In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Serisi

[Soru-Cevap] yarın inşallah mi9t alacam sorularim var cevaplarmisiz

2020-07-28 23:26:19
569 42
1-on kamera açılmama sorunu yaparmi saglami dayaniklimi
2-oyun performansı nasıl
3-ghost bişey olyomus o telefonda ne kadar sürede oluyo naparsam sureyi uzatrim yani oluyomu(otamttik tıklama yani)
4-epeyde amolad yaziyo ama yotuptakiler süper amolad diyo hangisi doğru?
Cevaplarsanız sevinirim
2020-07-28 23:26:19
Favorites RateRate

Master Bunny

4everamazan | from Redmi Note 7

Ne kadar para vericegini bilmiyorum ama o 3-3.5 arasi bisey veriyorsan mi note 10 lite i mi9t yerine tercih edebilirsin.
Kardesimde mi9t mevcut on kamera ac kapa da sıkıntı yasicagini pek sanmıyorum. Oyun performansı pupg zula falan oynuyor ghost touch hiç yasamadi. Super amoled mi amoled duz mu orasini pek bilmiyorum ama guzel bir amoled ekranı mevcut. İnstagramda hikaye sorunu yasiyor
2020-07-29 00:20:43

Pro Bunny

MUZAFFER ÖZÇELİK Author | from Redmi Note 7

4everamazan
Ne kadar para vericegini bilmiyorum ama o 3-3.5 arasi bisey veriyorsan mi note 10 lite i mi9t yerine tercih edebilirsin.
Kardesimde mi9t mevcut on kamera ac kapa da sıkıntı yasicagini pek sanmıyorum. Oyun performansı pupg zula falan oynuyor ghost touch hiç yasamadi. Super amoled mi amoled duz mu orasini pek bilmiyorum ama guzel bir amoled ekranı mevcut. İnstagramda hikaye sorunu yasiyor

yok madem öyle ben mi9t alacam ben zaten pop kamera bana güzel geldiği için alicam 3300 falan verecdm sağol
2020-07-29 00:22:49

Master Bunny

MUZAFFER ÖZÇELİK
yok madem öyle ben mi9t alacam ben zaten pop kamera bana güzel geldiği için alicam 3300 falan verecdm sağol

Sen bilirsin kamera islemci pil performansı edge ekran avantajlari ve arada 100 lira gibi bir fark var gidip gene geçen yılın cihazini almak isterseniz karar sizin guncelleme konusundada bu cihaz bir tık önde onuda diyim. Hani kardedimde mi9t var eşime mi note 10 lite aldım ikisini yan yana koydugumda  note 10 lite in avantaji daha çok bunu kullanan kisilerde soyler iki cihazı kullanmış birine sordanda ben tavsiyemi sundum karar sizin.
2020-07-29 00:30:32

Pro Bunny

4everamazan
Sen bilirsin kamera islemci pil performansı edge ekran avantajlari ve arada 100 lira gibi bir fark var gidip gene geçen yılın cihazini almak isterseniz karar sizin guncelleme konusundada bu cihaz bir tık önde onuda diyim. Hani kardedimde mi9t var eşime mi note 10 lite aldım ikisini yan yana koydugumda  note 10 lite in avantaji daha çok bunu kullanan kisilerde soyler iki cihazı kullanmış birine sordanda ben tavsiyemi sundum karar sizin.

teşekkürler ama ben kamera sorun yolmuyosa sıkıntı yok
2020-07-29 00:32:08

Master Bunny

MUZAFFER ÖZÇELİK
teşekkürler ama ben kamera sorun yolmuyosa sıkıntı yok

Yok bir sorun olmuyor bir ara wpde biri görüntülü arama yaptimi kamera otomatik aciliyordu cepte acilir mi acilmaz mi onu denemedik hiç. Hani kardesime 2600 e almıştık bundan 4-5 ay once 2600 du simdi ayni cihaz 3300 vermek ne kadar mantıklı sayılır bilemem ama gene karar sizin iki cihazda pisman etmez yani.
2020-07-29 00:35:11

Pro Bunny

4everamazan
Yok bir sorun olmuyor bir ara wpde biri görüntülü arama yaptimi kamera otomatik aciliyordu cepte acilir mi acilmaz mi onu denemedik hiç. Hani kardesime 2600 e almıştık bundan 4-5 ay once 2600 du simdi ayni cihaz 3300 vermek ne kadar mantıklı sayılır bilemem ama gene karar sizin iki cihazda pisman etmez yani.

ben dediğim gibi en önemli iki olay pop up kamera ve pubgydi
2020-07-29 00:37:18

Pro Bunny

4everamazan

o sorun bildiğim kadarıyla android 10 la duzeldi
2020-07-29 00:37:52

Rookie Bunny

6274400706 | from Redmi Note 8

al abi gozunj kiprmadan bugun note 8 im camasir makinasina attim yanlislikla 20 dk yikandi cikti sapasaglam herkurusu helal
2020-07-29 00:45:25

Pro Bunny

6274400706
al abi gozunj kiprmadan bugun note 8 im camasir makinasina attim yanlislikla 20 dk yikandi cikti sapasaglam herkurusu helal

TM kral ama o senin şansına olmus Allah yardım etmiş iyi kurtulmussun dua et bol bol şükret yani
2020-07-29 00:49:42

Advanced Bunny

seyyidc | from Mi 9T

yazdığın sorunların hiçbiri yok yaklaşık 7 ay dır kullanıyorum çok memnunum ön kamera mekanizması oldukça sağlam oyun performansı da call of duty pubg gibi oyunlarda sorun yaşatmıyor biraz ısınan bı telefon fakat bu ısınma rahatsız edici boyutta değil ben telefondan gayet memnunum
2020-07-29 01:06:32
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
  • Followers

9

• Threads

74

• Replies

594

2526

Redmi Note
Mi Community Üçüncü Anket Madalyası