In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Serisi

[Soru-Cevap] mi note 10 lite için hangi ekran koruyucuyu önerirsiniz

2020-08-09 20:10:24
256 11
İnternette 2 çeşit ekran koruyucu görüyorum birisi sıvılı yapıştılan diğeri nano camlar. Kullananlar için hangisini taktırdınız ?
2020-08-09 20:10:24
Favorites1 RateRate

Semi Pro Bunny

Fanatik Telefoncu | from Mi Note 10 Lite

güzel kardeşim ben cihazi 24 Haziran da aldim neredeyse 1.5 ay geçti inanki nano denen rezalet camlardan 4 defa taktırdım 200 lira kadar param gitti ama yinede nafile 3 gün önce taktirdigim nano cam yine kenarlardan kalkti anlamiyorum bu telefon mu sıkıntılı diger edge ekranlı telefonlarda gram sorun olmazken bu cihaza nedense nano takmak israftan başka birşey değil. çevremde birkaç kişi yapıştırıcılı taktırma ekrandan çıkmıyor diyorlar ama izlediğim videolarda sorunsuz çıkıyor. yani isterse ölene kadar çıkmasın yinede yapıştırıcılı ekran koruyucu taktıracağım. benden sana tavsiye nano taktırıp bos yere paranı verme...
2020-08-09 21:15:50

Master Bunny

yosemithe | from Mi Note 10 Lite

bak bu konuda biri bana da yardımcı olsun.. az önce bı dükkanın onunden geçerken 360° jelatin cam gibi bişey okudum ama kapalıydı soramadım nasıl bişey diye.. malesef yorum yazan arkadaşın sorunu bende de var, ama kafama takmıyorum nedense.. fakat alternatifi şuan için çok az jelatinlerin ...
2020-08-09 22:14:13

Master Bunny

4everamazan | from Redmi Note 7

yosemithe
bak bu konuda biri bana da yardımcı olsun.. az önce bı dükkanın onunden geçerken 360° jelatin cam gibi bişey okudum ama kapalıydı soramadım nasıl bişey diye.. malesef yorum yazan arkadaşın sorunu bende de var, ama kafama takmıyorum nedense.. fakat alternatifi şuan için çok az jelatinlerin ...

Şu halojen nano camlardan olabilir cinden siparis ettim kardesimin mi9t si icin taktik guzel oturuyor iyi hosta korur mu bilmem yani jelatin gibi kıvrıliyor. Bide tirnakla cok rahat iz birakabiliyorsun üstünde darbeyi yaydigini emdigini soyluyorlar denemedim ama denicem
2020-08-09 22:20:46

Master Bunny

Fanatik Telefoncu
güzel kardeşim ben cihazi 24 Haziran da aldim neredeyse 1.5 ay geçti inanki nano denen rezalet camlardan 4 defa taktırdım 200 lira kadar param gitti ama yinede nafile 3 gün önce taktirdigim nano cam yine kenarlardan kalkti anlamiyorum bu telefon mu sıkıntılı diger edge ekranlı telefonlarda gram sorun olmazken bu cihaza nedense nano takmak israftan başka birşey değil. çevremde birkaç kişi yapıştırıcılı taktırma ekrandan çıkmıyor diyorlar ama izlediğim videolarda sorunsuz çıkıyor. yani isterse ölene kadar çıkmasın yinede yapıştırıcılı ekran koruyucu taktıracağım. benden sana tavsiye nano taktırıp bos yere paranı verme...

sivili camlarda da ayni sorun var ilk basta sikinti yok sifir kabarcik kalkma amam hava ısınınca altindaki yapiskan saliyor kenardan açılıyor
2020-08-09 22:25:23

Pro Bunny

erenreyhan | from Mi Note 10 Lite

https://www.amazon.com.tr/dp/B0831LQJ3W/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_d5bmFb84WSB93
bundan bulabiliesen ben 2 haftadır kullanıyorum. süper. ne kalkma oldu ne deforme. kılıflada hiçbir sorun olmadan kullanıyorum
2020-08-10 00:04:36

Semi Pro Bunny

4everamazan
sivili camlarda da ayni sorun var ilk basta sikinti yok sifir kabarcik kalkma amam hava ısınınca altindaki yapiskan saliyor kenardan açılıyor

ee napicaz kılcal çiziklere ve kırılmalara karşı boyun mu eyeceğiz...
2020-08-10 05:09:09

Semi Pro Bunny

erenreyhan
https://www.amazon.com.tr/dp/B0831LQJ3W/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_d5bmFb84WSB93
bundan bulabiliesen ben 2 haftadır kullanıyorum. süper. ne kalkma oldu ne deforme. kılıflada hiçbir sorun olmadan kullanıyorum

hocam bu ürünün kenarları siyah mı yoksa tamamen seffaf bir ürün mü? birde stokta kalmamış fiyatını göremiyorum hatirliyorsaniz soyleme şansınız vqr mı?
2020-08-10 05:10:52

Master Bunny

Fanatik Telefoncu
ee napicaz kılcal çiziklere ve kırılmalara karşı boyun mu eyeceğiz...

valla bende bilmiyorum cinden note 7im icin zamaninda suntaiho marka cam almıştım hani telefonu baya bir dusurdum kirilmaz ekran baya baya is yapti yani kaliteli bir marka o markadanda bu model için cam bulamıyorum bulsam alcam 3-5 tane yok digerleride pek ic acici gelmiyor.
2020-08-10 05:31:48

Advanced Bunny

6331695277 | from Redmi Note 9 Pro

geçen gün taktırdım niletech diye bı marka anti shock 360 ekran koruyucu çok memnunum hem fullbody hemde tam yapisiyo bı sıkıntısı yok cihaz note 9 pro ama her modele var
2020-08-10 18:33:51

Pro Bunny

erenreyhan | from Mi Note 10 Lite

Fanatik Telefoncu
hocam bu ürünün kenarları siyah mı yoksa tamamen seffaf bir ürün mü? birde stokta kalmamış fiyatını göremiyorum hatirliyorsaniz soyleme şansınız vqr mı?

dostum tamamen şeffaf. malesef şuan tüm e ticaret sitelerinde stok dışı. 45,81 TL fiyattan almışım. içerisinden 2 adet çıkıyor.
2020-08-11 13:34:47
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

6344508260

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

0

5