In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Porady i wskazówki

Semi Pro Bunny

Kaban_1986 Author | from app

mini21
Xiaomi.eu - więc to chyba nie ma znaczenia ;)
Bootloader oczywiście odblokowany (wgranie romu) - ale jakie to ma znaczenie przy kwestii gwarancji?

Takie, że ważne jaki był oryginalny ROM bo to Ci powie jaka dystrybucja czy Global, EU czy China
2020-08-06 19:23:46
D4r3k
Global.
2020-08-06 19:48:44

Semi Pro Bunny

mini21
Global.

To pewnie dlatego nie masz gwarancji
2020-08-06 20:06:05
D4r3k

Advanced Bunny

Fredixon | from app

no fajny post
2020-08-06 21:29:10

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Kaban_1986
Jaka wersja softu i czy zablokowany bootloader.
Xiaomi niestety robi też telefony, które wydają się być na EU a to China z wgranym Globalem :)
Mój Mi Note 10 mam z miui 11.1.2 EU

ale wtedy nie moze byc zablokowany bootloader wiec wiadomo jaka wersja telefonu
2020-08-06 21:37:42

Mi Tech Team

Łukasz | from app

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1702016041Kaban_1986/url
To pewnie dlatego nie masz gwarancji/quote

Bzdura. EEA to także Global. Ba dwa mozemy odblokować bootloader oficjalnie, wgrać EEA vzyli EU na Global Mi wraz zzablokowaniem bootloadera. Jak istenieje EEA na dany telefon. I co wtedy? Tez masz Global EEA. Zresztą odblokowanie bootloadera jest dozwolone i nie lamie gwarancji.
Także to co piszesz o gwarancji to czyste teoretyzowanie. Teraz to mogą Ci wszystko napisać. Jak bedziesz chciał oddać na gwarancję to napiszą, że nie kupowany w polskiej dystrybucji ale moga przyjąć na naprawę płatną, pogwarancyjną.
2020-08-06 21:39:47

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Takie, że ważne jaki był oryginalny ROM bo to Ci powie jaka dystrybucja czy Global, EU czy China/quote

Kolejna Bzdura. Wszystkie to oryginalne romy. Global to rodzina i czy masz EEA czy MI nie ma znaczenia. A mało kto kupuje wersje China obecnie. Zresztą nie da rady poznać z jakim romem jest telefon. Wgrywasz inny Global z blokowaniem bootloadera i masz takze oficjalny i oryginalny rom. mozesz tez wgrać Indie lub Indonezja.
Na Polske nie wychodza tylko EEA.. .
2020-08-06 21:45:34

Semi Pro Bunny

Łukasz
Kolejna Bzdura. Wszystkie to oryginalne romy. Global to rodzina i czy masz EEA czy MI nie ma znaczenia. A mało kto kupuje wersje China obecnie. Zresztą nie da rady poznać z jakim romem jest telefon. Wgrywasz inny Global z blokowaniem bootloadera i masz takze oficjalny i oryginalny rom. mozesz tez wgrać Indie lub Indonezja.
Na Polske nie wychodza tylko EEA.. .

Łukasz skoro jesteś pracownikiem CCS i wiesz lepiej to fajnie. Co wniosło do tematu Twoje negowanie tego co sprawdziłem przez kontakt z serwisem?
2020-08-06 21:51:06
D4r3k

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Kolejna sprawa taki komunikat z linku co podajesz nie oznacza, ze masz u nas gwarancje, tylko ze pochodzi z oficjalnego kanalu dystrybucji i tylko tyle. Nie oznacza to wcale ze masz u nas gwarancje, masz tam gdzie kupiles.Na tej stronie potwierdzasz legalnosc zakupu a nie od mirka handlarza. A dokladniej gdzie Twoj sklep ten na ali czy bg sie zapoatrzyl w telefon.
2020-08-06 21:51:55

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Łukasz skoro jesteś pracownikiem CCS i wiesz lepiej to fajnie. Co wniosło do tematu Twoje negowanie tego co sprawdziłem przez kontakt z serwisem?/quote

Nie jestem pracownikiem ale to co serwis powie teraz nie ma znaczenia. Ma znaczenie co powie jak uszkodzny teleofn nie z polskiej dystrybucji trqfi do nich. Teraz moga Ci powiedziec ze, naprawia a potem nie. Taka prawda. A komunikat z tej strony nic o tym nie mowi i nie po to powstala ta strona. Ta strona jest po to aby wyeliminowac podrobki oraz aby sprawdzic legalnosc zakupu itp. Nie oznacza gwarancji na calym swiecie.  Mam wersje Global Mi z wgranym Miui Indonezja i mam to samo co Ty, taki sam komunikat, a nie mialem i nie mam EEA i nie bede miał.
2020-08-06 21:54:20
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Kaban_1986

Semi Pro Bunny

• Followers

6

• Threads

11

• Replies

269

1373