In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Strefa testów Xiaomi w Warszawie - sprawdź sam 2 generację hulajnóg elektrycznych Xiaomi

2020-09-03 23:16:44
1681 6

Cześć Mi Fani!
Chcemy Was serdecznie zaprosić do strefy testów Xiaomi, w której będziecie mogli przekonać się na własnej skórze, jak sprawują się zupełnie nowego trzy hulajnogi od Xiaomi, oczywiście będziemy dbać o Wasze bezpieczeństwo i pojazdy będą dezynfekowane oraz otrzymacie jednorazowy czepek pod kask
:) Dodatkowo na strefie znajdziecie wiele smartfonów, między innymi flagowca Mi10 oraz dużo produktów z ekosystemu Xiaomi, zarówno te już dobrze znane, jak i totalne nowości jak na przykład Gamingowy Monitor Mi Curved 34". Strefa otwiera się już jutro od godziny 11:30 do 22:30 i będzie czynna w kolejne dni w godzinach 9-22 aż do 11 września. Co więcej, jeśli zakupicie hulajnogę na miejscu, to my dostarczymy ją pod Wasze drzwi całkowicie za darmo! Przyjdźcie i przekonajcie się sami, jakie atrakcje oraz promocję przygotowali specjalnie dla Was.

Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku - https://bit.ly/Mi_Pop_Up_Store
2020-09-03 23:16:44
Favorites5 RateRate

Mi Tech Team

Matiox | from app

Super info
2020-09-03 23:55:47

Grand Master Bunny

Febron | from app

A dzisiaj w Jeleniej Górze wywalono o z autobusu gościa z hulajnogą.Kierowca,jak i przybyłe służby uznały, że to materiał niebezpieczny. (akumulator). Dopóki, o czym pisał kiedyś Vergiliusz, choć w innym kontekście, przepisy w tym zakresie nie zostaną rozsądnie ogarnięte, dopóty będziemy mieć do czynienia z absurdami. Mogę wejść z torbą gigantycznych rozmiarów(byle z niej nie śmierdziało),nie mogę przewieźć  hulajnogi. Gdybym dymał ścieżką rowerową, chodnikiem, jezdnią(rzecz nadal nie jest uregulowana)vide post Vergiliusza, pewnie padłaby bateria. Hulaj dusza, nikt nie woła. Hulajnoga regulacji prosi. Powodzenia życzę. ;-)
2020-09-04 01:07:13

Master Bunny

MartiniPOL | from app

będzie tam coś więcej prócz hulajnóg ?
2020-09-04 21:02:39

Admin

Mati-J Author |

MartiniPOL odpowiada, dnia 2020-09-04 15:02:39
będzie tam coś więcej prócz hulajnóg ?

Tak, smartfony plus ecosystem, jest wszystko napisane ;)
2020-09-05 00:02:49
2020-09-05 18:11:15
Mantap
2020-09-13 00:32:49
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mati-J

Admin

• Followers

79

• Threads

15