In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

Master Bunny

Sławek tbg | from app

Przeglądając zdjęcia z 2010, znalazłem! Chyba najstarszy działający sprzęt w domu. Niezmiennie.
2020-08-09 23:06:29

Mi Tech Team

Matiox | from app

10 lat temu Fotografia mobilna była rzadkością, natomiast w obecnych czasach aparaty w naszych smartfonach w wielu sytuacjach zastępują nam tradycyjne aparaty, głównie dzięki prostocie użycia i większej mobilności.
2020-08-10 00:36:13

Grand Master Bunny

pui07 | from Redmi Note 8

szczęśliwych 10 lat 🎉🎉
2020-08-10 13:08:13
Dziesięć lat mojego życia w pigułce(niestety zapodziały mi się gdzieś zdjęcia):1.Huawei p9. (Uwaga wielki skok technologiczny) 2.Xiaomi Redmi Note 9 Pro.
PS:Serio ja naprawdę siedziałem na starym huawei prawie 10 lat
A przyszłość to może telefon z delikatną nostalgią ;)
2020-08-10 22:41:26

...... od góry....... robienie zdjęć było zawsze czymś, co towarzyszyło mi w życiu. Niestety najlepsze zdjęcia chyba wciąż przede mną. A na pewno te, które chciałbym jeszcze zrobić. Od góry....zachody słońca i wschody trzaska każdy. Nie jestem wyjątkiem. Po lewej droga na Falenty koło Warszawy, po prawej widok z okna. Ciut podmalowany. Pierwsze robione cudem techniki na tamte czasy Panasonic Lumix .... Drugie Redmi7, które megapikselami zamiata aparat tradycyjny. Drugi rząd zdjęc. Niestety JA po lewej urodziny w fokarium na Helu. Po prawej w pracy. Jak wiadomo najlepiej jeśli się lubi swoją pracę. A lubię. Zarówno grać jak i uczyć grać. Pod warunkiem, że uczony chce się nauczyć:)
Wreszcie jedno z moich szczęść. Córka. po lewej....3 latka pyskata ale już w okularach. Po prawej... osoby te same tylko 10 lat dojrzalsze. I dialogi poważniejsze. I wreszcie na końcu.....heh po lewej bułki trzylatki... nad morzem. Po prawej te same bułki ale w panierce z kamyków. Co się zmieniło? Jestem starszy o parę kilo. Nieco więcej potrafię. Wiem, że nie wszystko trzeba. I nie zawsze trzeba ratować świat. Czasem trzeba pozwolić komuś to uratować. Albo odpuścić. I cieszyć się tym co się ma. W danej chwili. Prawda córuś?
Telefon się zmienił. Z Nokii od modelu 3210....przez kilka innych dotarłem do Xiaomi. I nie żałuję. Mojego Redmi nie zamienię na żaden inny. Chętnie przyjmę inny jako drugi:) Ale nie oddam. Telefon ma wartość sentymentalną. I wiążą się z nim najlepsze dotychczas wspomnienia i wydarzenia mojego życia. A przyszłość.... Przyszłość zaczyna się każdego poranka....
2020-08-11 05:01:58
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

To tak :) Przez ten kawałek czasu przewinęło się trochę sprzętu i telefonów :) zdjęcie zachodu słońca po lewej robione było telefonem HTC Touch Pro 2 posiadającym fajną wysuwaną klawiaturę z boku i system Windows Mobile, który z racji, że był Windowsem często stwarzał jakieś problemy :D Po prawej zdjęcie zachodu słońca z przed dwóch tygodni robione Xiaomi Mi 10 Pro, którego nie zamienię na nic innego chyba, że będzie to Xiaomi Mi 10 Ultra :P

10 lat temu byłem na studiach, a teraz jestem od kilku dobrych lat uczciwie i ciężko pracującym człowiekiem :P
Wtedy byłem kawalerem, a teraz mam żonę :)

Z rzeczy, które się nie zmieniły to dalej mieszkam w Warszawie i chyba już tu tak zostanę :P

Co do wyglądu z czasem przybyło trochę kilogramów i przydałoby się podpiąć pod Mi Sports Team by trochę zredukować te liczby :P

Życzę Xiaomi rozwoju i pozycji lidera w świecie smartfonów oraz elektroniki w najbliższych latach! Może za 10 kolejnych lat będę posiadał Xiaomi Mi 20 Pro Ultra Alpha Mix 30 :D
2020-08-11 05:11:31

Mi Sports Team

Krzysztof5791 | from app

Łukasz 14
Delikatnie rzecz biorąc przez ostatnie 10 lat zmieniło się dużo , bardzo dużo rzekłbym ... worek cementu plus 2 kilo. I tak to ten sam gościu...😁pierwsze zdjęcie 2010 rok  na plaży w Bracciano , druga fotka 2020 rok już z Mi Sports na piersi 😁

tak to jest...jak się skończyła kariera w MMA to trzeba było zacząć się mieścić w ciuchy😁
2020-08-11 14:06:57

Mi Sports Team

Krzysztof5791 | from app

MartiniPOL
To tak :) Przez ten kawałek czasu przewinęło się trochę sprzętu i telefonów :) zdjęcie zachodu słońca po lewej robione było telefonem HTC Touch Pro 2 posiadającym fajną wysuwaną klawiaturę z boku i system Windows Mobile, który z racji, że był Windowsem często stwarzał jakieś problemy :D Po prawej zdjęcie zachodu słońca z przed dwóch tygodni robione Xiaomi Mi 10 Pro, którego nie zamienię na nic innego chyba, że będzie to Xiaomi Mi 10 Ultra :P

10 lat temu byłem na studiach, a teraz jestem od kilku dobrych lat uczciwie i ciężko pracującym człowiekiem :P

ależ Marcinie nigdzie nie musisz się podpinać. My tu w mi sports wiecej siedzimy i piszemy...niż biegamy😁
2020-08-11 14:09:40

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Krzysztof5791
tak to jest...jak się skończyła kariera w MMA to trzeba było zacząć się mieścić w ciuchy😁

😁😁😁
2020-08-11 14:13:06

Master Bunny

MartiniPOL | from app

Krzysztof5791
ależ Marcinie nigdzie nie musisz się podpinać. My tu w mi sports wiecej siedzimy i piszemy...niż biegamy😁

uzupełniacie chociaż płyny? teraz są upały codziennie to nie możecie o tym zapomnieć 😄
2020-08-11 17:52:25
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mati-J

Admin

• Followers

79

• Threads

15

• Replies

27

154