In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi

[Recenzja] Nowe Redmi Airdots S 2020, czy 'stare' Redmi AirDots? Które wybrać?

2020-06-30 01:20:44
1466 10
Hej, hej, hej

Tak słowem wstępu - użytkuję słuchawki Redmi Airdots od praktycznie roku. Sprawdzają mi się świetnie, niestety mają swoje wady, które potrafią czasem mocno irytować, ale! W tym roku (powiedzmy, że początkiem) został zapowiedziany model odświeżony, który miał być pozbawiony tych denerwujących problemów. I mogę to potwierdzić, bo gdy tylko wyszła informacja, że taki model będzie wypuszczony ja zakasałem rękawy (dużo nie musiałem, bo są dosyć tanie!) i je zamówiłem.

Nie chcę się mocno rozgadywać, ale od razu odpowiem na pytanie, które może sobie zadajecie - czy jakość dżwięku uległa poprawie? Na moje uszy nie. Grają identycznie, ale mają asa w rękawie w postaci chciażby trybu gry, który zmniejsza opóżnienia, zmieniony został też sposób parowania. Chcesz zobaczyć jak to wygląda?

Zapraszam do obejrzenia materiału

Dajcie znać, czy użytkujecie Redmi Airdots

2020-06-30 01:20:44
Favorites9 RateRate

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Swoje airdots dostałem do RN8T w akcji sprzedażowej . Jestem z nich zadowolony , nie mam aż tak wysublimowanego ucha 😁 może nadepnął mi słoń 🤔 . Zdają egzamin w terenie 🏃 🏃🏃 , przy ćwiczeniach również dają radę 🔥💪 . Dzięki za ciekawe porównanie Kamilu , Pozdrowionka 🤜🤛
2020-06-30 01:33:23

Semi Pro Bunny

Unax Recenzje Author | from app

Łukasz 14
Swoje airdots dostałem do RN8T w akcji sprzedażowej . Jestem z nich zadowolony , nie mam aż tak wysublimowanego ucha 😁 może nadepnął mi słoń 🤔 . Zdają egzamin w terenie 🏃 🏃🏃 , przy ćwiczeniach również dają radę 🔥💪 . Dzięki za ciekawe porównanie Kamilu , Pozdrowionka 🤜🤛

Nie no są świetne! W tej cenie ciężko o coś tak dobrego. Tak jak mówisz - do treningów rewelacja, bo nie wypadają. Ten model może nie jest powiewem świeżości, ale irytujące błędy zostały wyeliminowane. Zobaczymy czy będą sprzedawane globalnie 🤔 Dzięki za swoją opinię! Miłego wieczoru 😉
2020-06-30 01:37:48

Rookie Bunny

6202511933 | from app

Unax Recenzje
Nie no są świetne! W tej cenie ciężko o coś tak dobrego. Tak jak mówisz - do treningów rewelacja, bo nie wypadają. Ten model może nie jest powiewem świeżości, ale irytujące błędy zostały wyeliminowane. Zobaczymy czy będą sprzedawane globalnie 🤔 Dzięki za swoją opinię! Miłego wieczoru 😉

Moje słuchawki mają już 6 m-cy i działają dobrze ale mam jeden problem nie wiem jak je ustawić, żeby cały czas działały, bo dźwięk wyłącza się po około 7 min. i muszę np. ponownie włączać radio aby kontynuować i wtedy kolejne 7 min. Miałbyś na to rozwiązanie?
2020-06-30 15:09:32

Semi Pro Bunny

slawekjuri | from app

6202511933
Moje słuchawki mają już 6 m-cy i działają dobrze ale mam jeden problem nie wiem jak je ustawić, żeby cały czas działały, bo dźwięk wyłącza się po około 7 min. i muszę np. ponownie włączać radio aby kontynuować i wtedy kolejne 7 min. Miałbyś na to rozwiązanie?

reset słuchawek i od nowa parowanie zrobione?
2020-06-30 17:50:25

Semi Pro Bunny

slawekjuri | from app

roczne dotsy działają świetnie, jak padną lub zgubią to będą dots s, budżetowe dobre słuchawki do aktywności jak najbardziej.
2020-06-30 17:51:48

Pro Bunny

Kiniek | from app

Właśnie odebrałem "s". Nie jest to sprzęt melomana HiFi itp ale do słuchania i rozmów przeciętnego Kowalskiego są Ok. Wymordowałem je 3,5godziny na MP3 i YT non-stop. Ze 100% baterie w słuchawkach zeszły do 45%. Chyba nieźle. Dobra recenzja. Dzięki za znakomite info. Jedynie mogę dodać że szybko się ładują, nie wypadają z pudełeczka i mają zasięg powyżej 10m. Pozdrawiam.
2020-07-01 03:05:27

Rookie Bunny

dedemeq | from app

6202511933

super
2020-07-01 17:12:41

Rookie Bunny

6258806268 | from app

Nacodzień korzystam z Sony wf1000xm3 jednak airdotsów korzystam w trudniejszych warunkach takich jak sport czy pracę w ogrodzie gdzie szkoda Sony. Wiadomo czuć mocną roźnice w jakości dźwięku, jednak przy bassowych kawałkach nie jest źle.
2020-07-02 07:34:52

Advanced Bunny

Reahst | from app

Dzięki, teraz będzie mi łatwiej wybrać
2020-07-02 15:55:00

Rookie Bunny

dedemeq | from app

fajne te słuchawki xd
2020-07-02 16:13:09
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Unax Recenzje