In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] #TrainWithMi - Wyjdźcie! biegajcie, jeździjcie na rowerze, pływajcie, Ruszajcie się!

2020-07-27 05:24:18
1363 10
Hej!

Tak sobie pomyślałem - lubię wyzwania, lubię wspólne inicjatywy, a taką niewątpliwie jest #TrainWithMi.

Chciałem dorzucić sam screen ukazujący liczbę spalonych kalorii (było ich jedynie w krokach 2742 kalorii) - pokazało by to to, że coś tam robiłem, ale muszę przyznać, że ten tydzień do lekkich nie należał ^^ Ale robiłem co mogłem, by swoje trzy grosze dorzucić, niestety nie ma tego dużo. Po co? Może dla motywacji, bo im więcej będzie ludzi, którzy zobaczą efekty akcji z naszego całego mi community, tym większa szansa, że tym którym się nie chce, jednak się zachce.

Teraz robię recenzje, testu sprzęty w spokoju, ale staram się na ile mogę przemycać trochę sportu w te testy - tyle mi zostało po kontuzji, z której już się nie wyleczę (kolano), ale! Postanowiłem zmotywować innych. Wyjdźcie! biegajcie, jeździjcie na rowerze, pływajcie, Ruszajcie się! Więc by nie było, że tylko mówię - postanowiłem wyjść i z tym moim kolanem po latach "polatać' i nauczyć się na nowo side flipa.

Tutaj potwierdzenie kalorii zdobytych w czasie trwania całej akcji (2742 kalorii):

Oczywiście z rozwagą (ja też z moim kolanem nie rzuciłem się od razu na głęboką wodę - na filmie widać tylko część rozgrzewki – a zanim wziąłem się za ten trik, to bieganiem oraz jazdą na rowerze wzmacniałem kolano). Film wrzuciłem na niepubliczny - jak macie ochotę to zaprszam do obejrzenia

No i tak, chciałem zrobić zdjęcie, na którym jest mocno widoczny zegarek, którego aktualnie używam, czyli Amazfit Bip S, ale się nie udało

W mojej głowie wyglądało to cudownie - ja lecę, robię salto w bok, spoglądam na zegarek, włosy pięknie unoszą się na wietrze, wszystko jest ostre i fajnie widać, ale jak się domyślacie, tak nie wyszło...zapytacie, jak wyszło? Zerknijcie...

Może włosy podwiewają na wietrze, może kątem oka spoglądam na zegarek, ale definitywnie nie o to chodziło   Wrzucam, byście mogli się pośmiać, a co tam! Śmiech zaraz obok (bezpiecznego) sportu to samo zdrowie!

Ale dla potwierdzenia - wysyłam zdjęcie zrobione zaraz przed skokiem i w trakcie skoku z moim Amazfit Bip S ^^

Więc no! Lećcie ćwiczyć

#TrainWithMi

2020-07-27 05:24:18
Favorites6 RateRate

Master Bunny

Febron | from app

Młodości dodaj Mi skrzydła. Przedostatnia fota jakby:Skoczyć, nie skoczyć, oto jest pytanie?. Chwała Motywatorom.
2020-07-27 05:48:19

Semi Pro Bunny

Unax Recenzje Author | from app

Febron
Młodości dodaj Mi skrzydła. Przedostatnia fota jakby:Skoczyć, nie skoczyć, oto jest pytanie?. Chwała Motywatorom.

A faktycznie! Pełne skupienie, punkty PAI same się nie nabiją - trzeba skakać! ^^ Nieźle to wymyśliłeś 🤔😉
2020-07-27 05:50:10

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Kapitalne Ci to wyszło Kamil 💪😃 ! Gratuluję pomysłu 😉 , Niech Mi-oc będzie z Tobą 🔥. Pozdrawiam 👋
2020-07-27 11:32:26
Dobrze Ci wyszło zaiste 😁. A i foty PRO!
2020-07-27 11:40:02

Mi Sports Team

gopi1 | from app

Hehe super pomysł 😁 Wyszło mega 😎
2020-07-27 12:29:56

Semi Pro Bunny

Dziękuję wszystkim za miłe słowa! ☺ Chciałbym każdego zacytować, ale zrobiłbym tym sporo spamu 😮
2020-07-27 16:50:58
Byku....nagroda jest Twoja. Nie sztuką jest pokazać jak coś się zrobiło. Edison robiąc 10000 prób w poszukiwaniu żarówki 9999 wynalazł niezarowke. Graty za film i dystans do siebie. ;-) jesteś wielki
2020-07-27 17:11:43
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

Semi Pro Bunny

Krzysztof5791
Byku....nagroda jest Twoja. Nie sztuką jest pokazać jak coś się zrobiło. Edison robiąc 10000 prób w poszukiwaniu żarówki 9999 wynalazł niezarowke. Graty za film i dystans do siebie. ;-) jesteś wielki

Dziękuję ☺ Nie ja jestem wielki. Wielcy są Ci którzy biorą udział w takich inicjatywach, w tym całe Mi Sports Team. Takie akcje łączą. Robią coś dobrego dla naszego zdrowia. Dają tyle energii, motywacji, że szok. To jest piękne. Wielki jest każdy z nas, który daje w takich akcjach chociaż kilka kalorii, kilka kroków. Ćwiczymy!
2020-07-27 18:08:07

Master Bunny

Donia83 | from app

WoW 😯 Wielkie brava dla Ciebie!👏☺️
2020-07-28 04:12:53

Pro Bunny

dkisiala | from app

Fajny pomysł . Brawo.
2020-07-29 05:00:39
Diana
please sign in to reply.
Sign In Sign Up