In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note Serisi

Semi Pro Bunny

Niğdelipri51 | from Redmi Note 8

Eness_rr
hmm anladım

abi inanma note 8 kullanıyorum 7 aydır hiç ısınmıyor telefon inanma isınıyo diyenlere
2020-08-23 18:50:21

Advanced Bunny

Angel pro | from Redmi Note 8 Pro

Redmi Note 8 pro her telefon ne kadar ısınıyorsa o kadar ısınıyor fazla bir ısınma yok en azından ben rastlamadım ve bahsedilen hiçbir kronik sorun bende yok ve Note 9 ailesinden daha performanslı
2020-08-23 18:50:21

Master Bunny

Alan walker 44 | from Redmi 8

Mi 9T efsane bir telefon onu öneriyorum
2020-08-23 18:58:07

Pro Bunny

QCerberusQ | from Mi 9T Pro

Fiyat Performans istiyorsan kesinlikle RN8PRO diyorum kendim de kullandım çok çok iyi bir telefon note 9 serisinden daha iyi bir telefon
2020-08-23 19:00:11

Advanced Bunny

Turgay55 | from Redmi Note 8 Pro

Oyun oynayan birisiyim ve 6 aydır Note 8 Pro kullancısıyım hiç de pişman değilim ne kasma yaşıyorum nede donma ısınma oluyor mu evet ilk aldığım günden beri oyun oynarken ısınıyor ve ben bunu bile bile aldım bu cihazı kötüleyen arkadaşlar neden böyle bişey yapıyor anlamış değilim, yukarıdaki ankete göre konuşacak olursak alacağın 2 cihaz var rn8 pro  ve mi 9t eğer benim için akıcılık önemli oyun oynıcam kasmasın donmasın diyorsan düşünemden Note 8 Pro alabilirsin ama şarjım daha uzun gitsin ekranım amoled olsun dersen mi 9t daha önde bu konuda yani diyeceğim o ki eğer aklın Note 8 Pro'da ise gönül rahatlığıyla alabilirsin üzmez seni .
2020-08-23 19:24:40

Pro Bunny

Eness_rr Author | from app

Niğdelipri51
abi inanma note 8 kullanıyorum 7 aydır hiç ısınmıyor telefon inanma isınıyo diyenlere

eyvallah kral redmi note 9 pro tozdan dolayı
note 8 proyu da ısınmadan ve mediatek işlemciden dolayı soğudum biraz her yorumda görüşüm değişiyor teşekkür ederim
2020-08-23 19:33:22

Pro Bunny

Angel pro
Redmi Note 8 pro her telefon ne kadar ısınıyorsa o kadar ısınıyor fazla bir ısınma yok en azından ben rastlamadım ve bahsedilen hiçbir kronik sorun bende yok ve Note 9 ailesinden daha performanslı

evet ama note 9 da batarya beni mest etti
2020-08-23 19:33:54

Pro Bunny

QCerberusQ
Fiyat Performans istiyorsan kesinlikle RN8PRO diyorum kendim de kullandım çok çok iyi bir telefon note 9 serisinden daha iyi bir telefon

anladım oyun oynadın mi ısınma oldu mu yeni aldığında değil uzun süreli kullanımda
2020-08-23 19:34:22

Pro Bunny

Turgay55
Oyun oynayan birisiyim ve 6 aydır Note 8 Pro kullancısıyım hiç de pişman değilim ne kasma yaşıyorum nede donma ısınma oluyor mu evet ilk aldığım günden beri oyun oynarken ısınıyor ve ben bunu bile bile aldım bu cihazı kötüleyen arkadaşlar neden böyle bişey yapıyor anlamış değilim, yukarıdaki ankete göre konuşacak olursak alacağın 2 cihaz var rn8 pro  ve mi 9t eğer benim için akıcılık önemli oyun oynıcam kasmasın donmasın diyorsan düşünemden Note 8 Pro alabilirsin ama şarjım daha uzun gitsin ekranım amoled olsun dersen mi 9t daha önde bu konuda yani diyeceğim o ki eğer aklın Note 8 Pro'da ise gönül rahatlığıyla alabilirsin üzmez seni .

teşekkür ederim şuan note 8 proya ilgim arttı bir sonraki yorumda ne olur bilmiyorum
2020-08-23 19:35:12

Advanced Bunny

HS676 | from Redmi Note 9 Pro

note 9 pro al full ekran şarj ısınma sorunu yok gayet akıcı ve hızlı telefon ben memnunum ayriyetren IPS olmasina rağmen amoled tadında çok guZel bir telefon yapmış adamlar paneli zaten 2 nesil yeni panel perfeckt birde yeni cihaz herzaman dahada öndedir gerisi hikaye
2020-08-23 19:39:42
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Eness_rr

Pro Bunny

• Followers

25

• Threads

54

• Replies

535

1881