In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Fotografia

[Album] Zwracam honor gcamowi... RN8Pro

2020-07-02 07:48:56
725 10
Wylazłem właśnie na balkon aby uwiecznić nocny landszafcik...
I zrobiłem błąd, bo na "szybkiego" I bez kombinacji fota w stokowy trybie noc, gdzie jakość lipna no ustawił sobie wartość z Księżyca....
O tego co robiłem ręcznie, ale jakość lipna bo powiększenie x10

I z racji, że ISO 100 i czas 1/250 nie zapisało całości landszafty pod spodem, dlatego kadr z 4 liter...
I teraz stokowa apka i wściekła wartość 25600...

No dobra... To niech się gcam odkuje na trybie "noc"...

I ISO też kosmos bo 3200, czas teoretycznie 1/4s a zdjęcie robione przez bite 5-7 s... No nie powaliło na kolana....

Dobra to może testing inny...
Lecimy... Najpierw stok że wściekłym ISO 25600:

Dobra o jakości się nie wypowiem lepiej...

Teraz gcam tryb "noc" :

I tryb "astro" :

Powiem tak: może i jestem ślepy, ale... O ile przy stoku, na automacie nie można powiedzieć niczego innego niż: Aleeee! Badziew!!   
O tyle nic gcam jest ociupinkę lepiej, ale ISO też z 4 liter bo ponad 7700 I czas robienia (bo wali kilka- kilkanaście--egzemplarzy i łączy w jedno) już wymaga podpórki i kombinacji...
O rule zachwalane "astro", biorąc pod uwagę, że tworzył je omal półtorej minuty (1 minutę 23s) to syf, kiła i mogiła..... Podobny efekt będę miał przy ISO 100/200/400 i czasie może ze 25 s...
Jednym słowem statyw jest niezbędny i można coś wykrzesać nawet że stokowej apki...

Dlatego nie dajmy się naprawdę zwaryjować... Można dużo wykrzesać ze stoka czy innych, a nie owczym pędem "gcam.... lek na całe zło wszechświata"... Bo tak naprawdę jak nie wiesz co i jak, to on w niczym nie pomoże...

Temat założyłem złośliwie .
2020-07-02 07:48:56
Favorites RateRate

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Temat czyni cuda 😁, jak wiele osób dotrwa do końca wątku? 1 czerwca zamówiłem statyw i kilka innych pierdół , korci wypróbować jak to się wszystko sklada na statywie 😉. Pozdrawiam szanownego kolegę 👋
2020-07-02 14:33:49

Mi Sports Team

RuraSzczecin Author | from app

Łukasz 14
Temat czyni cuda 😁, jak wiele osób dotrwa do końca wątku? 1 czerwca zamówiłem statyw i kilka innych pierdół , korci wypróbować jak to się wszystko sklada na statywie 😉. Pozdrawiam szanownego kolegę 👋

Dawaj... Dawaj... Taka mała rzecz, a cieszy... 😉
2020-07-02 15:14:21

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

RuraSzczecin
Dawaj... Dawaj... Taka mała rzecz, a cieszy... 😉

Jeden mały szczegół... pierdoły doszły a statyw jeszcze nie 😂 , jest już niby w Pl,  Poznań tak mi na stronie śledź alipaczke pokazuję...jak już będę miał nie omieszkam nie spróbować 😉
2020-07-02 15:17:33
Hej, czy jest wogole w twoim modelu na Gcamie tryb ręczny? a jak tak to czy jest też do filmów?
2020-07-02 18:33:43

Mi Sports Team

Nie ma...
2020-07-02 18:36:13
Jak dla mnie 3 fota gcam - noc najlepsza :)
2020-07-02 19:40:12
Artur - RN8Pro 6/64GB Pearl White - Android 10 - MIUI 12

Pro Bunny

6199959189 | from app

Fotki pięknie się prezentują,gra światła czyni swoje,no a przede wszystkim widok jaki masz, daje  możliwości!Dziel się,bo miło się patrzy!
2020-07-02 22:22:58

Advanced Bunny

BB8 | from app

uważam że gcam to tylko aplikacja która ma coś tam ciut polepszyć. ale to dalej ten sam aparat w telefonie. te same bebechy. to tak jak mieć okulary, i myślisz że jak zmienisz oprawki to będziesz lepiej widział. ale oczywiście gcam najlepszy. nie jestem przeciwnikiem tej aplikacji ale moim i tylko moim zdanie wnosi ona nie wiele. to wyłącznie moja opinia.
2020-07-02 23:44:09

Mi Sports Team

BB8
uważam że gcam to tylko aplikacja która ma coś tam ciut polepszyć. ale to dalej ten sam aparat w telefonie. te same bebechy. to tak jak mieć okulary, i myślisz że jak zmienisz oprawki to będziesz lepiej widział. ale oczywiście gcam najlepszy. nie jestem przeciwnikiem tej aplikacji ale moim i tylko moim zdanie wnosi ona nie wiele. to wyłącznie moja opinia.

Widzisz... I tak... I nie... Chodzi o sposób obróbki i zapisu tych fotonków, które wpadają przez te denko od pet-a... Różny soft je różnie interpretuje i wynikowo jest też różnie... Z jednym się zgadzamy - nie ma się co onanizować nad jedną apką... Tylko nauczyć się jak korzystać i poznać kilka różnych...
2020-07-02 23:49:04

Advanced Bunny

BB8 | from app

RuraSzczecin
Widzisz... I tak... I nie... Chodzi o sposób obróbki i zapisu tych fotonków, które wpadają przez te denko od pet-a... Różny soft je różnie interpretuje i wynikowo jest też różnie... Z jednym się zgadzamy - nie ma się co onanizować nad jedną apką... Tylko nauczyć się jak korzystać i poznać kilka różnych...

popieram i tak jak mówisz...i w ogóle 😁
2020-07-03 23:03:26
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

RuraSzczecin

Mi Sports Team

• Followers

162

• Threads

206

• Replies

4134