In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Zmiana organizacji na Mi Community

2020-08-04 19:38:12
3571 99
Cześć nowy kolego! 😄👍
2020-08-04 21:54:39

Mi Sports Team

Krzysztof5791 | from app

cześć jestem Krzysiek i od jakiegos czasu jestem częścią MiSportsTeam. na community od ponad roku. łatwo nie jest..ale próbuj😀
2020-08-04 22:11:55
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Mati-J
Cześć Vergi, w najbliższym czasie planujemy spotkanie z moderatorami, aby omówić nowe zmiany. Proszę o cierpliwosc :)

1. Kiedy Xiaomi zacznie traktować Polskę jak inne kraje i wydawać romy na nasz region przez OTA czy nawet aktualizacje aplikacji systemowych tak na inne kraje a nie na samym końcu? Ludzie kombinują zmieniają regiony aby nawet zaktualizować aplikacje systemowe.
2. Kiedy Xiaomi zacznie brać na poważnie zgłoszenia na temat bugów i odpowiadać na nie, tym bardziej z Polski?
3. Kiedy zostanie naprawiony bug na Mi Community z brakiem PW na wersji PC? Przecież to chore, aby po 2 msc dalej nic nie ruszyło.
4. Kiedy Xiaomi wkońcu naprawi bug z BT i Wifi 2,4GHz spadkiem transferu oraz rozłączaniem neta po 5Ghz na niektórych telefonach?
5. Kiedy Xiaomi wkońcu zacznie naprawiać bugi w romach, optyamlizować Miui i wywalać stare kody, aplikacje które pochodzą z China Miui a sa dalej w Miui Global ukryte a nie używane?
6. Kiedy w końcu zostanie wydane nawet w Mi Pilot Test Miui 12 na Andku 10 dla RN8 czyli Ginko.  Parodia, aby tak olać temat.
7. Czemu Xiaomi tak bezczelnie potraktowało użytkowników bardzo drogiego telefonu Mi Mix 3 5g i brakiem publicznych romów nawet Miui 11 czy aktualizacji androida? Ludzie wydali kupę kasy i nir mają wcale aktualizacji, ba nawet wychodzą wewnetrze romy na ten telefon a publiczne nie. Na odczepne mają wydać Miui 12. Trochę nie bardzo.
8. Kiedy Xiaomi zrozumie, że nie potrzebujemy po 10 wersji tego samego telefonu oraz co 1 msc nowych modeli a dopracowanego Miui jak kiedyś a nie tragedii jak jest teraz.
zaprzestali niby beta Global dla optyamlizacji a wydali po 10 wersji Globala Stable na kazdy telefon, parodia jak dla mnie.
2020-08-04 22:30:40
Łukasz odpowiada, dnia 2020-08-04 16:30:40
1. Kiedy Xiaomi zacznie traktować Polskę jak inne kraje i wydawać romy na nasz region przez OTA czy nawet aktualizacje aplikacji systemowych tak na inne kraje a nie na samym końcu? Ludzie kombinują zmieniają regiony aby nawet zaktualizować aplikacje systemowe.
2. Kiedy Xiaomi zacznie brać na poważnie zgłoszenia na temat bugów i odpowiadać na nie, tym bardziej z Polski?
3. Kiedy zostanie naprawiony bug na Mi Community z brakiem PW na wersji PC? Przecież to chore, aby po 2 msc dalej nic nie ruszyło.

To na pewno pytania do osoby od Mi Community w Polsce?
2020-08-04 22:33:31
Ostry cień mgły w Xiaomi Polska

Mi Tech Team

Łukasz | from app

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1599593360Kajo​/url
To na pewno pytania do osoby od Mi Community w Polsce?/quote

Jakby nie patrzeć, ma styczność z pracownikami Xiaomi i jest pracownikiem Xiaomi. Szczerze Polski szary użytkownik jak ja chce mieć takie informacje, a od kogo innego jak nie od Admina czy pracowników Xiaomi Polska ma takie uzyskać? Ja wiem, że oddział PL, prawie nic nie znaczy w Xiaomi, ale taki szarak jak ja nigdzie wyzej sie nie dowie takich rzeczy. A niestety Polska jest traktowana jak kraj gorszego sortu
2020-08-04 22:35:19
Witam Mati😁👍
2020-08-04 22:38:40

Mi Sports Team

Krzysztof5791 | from app

RuraSzczecin
Miło, że o mnie wspominasz... 😁😁😁🤣🤣🤣. Część. Napiszę szczerze, że czekam co dalej... Bo okazję na "wejście smoka" ma się jedną... A jak dla mnie... hmmmmm... wybitnie Ci nie wyszło...

takie wejście...jaki smok..😀
2020-08-04 22:59:35
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

Krzysztof5791
takie wejście...jaki smok..😀

Ałaaaaa... Poległem... 🤣🤣🤣
2020-08-04 23:35:37

Master Bunny

Donia83 | from app

Cześć Mateusz. 🙂 Powodzenia! 😁
2020-08-04 23:54:30

Semi Pro Bunny