In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note 9 Pro

[Поради] Як повернути Mi сервіси (дзвонилку, контакти, смс) на РН9про Глобал.

2020-09-06 20:30:16
656 6
Якщо в тебе РН9про и ти хочеш повернути все як було до політики Гугл то це можливо!
Це кратка інструкція, але головне що я це перевірив сам.

Все що описано далі зітре всі ваші дані, тому робити backup. Я це все робив на новому смартфони из коробки тому мені це було не потрібно.

Хоча в мене и ще декілька інших людей все пройшло нормально саме таким чином, я не несу відповідальність за те що ви робите з вашим смартфоном.
Все що описано далі ви робите на свій страх и ризик.

Спочатку треба встановити всі потрібні драйвери та софт на ПК, ( Qualcomm Usb Driver, MiFlashUnlock 3.3.418.37, MiFlash 20200314)

Обов'язково треба зв'язати смартфоні з вашим Mi аккаунтом і ввімкнути мобільний Інтернет.
Далі на смартфони треба натиснути 10 разів на версію прошивки, потім перейти в додатково, для розробника і там в пункт стан Mi Unlock и зв'язати ваш аккаунт.

На ПК в MiFlashUnlock треба зайти в той аккаунт що зв'язали з смартфоном и після треба перевести смартфон в fastboot і
(гучность вниз + вимкнути) підключити к ПК.
З'явиться можливість натиснути на кнопку разблокувати (unlock), після цього два рази натискайте згоден (agree).
Софт не зможе розблокувати телефон, але покаже вам таймер, це той час, що ви повинні чекати (в мене це було 7 днів!).
Після того, як цей час пройшов, спробуйте знову.
Вітаю, ваш завантажувач (bootloader) розблокован!

Далі вам потрібно завантажити Індонезійську (ID) прошивку(11.3.0) а саме для fastboot, це дуже важливо.
Хочу додати, що прошивка повинна бути такою ж версією, але старшої.
Неможливо робити downgrade.
Прошивка буде в форматі .zip вам треба разпакувати на ПК поки не побачити папку з файлами. Ці файли потрібно перенести в корінь диска С: в папку з назвою без кирилиці. (Я назвав папку ROM)

Далі на ПК в MiFlash натискаем на select и вибираємо папку з прошивкою.
Переводимо смартфон в fastboot і підключаємо к ПК.
В MIFlash знизу перевірте, щоб було вибрано clean all and lock.
Далі клік по refresh в MiFlash, смартфон повінен з'явитись в MiFlash, це видно зеленим кольором зліва зверху.
Далі, клік по flash и чекаємо поки не з'явиться з права successful
(в мене це зайняло майже 15 хвилин), і  на смартфоні не почнеться перезавантаження, після цього можна відключати від ПК.

Якщо ви все зробили правильно, то вітаю, тепер у вас знову є всі сервіси Mi (звонилка, контакти, смс) NFC теж працює, так як завантажувач знову заблокований.
Починайте налаштування вашого смартфона.

Знаючи, що багато кому нова політика Гугл та їх сервіси дуже не подобаються, сподіваюсь, що ця стаття буде у пригоді.
2020-09-06 20:30:16
Favorites6 RateRate

Master Bunny

astrolight | from MI 9

Написав би коротко "прошити індонезійську прошивку", інструкція на 4пда. А то таке, продублірував вск звідти і все одно за прогами туди відпрввив.
2020-09-07 02:23:06

Pro Bunny

Стенд Alone Author | from Redmi Note 9 Pro

astrolight
Написав би коротко "прошити індонезійську прошивку", інструкція на 4пда. А то таке, продублірував вск звідти і все одно за прогами туди відпрввив.

було бажання накатать пост, бо дуже задоволений що сам все це зробив)
2020-09-07 03:36:23

Wizard Bunny

Змея | from Redmi Note 9S

Поздравляю с прошивкой. 😃👍
2020-09-07 06:19:48
Humor does not obey fate,great thoughts-often the most smiling…

Rookie Bunny

Шалик | from Redmi Note 9 Pro

Добра новина.
2020-09-14 01:07:31
Invalid floor, the posts have been deleted #5
Invalid floor, the posts have been deleted #6
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
  • Followers

67

• Threads

17