In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note Serisi

Pro Bunny

6324165621 | from Mi Note 10 Lite

"Şöyle bir  sorun var ki note 9 da kameraya toz kaçıyormuş ben takıntılıyım"
Ben RN8'den Mi 10 lite'ye geçiş yaptım. Kamera konusunda bende hassasım bu sebepten netten kamera koruyucu lens alarak bir telefoncuda takdırdım şuan sorunsuz kullanıyorum. RN8 çok ısındığı söylenmiş aşağı yukarı 6 aydan fazla kullandım o kadarda ısınan bir cihaz değil.
2020-08-23 17:31:02

Pro Bunny

Eness_rr Author | from app

keremozkan
Mİ NOTE 10 LİTE kullanıyorum sorularınız varsa cevaplayabilirim ve gerçekten telefon görünüş olarak da performans olarak da çok iyi gözün kapalı alabilirsin

ekran amoled gibi değil diyorlar IPS den daha kötüymüş duyduğuma göre sensörde ve wi-fi de sorunlar varmış
2020-08-23 17:41:45

Pro Bunny

keremozkan
mi note 10 liteın ekranı değil o hocam yanlışın var en iyi ekran bunun üzerinde AMOLED ekran var mi note 9 pro çok kötüydü ekran olarak siyahlar lacivert olarak gözüküyor

amoled ekran güzel fakat note 10 lite da kullanılan kötü diyorlar ben demiyorum ben de onların yalancısıyim
2020-08-23 17:42:29

Pro Bunny

yunusemrefindik
Redmi nite 8 var iyi ısınıyor arkada sucuk pişer Ocak a son

hmm anladım
2020-08-23 17:42:45

Pro Bunny

Revolver16
8 pro kullanıyorum Nisan ayından beri.Gayet iyi çalışıyor ısınma nerdeyse hiç olduğunu görmedim pubg oynarken bile 1 saatten sonra yyavastan isinmaya başlıyor ama.noemal düzeyde.Telefon gayet iyi de akıyor sadece guncellemelerin geç gelmesi sorunu var redmi serisinde ona da yapacak birşey yok xiaominin ilk önem verdiği modelleri mi serisi olduğu için e resmi fiyatları da normalden düşün olduğu için bunu göze almak lazım
Cihaz güzel donanımsal sıkıntısı yok

herkes farklı bişey söylüyor valla ya biri 1. aydan itibaren ısınmaya başladığını söylüyor birisi 1 yıldan sonra ısınmaya sorunların başladığını söylüyor ne yapcam bilmiyorum
2020-08-23 17:43:50

Pro Bunny

mertyüksel07
bende 9t var çok iyi

anladım inşallah düzgün bir karar verebilirim
2020-08-23 17:44:20

Pro Bunny

6324165621
"Şöyle bir  sorun var ki note 9 da kameraya toz kaçıyormuş ben takıntılıyım"
Ben RN8'den Mi 10 lite'ye geçiş yaptım. Kamera konusunda bende hassasım bu sebepten netten kamera koruyucu lens alarak bir telefoncuda takdırdım şuan sorunsuz kullanıyorum. RN8 çok ısındığı söylenmiş aşağı yukarı 6 aydan fazla kullandım o kadarda ısınan bir cihaz değil.

herkes farklı birşey söylüyor :) en iyisi bir anda almak
2020-08-23 17:45:33

Pro Bunny

bilalislek
Arkadaşım gönül rahatlığıyla Note 8 Pro'yu alabilirsin. Ben yaklaşık 8 ay oldu alalı ve bugüne kadar keşke almasaydım dediğim bir gün olmadı. Ben oyun oynayan biri olmadığım için açıkçası ısınma sorunu hiç yaşamadım. Ama tabi senin için öncelik oyun oynamaksa çok performans gerektiren oyunlarda videolardan izlediğim kadarıyla biraz ısınma olabiliyor. Dediğim gibi sadece yüksek performans gerektiren oyunlar için geçerli bu. Diğer türlü dediğim gibi ben hiç ısındığını hissetmedim. Kamera çekim kalitesi de beni bir hayli tatmin eden bir telefon. Detay canavarı diyebilirim 64 MP ile çekildiği zaman...

anladım teşekkür ederim
bi 9 proya bir 8 proya ilgim artıyor ama 9 pro sanki daha iyi gibi 33W 5000 batarya beni mest etti
2020-08-23 17:46:43

Advanced Bunny

Serhatkayir | from app

mi 10 lite daha iyi
2020-08-23 17:50:10

Master Bunny

yosemithe | from Mi Note 10 Lite

hepsinin kendisine göre sıkıntıları mutlaka vardır, ben note10 lite kullanıcısıyim.. artı yönleri malum bunları geçersek eğer, eksi olarak; ekrana koruyucu bulamama- yakınlık sensörü hala duzeltimeme sorunlarını göz ardı edeceksen note 10lite almalısın diyorum
2020-08-23 18:06:32
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Eness_rr

Pro Bunny

• Followers

25

• Threads

54

• Replies

535

1881