In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Serisi

Pro Bunny

MUZAFFER ÖZÇELİK Author | from Redmi Note 7

Serhat905
Telefon super amoled ekranı muaazzam, istediğin oyunu en yuksek cozunurlukte acarsin ama isinma oluyor oda havadan diye dusunuyorum onun disinda amiral gemisi tadinda fiyat performans telefonu pop up kamera ayri bir hava katiyor full ekran deneyimi cok iyi eksi yonu isinma olabilir oda cozulur miui 12 ile diye dusunuyorum.

yazılımsal sorunlar ben pek önem semiyorum illaki çözülür
2020-07-29 02:59:53

Intern Moderator

Franticc | from Redmi Note 7

MUZAFFER ÖZÇELİK
yazılımsal sorunlar ben pek önem semiyorum illaki çözülür

Çok Isınıyor
2020-07-29 03:04:38

Pro Bunny

MUZAFFER ÖZÇELİK Author | from Redmi Note 7

Franticc
Çok Isınıyor

muhtelen oglenleri isiniyodu akşamları hiç isinmiyodur havalardan şuan redmi not 7 ile yazıyorum oda oyle
2020-07-29 03:05:59

Semi Pro Bunny

Bunyamin6175 | from Mi 9T

Mi 9T kullaniyorum , her anlamda cok kaliteli bir telefon . Bende pop -up kamerasini cok begenip aldim , ayrica centiksiz bu sayede tam ekran bir telefon . Oyum performansi cok iyi kasma yok . Donanimsal olarak da bir sikintisi yok .
2020-07-29 03:33:11

Semi Pro Bunny

LMH.LH | from Mi 9T

1-yaklaşık 1 yıl oldu ve hiç bir sorun yaşamadım bazı kişiler yaşamış ama bu şansa bağlı yani bütün teknolojik cihazlarda da ufak defek defolu ürün oluyor garati bunun için 😉
2-oyun performansı güzel ama oyun modu bazı oyunlarda e moduna alınca kasmalar oluyor bu telle alakalı değil yazılımsal aklında bulunsun inş bu sıkıntı ilerideki güncellemelerle düzelecek pubgde olmuyor ama bazı oyunlarda oluyor aklında bulunsun
3- bu üste tıklama sorununu yaşamadım dediğim gibi şansa bağlı ama hayalet ekranı yaşadım ve yaşıyorum üst bar hayalet ekran başka yerinde yok ama bu benim kullanım alışkanlığımdan dolayı muhtemelen
4- bu bayağıdır tartışma konusu ama yabancı kaynaklarda süper amoled diye geçiyor muhtemelen bu bölgeye göre değişiklik gösteriyor ama ben sa olduğuna inanıyorum
5-sana karışmak gibi olmasın ama 128 gb lık al ben alacaktım ama kalmamış mecbur 64 aldım ama şu anda bile herşeyim bulutta olmasına rağmen yer yetmiyor oyun sorduğuna göre oyun oynuyoruz ilerde sıkıntı yaşamaman için yüksek almamı tavsiye ederim
2020-07-29 05:33:30

Master Bunny

alprn | from Mi 9T

Eğer illa garanti şsrtınız yok ise yurtdışı poco f2 pro ile aynı fiyata bulabileceğinizi düşünüyorum. Biliyorsunuz ki poco f2 pro, k30 pro. İşlemci ve bazı donanımları olarak çok daha üstüm ve yurtdışı fiyatı ile aynı fiyatta. Kendi kullanıcı yorumum olarak yaklaşık 10 aydır falan kullanıyorum. İlk aldığımdan beri ön kamera hiç cebimde açılmadı. Ve de hiç sorun yaşamadım şükür. Sağlam olsun olmasın telefon su toz geçirmez değil ön kamera da hassas olduğu için dikkatli kullanmak gerekiyor. Onun haricinde kamera ve ekran olarak gayet iyi. Ghost touch, amoled burning, ghost screen gibi bir sorun da yaşamadım. Çok ekstrem bir kullanım olmadığı sürece kimse yaşamaz zaten kolay kolay eğer kronik cihaz arızası yoksa.
2020-07-29 05:57:54

Advanced Bunny

zafer. 88 | from Redmi Note 8 Pro

Xiaomi mı note 10 lite al
2020-07-29 08:43:07

Pro Bunny

FurkanBekdik | from Mi 9T

Gözünü kapat ve direk al kardeşim. Pişman olmazsın
2020-07-29 12:25:38

Advanced Bunny

raskolnbuba | from Mi 9T

12 ye güncelleme alirsan. 11 cok iyi stabil 12 berbat. Mi9T oneririm. 64gbden 54 gbsi dolu uygulamalar hatir hutur sayfalar dolu İphone gibi seriydi 12 gubcellemesine kadar
2020-07-29 13:54:51

Pro Bunny

Yusuf A... | from Redmi 8

kardes mi note 10 lite seçeneğin varken mi 9t alamana şaşırdım...
2020-07-29 14:10:16
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
  • Followers

9

• Threads

75

• Replies

594

2531

Redmi Note
Mi Community Üçüncü Anket Madalyası