In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne urządzenia

[Recenzja] Krótka recenzja mi band 5 a kurierka

2020-08-29 02:57:23
276 7
Witam, tak jak prosiło mi kilka osób o recenzja o mi bandzie 5, który wygrałem w wyzwaniu #TrainWithMi.
To zaczynamy z góry mówię to jest moja opinia każdy może mieć inne zdanie proszę bez hejtow aczkolwiek korzystam z niego od dzisiaj od 4:30 jak tylko wstalem.

A więc może zacznę od tych lepszych stron które jak dla mnie w porównaniu do mi banda 4 spodobaly mi się ( wiadomo jeszcze nie miałem czasu wszystkiego wytestowac w 15h ciezko)

- sprawdzanie pulsu na ekranie głównym zegarka
- duże ikonki w momencie przewijania funkcji zegarka
- wydaje mi się że kolory od poprzedniego są bardziej żywe niż w mi band 4
- większa paleta wyboru ćwiczeń
- wchodząc w status widzę że można porównywać wykresowo co do poprzednich dni więc protip
-pogodynka bardziej przezroczysta

Narazie tyle zauważyłem plusów ale i też są minusy :)
- bateria ( 12% bateri w 15h i przy 21k krokach bez włączania treningow. Słabo :/ gdzie w czwórce 5% po 24h z używaniem treningow)
-wyswietlanie SMSow kurierka i czytanie smsow na mi bandzie jak dla ślepego niestety nie łączy się nie ma czasu żeby przewijac smsy :/ w mi bandzie 4 miałem literki ok w 5 stanowczo za duże
- bardzo mnie boli - liczeny kroki podczas mocniejszego manewrowania kierownica ( wiadomo dostawczakiem trzeba trochę się nakręcic a na odcinku 5km potrafił naliczyć mi nawet do 110 kroków więc słabo w mi band 4 na odcinku 350km naliczał mi do 100krokow dla porownania)
- poziom stresu ( chyba w pracy chodzę na wiecznym chilu przy tętnie jak sprawdzałem średnio co 45 minut wynosiło 120-130 to poziom stresu bez zmian cały czas takie samo jak by strzałka stoi pionowo prosto i ani drgnie w lewo ani w prawo więc wychodzi na to że mam bezstresowa pracę albo wieczny hi live :D )

No to chyba narazie tyle po 15h zabawy z mi bandem dzisiaj wytestuje sen i zobaczymy może po jakiś aktualizacjach ta bateria dłużej wytrzyma

Pozdrawiam

Kurier Serkovsky ;)
2020-08-29 02:57:23
Favorites1 RateRate
Dzieki za opinie! Testuj dalej i niech sie sprawuje dobrze! :) niestety zawsze sa jakies plusy i minusy :D
2020-08-29 03:32:20

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Testuj , wyciskaj siódme poty 😉 , lada dzień wjedzie Ci aktualizacja z językiem polskim 😉 a co do snu... to sam zobaczysz ... w każdym bądź razie , niech Ci służy jak najlepiej 👍
2020-08-29 04:05:58

Mi Sports Team

Aegisson | from app

moja czwórka policzyła mi kiedyś 400 kroków gdy oglądałem mecz. trochę teka machałem w emocjach ale kroków zrobiłem max 50. robiłem potem test i da się tak zrobić, ciężko ale się da, że kręcisz nadgarstkiem a kroki się zliczają i to w niezłym tempie. jakby się czujnik blokował i wariował. technika to tylko technika, to my czynimy z niej technikę pożyteczną.
2020-08-29 04:59:45
Aegisson (Grzesiek)
Mi zaliczyła opaska podczas snu 195 kroków, zatem albo jestem lunatykiem, albo jeszcze muszę ją dużo nauczyć :-)
W każdym bądź razie gratuluje Mi banda, bo to przydatna rzecz.
2020-08-29 12:38:39

Semi Pro Bunny

Rafal Piotr | from app

Michał Szczecin
Mi zaliczyła opaska podczas snu 195 kroków, zatem albo jestem lunatykiem, albo jeszcze muszę ją dużo nauczyć :-)
W każdym bądź razie gratuluje Mi banda, bo to przydatna rzecz.

A może poszedłeś do kibla 😆?
2020-08-29 15:17:48

Semi Pro Bunny

Serkovsky Author | from app

Rafal Piotr
A może poszedłeś do kibla 😆?

nieuniknione :D
2020-08-29 16:14:23
fajna rzeczą są drzemki...unikaj za kierownicą. Mi Band wykaże 😀
2020-08-31 00:12:40
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz
please sign in to reply.