In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Zgłoszenia

[] Tryb Ciemny na Mi Community

2020-09-02 01:02:01
439 6
Przepraszam że nie było mnie na Mi Community, ale miałem telefon w serwisie i jako telefon zastępczy miałem Samsunga, a to trochę nie w porządku pisać szajsungiem na forum Xiaomi. Ale dobra jestem z powrotem i lecimy z tematem!

Znalazłem dziwny błąd na Mi Community z trybem ciemnym, jestem zwolennikiem trybu ciemnego, więdz dla mnie ów trybu nigdy dość. Jednak w trybie ciemnym posty nie zawsze są ciemne.
Czy da się naprawić ten problem, czy poprostu tak musi być?
Z góry dziękuję za odpowiedź :D
2020-09-02 01:02:01
Favorites1 RateRate

Mi Sports Team

szefo | from app

nie tylko ty masz ten błąd aplikacja jest lekko mówiąc od niedawna trafiona coś spaprali lub ciągle w niej grzebią 🤪
2020-09-02 04:13:05

Master Bunny

Aleksandrawu | from app

Była już o tym mowa. Przez moment wszystko działało dobrze, a teraz znów są problemy.
2020-09-02 14:22:09
Wstawiasz zdjęcia na forum? Pamiętaj o REGULAMINIE działu fotografia.
Tryb ciemny to jak walka Don Kichota z wiatrakami ;-) , ja już się powiedzmy przyzwyczaiłem :)
2020-09-02 15:22:32

Pro Bunny

DJ Matjas Author | from app

Dzięki za odpowiedzi, mam nadzieję że to naprawią.
2020-09-02 16:12:03

Pro Bunny

KaGhost | from app

lepsze białe posty w trybie ciemnym, niż całkowicie niewidoczne lub znikające :) Niestety też z tym problem. A po ostatniej aktualizacji do tego wychodzi automatyczne włączanie trybu ciemnego mimo że aby móc czytać wszystko na forum za każdym razem go wyłączam
2020-09-02 17:38:48
KaGhost
lepsze białe posty w trybie ciemnym, niż całkowicie niewidoczne lub znikające :) Niestety też z tym problem. A po ostatniej aktualizacji do tego wychodzi automatyczne włączanie trybu ciemnego mimo że aby móc czytać wszystko na forum za każdym razem go wyłączam

U mnie po ostatniej aktualizacji Mi Community ( jak na razie ), wszystko działa bez problemów - zarówno tryb jasny jak i ciemny. | 📱 Xiaomi Redmi 5 [MDG1] Android 8.1.0 OPM1.171019.026 | MIUI GLOBAL 11.0.2 | STABLE 11.0.2.0 (ODAMIXM) | APP ver. 4.5.5
2020-09-04 11:15:55