In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Foto Team

[Inne] Poszukiwana, poszukiwany - czyli zostań członkiem zespołu Mi Foto Team

2020-09-09 15:41:59
2635 34
Cześć Mi Fani,

Jak już zdążyliście pewnie zauważyć, to na forum ruszył nowy zespół Mi Foto Team. Nie jest to jednak zespół zamknięty :) Kochasz robić zdjęcia telefonem jak my? Masz czas i  lubisz dzielić się swoją pasją i chcesz dołączyć do zespołu? To teraz jest okazja :) Poszukujemy 3 osoby, które dołączą do nas.

Czego oczekujemy od osób, które do nas dołączą? Przede wszystkim zamiłowania do mobilnych zdjęć i produktów Xiaomi. No i oczywiście umiejętności robienia zdjęć z telefonu i dzielenia się swoją wiedzą na temat foto. Promujemy zdjęcia z telefonów Xiaomi. W przypadku zdjęć z obróbką, to jasno wskazujemy czym były obrobione i jak wyglądał oryginał.
A poza tym:
  • Zaangażowania w postaci pisania postów dotyczących foto na forum - min. 1 post tygodniowo. To może być ciekawy foto-spacer po okolicy, porównanie zdjęć, porównanie trybów, tutek, instrukcja jak obrobić jakieś zdjecie i w jakim programie, recenzja, jakieś ciekawostki ze świata foto - Xiaomi, opis jakiś funkcji w telefonie itp. Tutaj macie dowolność, byle wpisywała się w tematykę foto i zdjecia były wykonane z telefonu Xiaomi (Nie musi to być model z najwyższej półki. Ten, który posiadacie też będzie super :))
  • Aktywnej dyskusji z użytkownikami w postach foto
  • Realizacji wspólnych zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem (np. post tygodniowy z foto wyzwaniem (jak ten), galerią tygodnia, konkursem itp.)
  • Pomysłów na wspólne inicjatywy i wzajemnego wsparcia (np. jedna osoba zrobi zdjęcia, a druga opisze :))
  • Zaangażowanie na grupie na telegramie - https://t.me/XiaomiPolandFoto, gdzie luźno rozmawiamy o foto

Aktualnie możemy zagwarantować Ci dobrą zabawę i elitarny znaczek przy nazwisku “Mi Foto Team” (tutaj będziemy działać, żeby Admin dodał nam oznaczenia :)), ale z biegiem czasu pewnie też pojawi się możliwość wypożyczenia telefonów do naszych zadań od Xiaomi czy udział w premierach :). Tutaj jednak musimy pokazać na co nas stać i żeby było widać zaangażowanie :)

Brzmi nieźle? Jasne,że tak!. To co trzeba zrobić, aby dostać się do zespołu?

• W terminie od 9.09.2020 (dzisiaj) do  30.09.2020 napisz jeden post na forum (W dziale Mi Foto/Poradniki), który będzie krótką instrukcją na wykonanie czegoś ciekawego w obrębie foto (może to być np. tutorial jak wykonać jakieś ciekawe zdjęcie, jak wykorzystać niektóre funkcje w telefonie itp.). Tutaj liczymy na Twoją kreatywność.
  • Następnie pod tym postem wklej link do tego postu, napisz kilka zdań o sobie i dlaczego chcesz być w zespole oraz dodaj min. 5 zdjęć wykonanych telefonem (bez obróbki). Możesz podać też dodatkowo link do np. galerii na instagramie czy katalogu na dysku itp.

Po 30.09.2020 w ciągu tygodnia komisja w składzie:
wybierze 3 osoby, z którymi skontaktuje się przez PW i które zostaną zaproszone do grupy na Telegramie, gdzie wspólnie będziemy omawiać ciekawe foto pomysły i oczywiście je realizować :).  

To jak? Są tu mobilni foto maniacy, którzy chcą dołączyć do zespołu?

PS. Zapraszam też do udziału w wyzwaniu kropelkowym w poście: https://c.mi.com/thread-3314511-1-0.html

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2020-09-09 15:41:59
Favorites18 RateRate
Dawajcie... Dawajcie! Na nic nie czekajcie! Tyle osób robi zdjęcia, że tutaj już powinna kolejka być... 😉
2020-09-09 18:25:18

Moderator

przybort | from app

Zapraszamy wszystkich foto-maniaków. Pokażcie co potraficie. I dołączycie do zespołu. Zapraszamy.
2020-09-09 18:37:36

Mi Sports Team

Serkovsky | from app

ja bym chcial, ale nie jestem dobrym fotografem wolę śledzić mi sports team :D
2020-09-09 20:08:16
Invalid floor, the posts have been deleted #4
trzymam kciuki😀
2020-09-09 21:06:59
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

Grand Master Bunny

Febron | from app

Wymagania niemałe, ale spodziewana korzyść dla wszystkich chcących pogłębić swą wiedzę z zakresu fotografii w ogóle, a tej mobilnej w szczególności, może być ogromna(obowiązek tematycznych postów). Dodatkowo wszystko w jednym miejscu bez błąkania się po internecie. Szczerze życzę udanych zakupów. ;-)
2020-09-09 22:15:46

Mi Foto Team

dkisiala Author | from app

Febron
Wymagania niemałe, ale spodziewana korzyść dla wszystkich chcących pogłębić swą wiedzę z zakresu fotografii w ogóle, a tej mobilnej w szczególności, może być ogromna(obowiązek tematycznych postów). Dodatkowo wszystko w jednym miejscu bez błąkania się po internecie. Szczerze życzę udanych zakupów. ;-)

Tak zgadza się 😁 trzeba lubić robić zdjęcia, chcieć się nimi dzielić i wiedzą, którą się ma. Ciężko być w foto zespole i nie umieć, nie lubić, nie robić zdjęć 😁  Tutaj liczy się pasja przede wszystkim.
2020-09-10 01:25:03
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Mi Foto Team

dkisiala Author | from app

Krzysztof5791
trzymam kciuki😀

Wierzę, że są tu zapaleńcy, którzy kochają robić zdjęcia i się nimi dzielić 😁
2020-09-10 01:26:27
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala
Zbanować wszystkich foto maniaków. Szczególnie @Rura ! na Stos z nimi ! Hhahahhaha
2020-09-10 12:58:48

Moderator

przybort | from app

Łukasz
Zbanować wszystkich foto maniaków. Szczególnie @Rura ! na Stos z nimi ! Hhahahhaha

:-). Daj mu jeszcze pożyć... jeszcze tego jednego zdjęcia nie zrobił...cały czas czekamy.:-)
2020-09-10 14:05:40
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

dkisiala

Mi Foto Team

• Followers

424

• Threads

202

• Replies

3891

16329