In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note Serisi

Semi Pro Bunny

ENES AKSOY | from Redmi Note 8

Eness_rr
benimde aklımda onlar var

reis para yetiyorsa mi serisi al redmi serisi üvey bı seri
2020-08-23 16:48:32
Eness_rr replied at 2020-08-23 11:17:23
note 9 proda toz kaçması falan oldu mu kameraya yada oyunlarda kasma donma falan oluyor mu

Epey bir toz kaçan var gerçekten telefonun temiz kullanılması lazım. Oyunlarda da henüz kasma görmedim. Isınma da fazla hissettirmiyor. PUBG Mobile - Dead Cells ve Asphalt 9 oynuyorum. PUBG Mobile HD Yüksek ayarlarda 40 dakika oynadığım zaman sadece 5 şarj gidiyor ve fazla ısınmıyor.
2020-08-23 17:01:20

Rookie Bunny

keremozkan | from Mi Note 10 Lite

Eness_rr
Huawei düşünmüyorum ya tasarımı hoşuma gitmedi p40 liteın

Mİ NOTE 10 LİTE kullanıyorum sorularınız varsa cevaplayabilirim ve gerçekten telefon görünüş olarak da performans olarak da çok iyi gözün kapalı alabilirsin
2020-08-23 17:05:58

Rookie Bunny

keremozkan | from Mi Note 10 Lite

Eness_rr
mi note 10 lite dan soğudum biraz ekranını çok gömmüşler

mi note 10 liteın ekranı değil o hocam yanlışın var en iyi ekran bunun üzerinde AMOLED ekran var mi note 9 pro çok kötüydü ekran olarak siyahlar lacivert olarak gözüküyor
2020-08-23 17:07:06

Pro Bunny

Eness_rr Author | from app

ENES AKSOY
reis para yetiyorsa mi serisi al redmi serisi üvey bı seri

ailem alacak gibi değil zaten ikna edebilirsem 9 pro alicam
2020-08-23 17:20:20

Pro Bunny

Eness_rr Author | from app

Berke07
Epey bir toz kaçan var gerçekten telefonun temiz kullanılması lazım. Oyunlarda da henüz kasma görmedim. Isınma da fazla hissettirmiyor. PUBG Mobile - Dead Cells ve Asphalt 9 oynuyorum. PUBG Mobile HD Yüksek ayarlarda 40 dakika oynadığım zaman sadece 5 şarj gidiyor ve fazla ısınmıyor.

bakicam artık ne olur bilmem
2020-08-23 17:21:16

Semi Pro Bunny

yunusemrefindik | from Redmi Note 8

Redmi nite 8 var iyi ısınıyor arkada sucuk pişer Ocak a son
2020-08-23 17:26:06
Yunus Emre Fındık
Xiaomi Kullanıcısı

Pro Bunny

Revolver16 | from Redmi Note 8 Pro

8 pro kullanıyorum Nisan ayından beri.Gayet iyi çalışıyor ısınma nerdeyse hiç olduğunu görmedim pubg oynarken bile 1 saatten sonra yyavastan isinmaya başlıyor ama.noemal düzeyde.Telefon gayet iyi de akıyor sadece guncellemelerin geç gelmesi sorunu var redmi serisinde ona da yapacak birşey yok xiaominin ilk önem verdiği modelleri mi serisi olduğu için e resmi fiyatları da normalden düşün olduğu için bunu göze almak lazım
Cihaz güzel donanımsal sıkıntısı yok
2020-08-23 17:26:34

Advanced Bunny

mertyüksel07 | from Mi 9T

bende 9t var çok iyi
2020-08-23 17:28:23

Master Bunny

bilalislek | from Redmi Note 8 Pro

Arkadaşım gönül rahatlığıyla Note 8 Pro'yu alabilirsin. Ben yaklaşık 8 ay oldu alalı ve bugüne kadar keşke almasaydım dediğim bir gün olmadı. Ben oyun oynayan biri olmadığım için açıkçası ısınma sorunu hiç yaşamadım. Ama tabi senin için öncelik oyun oynamaksa çok performans gerektiren oyunlarda videolardan izlediğim kadarıyla biraz ısınma olabiliyor. Dediğim gibi sadece yüksek performans gerektiren oyunlar için geçerli bu. Diğer türlü dediğim gibi ben hiç ısındığını hissetmedim. Kamera çekim kalitesi de beni bir hayli tatmin eden bir telefon. Detay canavarı diyebilirim 64 MP ile çekildiği zaman...
2020-08-23 17:31:02
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Eness_rr

Pro Bunny

• Followers

25

• Threads

54

• Replies

535

1881