In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

MIUI Genel

[MIUI Soru-Cevap] Mi 10 5G Wifi Arama

2020-07-16 02:57:07
160 8
Merhaba arkadaşlar mi 10 5g cihazım var fakat wifi arama göremedim bulamadım onu nasıl açarım bilgi verir misiniz ?
2020-07-16 02:57:07
Favorites RateRate

Master Bunny

alprn | from Mi 9T

Ayarlar içerisinden sim kart ayarlarına girip sim karta basın. Aşağı doğru kaydırın WiFi arama seçeneğini açın. Eğer yoksa *#*#869434#*#* kodunu aramaya yapıştırıp girin. İlgili menü açılır. Tekrar deneyin. Hala olmuyorsa ilk önce hattınızı en sağlam çözüm İPhone 7 veya benzeri vowifi desteği olan bir cihaza takıp sim kartı gerekli mesajı bulun ve atın operatöre göre onaylanınca kendi telefonunuza takın. Eğer hala olmuyorsa bu kesin bir yöntemdir ayarlardan Cihaz/sistem hakkındaya girin. Çekirdek sürümünü bulun. 6 7 defa basıp donanım testlerini açın ve resimleri takip edin. Son kısımda boşluğa turkey yazın. Çıkan tek seçeneği seçin ve active deyin. Simge veya birşey çıkmazsa rest atın çıkar. Doğru yapıldığı sürece kesinlikle çalışır son dediğim. Cihaza zararı yoktur.
2020-07-16 04:24:03

Master Bunny

the other improv | from Mi 9T

alprn
Ayarlar içerisinden sim kart ayarlarına girip sim karta basın. Aşağı doğru kaydırın WiFi arama seçeneğini açın. Eğer yoksa *#*#869434#*#* kodunu aramaya yapıştırıp girin. İlgili menü açılır. Tekrar deneyin. Hala olmuyorsa ilk önce hattınızı en sağlam çözüm İPhone 7 veya benzeri vowifi desteği olan bir cihaza takıp sim kartı gerekli mesajı bulun ve atın operatöre göre onaylanınca kendi telefonunuza takın. Eğer hala olmuyorsa bu kesin bir yöntemdir ayarlardan Cihaz/sistem hakkındaya girin. Çekirdek sürümünü bulun. 6 7 defa basıp donanım testlerini açın ve resimleri takip edin. Son kısımda boşluğa turkey yazın. Çıkan tek seçeneği seçin ve active deyin. Simge veya birşey çıkmazsa rest atın çıkar. Doğru yapıldığı sürece kesinlikle çalışır son dediğim. Cihaza zararı yoktur.

Umarım bir gün moderatör olursun bunu hak eden bir kaç kişi varsa buralarda biri sensin
2020-07-16 05:37:30

Master Bunny

alprn | from Mi 9T

the other improv
Umarım bir gün moderatör olursun bunu hak eden bir kaç kişi varsa buralarda biri sensin

Çok teşekkür ederim dostum :)  En az senin kadar bende seni destekliyorum. Konular üzerinde bazen bilmedikleri senden görüyorum. :)
2020-07-16 10:18:48

Advanced Bunny

o4t4y Author | from Mi 10

alprn

malesef dediklerini denedim ama olmadı resimlerde ki dediklerini yaptım fakat modem filan yok
2020-07-16 15:20:48

Master Bunny

alprn | from Mi 9T

o4t4y
malesef dediklerini denedim ama olmadı resimlerde ki dediklerini yaptım fakat modem filan yok

Çekirdek sürümüne girince ki ekran resimlerini atarmısınız mi serisinde ki neredeyse tüm cihazlar bu şekilde sizinki farklı olmamalı
2020-07-16 15:35:46

Advanced Bunny

o4t4y Author | from Mi 10

pardon mbn config diye birşey yok
2020-07-16 16:04:06

Master Bunny

the other improv | from Mi 9T

o4t4y

Çevrenizde var ise hattınızı bir iphone telefona takıp etkinleştirin sonra kendi telefonunuza takın hattınızı
2020-07-16 16:24:08

Master Bunny

alprn | from Mi 9T

o4t4y

Ekran resimleri atarsanız daha faydalı olacaktır aslında. Quick short maker ile aynı işlem yapılabiliyor. Playstoredan indirip açıp atama çubuğuna modem config yazınca çıkan seçenek olursa eğer olmayadabilir seçip try deyip orada netherla seçeneğine basarak aktifleşiyor. Daha başka yöntem yok açıkcası. Hepsi bu kadar :/ Başta dediğim gibi ekrana resmi atarsanız daha faydalı olur.
2020-07-16 16:28:13
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

o4t4y

Advanced Bunny

• Followers

57

• Threads

14

• Replies

71

333