In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Serisi

[Soru-Cevap] lütfen yardım eder misiniz

2020-08-16 22:19:57
513 26

Advanced Bunny

Emre1212 Author | from Redmi Note 8 Pro

alprn
Telefon nedir? O telefona verilen sürüm hatalı olabilir.  Veya bildirim ayarlarında ses kapalı veya ayarlarda bildirim sesleri kapalı olabilir titeim açık olabilir, wp için mesela uygulama optimizasyondan dolayı arka planda kapanabilir o yüzden ses gelmiyor olabilir. Onun için wp yi kilitli bırakmanız gerekebilir.

efendim bunları aktif mi edeyim bildirimleri
2020-08-16 22:35:36

Semi Pro Bunny

Semih GÜNEŞ | from Redmi Note 8 Pro

Emre1212

Elbetteki izin vermelisin
2020-08-16 22:44:45

Semi Pro Bunny

alprn
Telefon nedir? O telefona verilen sürüm hatalı olabilir.  Veya bildirim ayarlarında ses kapalı veya ayarlarda bildirim sesleri kapalı olabilir titeim açık olabilir, wp için mesela uygulama optimizasyondan dolayı arka planda kapanabilir o yüzden ses gelmiyor olabilir. Onun için wp yi kilitli bırakmanız gerekebilir.

Redmi note 8 pro Miui12 global optimization olduğunu sanmıyorum çünkü ekran kapanınca önbellek temizle kapalı çoğunlukla elle kapatırım uygulamaları kendisi kapanmaz ve ses açık full de kullanıyorum bildirimle ilgili her şey açık ama ses yok sadece Telegram dan bildirim alabiliyorum diğerleri sadece bildirim veriyor ses değil
2020-08-16 22:45:57

Master Bunny

alprn | from Mi 9T

Emre1212

Ses ayarlarında bildirimler kısmındaki zil sesini değiştirip telefonda bulunan bir ses yapıp tekrar kontrol edin .
2020-08-16 22:47:30

Master Bunny

alprn | from Mi 9T

Semih GÜNEŞ
Redmi note 8 pro Miui12 global optimization olduğunu sanmıyorum çünkü ekran kapanınca önbellek temizle kapalı çoğunlukla elle kapatırım uygulamaları kendisi kapanmaz ve ses açık full de kullanıyorum bildirimle ilgili her şey açık ama ses yok sadece Telegram dan bildirim alabiliyorum diğerleri sadece bildirim veriyor ses değil

Optimizasyon sorunu olabilir, daha beta dan çıkan ilk sürüm. Eğer yazılımsal bir durumsa zaten sonraki güncellemeler ile gidebilir
2020-08-16 22:48:45

Advanced Bunny

murtyofficial | from Redmi Note 8 Pro

kullanmis oldugunuz tema sebebiyle olabilir
2020-08-16 22:49:46

Semi Pro Bunny

alprn
Optimizasyon sorunu olabilir, daha beta dan çıkan ilk sürüm. Eğer yazılımsal bir durumsa zaten sonraki güncellemeler ile gidebilir

Önümüzdeki yıla kadar yeni bir güncelleme vereceklerini sanmıyorum kalıtsal 2 sorun ses ve pil, 3 kere hard reset attım güncellemeden sonra yani temiz kurulum hata olması en az olacak ihtimal ama böyle
2020-08-16 22:51:36

Advanced Bunny

alprn
Ses ayarlarında bildirimler kısmındaki zil sesini değiştirip telefonda bulunan bir ses yapıp tekrar kontrol edin .

Allah razı olsun sizin gibi iyi kalpli insanlardan oldu galiba hocam ben telefonu yeni aldığım pek anlamıyorum 🙏🤲
2020-08-16 22:58:35

Master Bunny

alprn | from Mi 9T

Emre1212
Allah razı olsun sizin gibi iyi kalpli insanlardan oldu galiba hocam ben telefonu yeni aldığım pek anlamıyorum 🙏🤲

Çözüldüyse ne mutlu hocam, Allah razı olsun :)
2020-08-16 23:02:26

Advanced Bunny

alprn
Çözüldüyse ne mutlu hocam, Allah razı olsun :)

sizden de hocam 🤲🙏🌹
2020-08-16 23:03:09
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Emre1212

Advanced Bunny

• Followers

2

• Threads

16

• Replies

20