro Bunny

celikkmusa | from Redmi Note 8 Pro

Belli ki konu hakkında pek bir şey bilmiyosunuz. Sadece kontrol paneli değişmedi güncelleme içeriğini incelemenizi tavsiye ederim bir çok yenilik ve geliştirme var lakin stabil mi derseniz benim görüşüm değil orası ayrı konu. Ve seri numarası konusunu falan nerden duydunuz bilmiyorum ama çok alakasız bir durum öyle bişey yok hocam 😂 Telefonunuz globalse globale geldiği an sizde alırsınız bütün global cihazlarda he baktım ben yoktu diyosanız muhtemelen kaçırmışsınız güncelleme geri çekilmiştir o kadar.
2020-09-11 16:24:25

Pro Bunny

celikkmusa
Belli ki konu hakkında pek bir şey bilmiyosunuz. Sadece kontrol paneli değişmedi güncelleme içeriğini incelemenizi tavsiye ederim bir çok yenilik ve geliştirme var lakin stabil mi derseniz benim görüşüm değil orası ayrı konu. Ve seri numarası konusunu falan nerden duydunuz bilmiyorum ama çok alakasız bir durum öyle bişey yok hocam 😂 Telefonunuz globalse globale geldiği an sizde alırsınız bütün global cihazlarda he baktım ben yoktu diyosanız muhtemelen kaçırmışsınız güncelleme geri çekilmiştir o kadar.

yalnız bütün global modellere aynı anda verilmiyor öyle olsaydı sunucu diye bişey kalmazdı parça parça veriyorlar seri no onu bende biliyorum fakat aklıma başka bişey gelmedi bende telefonun herhangi bir şeyine göre vereceklerini örnek gösterdim
2020-09-11 16:27:46

Pro Bunny

celikkmusa

gözle görülür biçimde ne değişti hocam sizce bu güncellemeyi isteyenler ne için istiyor wi-fi olayını yeni gördüm onun hakkında bilgi sahibi değilim
ama eminim ki forumun yarışı kontrol paneli için istiyor
2020-09-11 16:29:21
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Eness_rr

Pro Bunny

• Followers

25

• Threads

54

• Replies

535