In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

MIUI Genel

[Diğerleri] Bı bitmediniz gerçekten bıktık yemin ederim

2020-08-29 02:20:36
1464 102
Arkadaşlar forum hergun bı dünya gunceleme gelecek mi ne zaman gelecek yok şöyle oldu yok böyle oldu gibi sorularla gına getirdiniz. Sürekli aynı sorular. siz ayrı sorunca da bişey değişmiyor.Yaz arama kısmına daha önceden binlerce soran var. Bitmedi güncelleme sevdası. Güncelleme gelince telefon F16 donusmeyecek gözünüzü seveyim. Sizden ricam yöneticilerde yetisemiyor ,yöneticileri etiket yapalım kaldırırlar onlar da.
2020-08-29 02:20:36
Favorites4 RateRate

Grand Master Bunny

DaMgaSea | from Redmi Note 8 Pro

😁😁😁😁😁 guzel yorum olmus hocam
2020-08-29 03:11:19

Master Bunny

MARDE Author | from Redmi Note 8 Pro

DaMgaSea
😁😁😁😁😁 guzel yorum olmus hocam

eyvallah başkan 😅😅😅 valla gına geldi
2020-08-29 03:27:13

Advanced Bunny

6346915760 | from Redmi Note 8

hocam bir note 8 kullanıcısı olarak belirtmek istiyorum iyi hoś diyorsunuz da bendeki bir takıntı mesela ben telefonumun veya bilgisayarımın sürekli güncelleme almasını seviyorum windowsun insider programındayım her ne kadar bazen sorunlu olabilse de her hafta güncelleme bekleyip "bu hafta ne yenilik gelecek acaba" diye düşünmesi bana zevk veriyor, telefonu alalı 2 ay oluyor neredeyse ulan bırak miui güncellemesini güvenlik güncellemesi bile mayıs ayından kalma bu kadar mı iplemiyorlar bir cihazı millete bakıyorum Ağustos güvenlik güncellemesi ile kullanıyorlar cihazlarını, bugün araştırmaya başladım ufak tefek custom romları kafama uyan bir tane bulursam ona geçiş yapacağım dediğim gibi ben o hissi seviyorum en azından custom romlarda ayda 1 bazen ayde 2 kere güncelleme geliyor eğer millet de benim gibi uğraşmayı seviyorsa güncellemeyi o yüzden bekliyorlardır
2020-08-29 03:32:45

Advanced Bunny

ha bir de yazdığınız yazı milletin bütçesi ile dalga geçmekten başka bir şey değildir almışsınız para basıp note 10larınızı almışsınız güncellemelerinizi oturuyorsunuz paşa paşa bırakın da herkes faydalansın yediğiniz ekmekten :)
2020-08-29 03:34:20

Master Bunny

6346915760
ha bir de yazdığınız yazı milletin bütçesi ile dalga geçmekten başka bir şey değildir almışsınız para basıp note 10larınızı almışsınız güncellemelerinizi oturuyorsunuz paşa paşa bırakın da herkes faydalansın yediğiniz ekmekten :)

bende note 8 pro kullanıyorum 😅 kimse ilede dalga geçmiyorum yazıyı nasıl okudun bilmiyorum iddia ettiğin hiç biseyi kabul etmiyorum. hergun güncelleme sorusunu sorunca daha mı çabuk geliyor güncelleme. zaten bir sürü soran var gir arama kısmına bak ordan. günde 50 defa güncelleme konusu açmanın ne anlamı var iyi forumlar
2020-08-29 03:51:45

Pro Bunny

6289033736 | from Redmi Note 8 Pro

6346915760
hocam bir note 8 kullanıcısı olarak belirtmek istiyorum iyi hoś diyorsunuz da bendeki bir takıntı mesela ben telefonumun veya bilgisayarımın sürekli güncelleme almasını seviyorum windowsun insider programındayım her ne kadar bazen sorunlu olabilse de her hafta güncelleme bekleyip "bu hafta ne yenilik gelecek acaba" diye düşünmesi bana zevk veriyor, telefonu alalı 2 ay oluyor neredeyse ulan bırak miui güncellemesini güvenlik güncellemesi bile mayıs ayından kalma bu kadar mı iplemiyorlar bir cihazı millete bakıyorum Ağustos güvenlik güncellemesi ile kullanıyorlar cihazlarını, bugün araştırmaya başladım ufak tefek custom romları kafama uyan bir tane bulursam ona geçiş yapacağım dediğim gibi ben o hissi seviyorum en azından custom romlarda ayda 1 bazen ayde 2 kere güncelleme geliyor eğer millet de benim gibi uğraşmayı seviyorsa güncellemeyi o yüzden bekliyorlardır

o zaman android one desteği olan bir telefon alcaksın dostum Google pixel al sende rahat et bizde
2020-08-29 03:54:40

Advanced Bunny

MARDE
bende note 8 pro kullanıyorum 😅 kimse ilede dalga geçmiyorum yazıyı nasıl okudun bilmiyorum iddia ettiğin hiç biseyi kabul etmiyorum. hergun güncelleme sorusunu sorunca daha mı çabuk geliyor güncelleme. zaten bir sürü soran var gir arama kısmına bak ordan. günde 50 defa güncelleme konusu açmanın ne anlamı var iyi forumlar

Valla her isteyen her istediğini dile getirebilir bundan rahatsız olunuyorsa moderatörler konuları siler yetişemiyoruz diye bir şey yok günde taş çatlasın 10 tane konuş açılsın bunun hakkında her konu için 2-3 tuşa basmaya da yetişemiyorlarsa ne bileyim... ayrıca kendini "iddia ettiğin şeylerin hiç birini kabul etmiyorum" diyerek de savunamazsın ben de günlerdir bıktık güncelleme soranlardan diye boş konular görüyorum. Konu açmakla güncelleme daha erken gelmeyecek ama bu insanların derdi de o değil zaten dertleri net bir tarih öğrenebilmek
2020-08-29 03:56:18

Advanced Bunny

6289033736
o zaman android one desteği olan bir telefon alcaksın dostum Google pixel al sende rahat et bizde

sen de iki kişinin tartıştığı bir yere burnunu sokma madem insanların istediğini yazma özgürlüğü yok
2020-08-29 03:58:15

Master Bunny

6346915760
sen de iki kişinin tartıştığı bir yere burnunu sokma madem insanların istediğini yazma özgürlüğü yok

benimde rahatsız olduğum konu bu sen rahatsız olmuyorsa oku gördüğünü ne diye burda benim fikrime burnunu sokuyorsun okumaya devam et arkadaşım. biseyden rahatsizligimi dile getirdim fikrimi sundum senden mi izin alacam. Yok param varmista note 10 kullanıyor musun yok keyfime bakıyor musum. Yok milletle dalga geçiyor musum. Bura dinginun ahırı değil benim bu dediğimi yönetici arkadaşlarda söylüyor itirazın Varsa git onlara ifade et kendini.
2020-08-29 04:02:38

Pro Bunny

Berke07 | from Redmi Note 9 Pro

Aga ben çareyi Troll yorum atmakta buldum. Aynı kişi 10 kere güncelleme konusu açmış ya. Ne kadar boş insanlar.
2020-08-29 04:04:16
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MARDE

Master Bunny

• Followers

94

• Threads

63

• Replies

1708

5896