In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi

[Recenzja] Redmi Band (Mi Band 4c?) - Z czym to się je?

2020-06-11 00:08:23
1782 5
Hej hej hej

Już jutro premiera opaski Mi band 5, ale zanim dowiemy się o niej coś więcej (w sumie...i tak już sporo wiemy, zachęcam do przeczytania wątku Łukasza - https://c.mi.com/thread-3134963-1-0.html), zapraszam was do obejrzenia mojego krótkiego materiału o Redmi Band

W filmie odpowiadam na pytanie, czy warto zainteresować się tym produktem. No ok, nie chcę was zmuszać do oglądania, więc powiem już tutaj - według mnie nie warto (na ten moment! To jest kluczowa informacja). Aktualnie opaska obsługuje tylko dwa języki - chiński i angielski. Angielski na opasce uzyskamy zmieniając język telefonu. Kupując opaskę Redmi musicie mieć na uwadze, że łączy się ona z aplikacją Xiaomi Wear a nie MiFit. Ekran to TFT nie amoled, ogonki są ucinane, nie ma możliwości wgrywania tarcz innych niż te dostępne w aplikacji. Narzekam? No nie. Opaska ma swoje plusy, ale... Więcej dowiecie się z filmu (jednak was muszę zmusić ^^)  

A wy, co o niej sądzicie?

2020-06-11 00:08:23
Favorites14 RateRate

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Na początek dzięki Kamilu , że wspomniałeś  w Swoim wątku o mnie , co do reszty .... to nie zmienię MOJEGO 😃 zadania . Gadżet super fajny lecz czy warto się przesiadać na niego z Mi Banda 3 lub 4  raczej nie... Cieszę się , że Ty miałeś chwilę czasu aby podzielić się z nami Twoimi uwagami na temat Mi Band 4c. Pozdrowionka 👋
2020-06-11 00:27:12

Semi Pro Bunny

Unax Recenzje Author | from app

Łukasz 14
Na początek dzięki Kamilu , że wspomniałeś  w Swoim wątku o mnie , co do reszty .... to nie zmienię MOJEGO 😃 zadania . Gadżet super fajny lecz czy warto się przesiadać na niego z Mi Banda 3 lub 4  raczej nie... Cieszę się , że Ty miałeś chwilę czasu aby podzielić się z nami Twoimi uwagami na temat Mi Band 4c. Pozdrowionka 👋

Dziękuję za miłe słowa! 😉 A nie ma za co! Trzeba się wspierać, zwłaszcza, że zrobiłeś świetny wątek! Też mam takie zdanie. Chyba, że Redmi (Mi band) nas zaskoczy i będzie kosztował 60-80 zł max - wtedy można rozważyć. Oczywiście po aktualizacji oprogramowania (językowego)😉
2020-06-11 00:34:03

Mi Sports Team

gopi1 | from app

a reklamowali jako tańsza opcja dla mi band 4. że taki sam tylko tańszy itd...
2020-06-11 23:06:27

Banned

michalms | from app

gopi1
a reklamowali jako tańsza opcja dla mi band 4. że taki sam tylko tańszy itd...

Prawie taki sam, że pozwolę sobie poprawić kolegę ;), jak widać w opaskach 'prawie' tez robi różnicę ;)
2020-06-12 02:52:15
Everybody is crazy for buying the iPhone today and almost everybody is buying that these days. Even it's a very much expensive phone but people are spending a lot money on it and the cheap assignment writing service uk is one of my favorite websites on the internet that i use for English writing. I have my lovely iPhone and i don't want to change it with any other cell phone.
2020-08-29 06:40:17
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Unax Recenzje

Semi Pro Bunny

• Followers

107

• Threads

17

• Replies

303

1062