In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne

Rookie Bunny

6209907695 | from app

no cóż, moja rodzina używa robota sprzątającego roborock s50 i są zadowoleni👍🏽
2020-07-09 00:26:10

Rookie Bunny

Dareczq | from app

Peter_M
Używam mi9. Mega napompowany Smart. Aparat średni, brak wifi i wieczne bugi systemowe. Telefon zupełnie nie wart tych pieniędzy.

też mam mi9 i nie mam żadnego z napisanych przez Ciebie problemów
2020-07-09 00:31:37

Rookie Bunny

6331681602 | from app

Używam telefony redmi note 8t i czasem denerwuje mnie brak opcji wyświetlania aplikacji na pełnym ekranie słaba jakość przesyłania ekranu na telewizor  
I komputer brak aktualizacji do androida 10
2020-07-09 00:31:51

Rookie Bunny

1817285001 | from app

Używałem Redmi 5 plus 3 Rom i 64 ramu - był rewelacyjny. Metalowa obudowa dodawała mu smaku i ochroniła przed tysiącem upadków. Aparat z funkcjami slow i fast dostarczał niezłej zabawy. Nie wieszał się i przez trzy lata działał bez zarzutu. Pewnego dnia w końcu robiłem wyświetlacz i mogłem zamówić Redmi 8T. Obudowa  z tworzywa raczej nie cieszy, z 5 kamer które posiada to muszę się doktoryzować a jakość zdjęć  nie specjalnie lepsza, zwłaszcza dla laika. Słabo działa ekran blokady, nie zawsze skutecznie blokuje aparat a przy uruchomionych płatnościach NFS to może być problem. Reszta rewelacyjna, polecam mimo tych ułomności o których napisałem.
2020-07-09 00:33:37

Rookie Bunny

6331681602 | from app

W aplikacji mi fit nie da się połączyć do Google fit z mi band
2020-07-09 00:34:12
Produkty snart... Hmmmm... A smarkfony też? 😁 Aktualnie w domu: MiMax, MiMax3, Mi9, RedmiNote 8Pro, RedmiNote 8T.opaski: MiBand 2 i 2 razy MiBand 4. Lampa: Mija Desk Lamp. Czajnik: Mi Smart Kettle. Kamerka: Yi. Powerbank 10000. Bo rzeczy typu koszulki czy buty się chyba nue liczą? 😁 😉 Jeszcze jakaś inna drobnica... Co do Kolego co mu Mi9 nue leży - może zamiast smartfon to kartka i długopis? Jeden z lepszych smartfonów w swojej klasie. Szybki, wydajny, świetny ekran, baterią jak na nędzne 3300mAh trzyma rewelacyjnie, aparat z główną matrycą Sonego imx586 to klasa sama w sobie... Naprawdę Kolego węgiel drzewny i kawałek placu jeżeli pokonał Cię tak świetny smartfon...
2020-07-09 00:41:16

Rookie Bunny

Arec | from app

Redmi 9s - brak NFC. Reszta +
2020-07-09 00:44:20

Rookie Bunny

Petero1977 | from app

Witam. Od dwóch lat używam kilkunastu gadżetów Mi. W skład zestawu wchodzi bramka Mi Gateway, kilka czujników temperatury i wilgotności. Czujniki to małe "pastylki" ale mają duży zasięg bo mam dwa też w piwnicy i sygnał leci przez dwa piętra. Do tego mam Mi Smart Pług. Włączniki prądu służą mi do włączania wentylatorów, oraz do włączania lampek nocnych moich dzieci. Żeby nie musiały używać telefonów do sterowania światłami w pokoju wspiąłem im do systemu bezprzewodowe podwójne przyciski Acara Switch. Ten włączniki mają kilka programowalnych kombinacji, więc można nimi sterować kilkoma urządzeniami pomimo tylko dwóch klawiszy. Tymi samymi przyciskami sterują lampkami na biurkach Mi Deska Lamp, oraz żarówkami Mi Smart Bulb Color, które są głównym oświetleniem sufitowym pokojów. Wszystko jest programowane z aplikacji Xiaomi Home. Część z tych urządzeń łączy się bezpośrednio z WiFi, a część przez bramkę. Wszystkie dane urządzeń jest przez aplikację zapisywane na moim koncie, więc na jakim kolejek urządzeniu się zaloguję widzę wszystkie urządzenia i ich stan aktywności lub odczyty z czujników. Mam ten system od dwóch i pół roku i jedyne co przy nim robię to wymieniam średnio raz na rok baterie w czujnikach i włącznikach do świateł. Jeżeli ktoś będzie miał jakieś pytania chętnie odpowiem.
2020-07-09 00:48:58

Mi Sports Team

Aegisson | from app

Swój Smart Świat mogę podzielić na dwie części: osobista i dobowa. Osobista to telefon, Smart band i Smart waga. Taki zestaw daje możliwość kontroli własnego organizmu, stanu ogólnego, snu itp. Oczywiście mogę też śledzić swoje sportowe aktywności i efektywniej je planować. Biegać lub spacerować też jest przyjemniej, gdy się słucha muzyki przez "Airdotsy". Część domowa trochę bardziej skromna, bo na razie jest to tylko oczyszczacz powietrza. Ale mogę powiedzieć, że teraz mam czym oddychać w mieszkaniu, a dzięki aplikacji MiHome mogę to w pełni kontrolować.
2020-07-09 00:57:35

Aegisson (Grzesiek)

Rookie Bunny

R_afa_l | from app

Sprzęty mogą być ok jednak np. kto w Polsce serwisuje Mi Smart band 4?
2020-07-09 00:58:23
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mi_Bunny

Pro Bunny

• Followers

2133

• Threads

214

• Replies

449

3422