In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Technologia

[Inne] Foto-porównanie stare bo z roku 2018 które ostatecznie przekonało mnie do chińskiej technologi

2020-08-28 01:58:48
1049 3
Samsungi kupowałem od początku

Miałem jeszcze wtedy Samsunga S7 który wtedy był uwazany za flagowca i kosztował ponad 2000 złotych Od niedawna też Lornetkę stabilizowaną z możliwością fotografowania i filmowania Nikon P900 gdyż aparatem nazwać tego nie można za prawie 3000tys
Oraz niskobudrzetowy Xiaomi Redmi 4  na drugą kartę sim za około 600zł
Oto zdjęcia z tych Aparatów z tym tylko że w Samsungu nie zmieniłem kadru z 16/9 na ten 4/3 musiałem stanąc trochę dalej aby budynkowi nie uciąć dachu .  Zdjecie o szerokim kadzre wyglada znacznie lepiej gdyż wypełnia cała przestrzń ekranu. Swoją drogą szkoda że matryce świadłoczułe nie są produkowane w takim kształcie. 16/9 to zawsze wycinek kadru 4/3 ucięcie góry i dołu zdjecia. Ale w teście tym najważniejsza jest ostrość , kontrtast odwzorowanie kolorów i rozpietość tonalna zdjęcia. Ja lubię nieco podkręcone kolorki i zdjęcie z najtańszego urżądzenia uznałem za najlepsze.  
Metadane możeczie sami podejżeć tutaj: https://photos.app.goo.gl/rNouKCSQVZpyTsAFA

Odnośnie podkręconych kolorków to nie podoba mi się w nowej aplikacji aparatu w telefonach  Mi8 oraz Mi10Pro brak możliwości inwidualnego dostosowywania ustawień kontrastu , ostrości i nasycenia jeszcze przed zrobieniem zdjecia tylko w postprodukcji jako edycia.  Gotowe filtry kolorystyczne to nie to samo. Ja uwielbiam fotografować  murale i graffiti wzmocnione kolory pasują do tej tematyki zdjęć wyjątkowo dobrze.  Bardzo ubolewam nad tym że aplikacja aparatu straciła tą przydatną funkcję. Teraz na każde zdjecie z osobna trzeba tracić czas na edycję żeby podkrecic nieco kolor.  

NIE WIEM JAK MAM WSTAWIC TE 3 ZDJĘCIA DO TEMATU. MAM PRZYNAJMIEN NADZIEJĘ ŻE LINK DO MOJEGO DYSKU GOGLE DZIAŁA. TAM MOŻNA JE ZOBACZYĆ

2020-08-28 01:58:48
Favorites RateRate
Z kompa nie mam pojęcia... A z apki to zaraz nad klawiaturą masz ikonki... Jedna foto, druga film... Apka ułomna jest to fakt i bardzo trzeba uważać na tryb edycji, bo wówczas cuda się dzieją. Dlatego ja po 2 czy 3 krotnej nauczce nie edytuję tylko zostawiam z błędami...
2020-08-28 13:24:23

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Link do dysku działa , a z kompa kliknij w ikonkę na pasku ze zdjęciem , tam wybierz które chcesz zamieścić w wątku ( browse) , później potwierdź . Powinny się załadować , dalej to już wybranie gdzie chcesz aby dane foto było 😉. Daj znać czy pomogłem 😃
2020-08-28 13:33:24

Semi Pro Bunny

Kaban_1986 | from app

Powiem szczerze,. że to szok z Samsungiem S7, praktycznie brak różnicy na foto.
2020-08-28 21:14:24
D4r3k
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

km2bp

Advanced Bunny

• Followers

10

• Threads

21

• Replies

84