In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[Inne] Case Nillkin defekt

2020-05-29 23:18:37
741 10
Hej, ściągnąłem dzisiaj case'a z telefonu, żeby go przeczyścić i zauważyłem, że pojawiły się niepokojące (?) wzorki po wewnętrznej stronie obudowy. Nie wiem co jest tego przyczyną i nie wiem kiedy powstało xD Co to może być, czy mam się czym martwić? Nigdy w życiu się z czymś takim nie spotkałem xDDD

Case jest w wersji matowej, twardej.
Redmi Note 8 Pro

2020-05-29 23:18:37
Favorites RateRate
Intensywnie używasz smarta?. Na moje oko to od temperatury procesora. Poniżej masz fotki miejsc w których najbardziej grzeje się RN8 pro.
2020-05-30 00:04:51
Artur - RN8Pro 6/64GB Pearl White - Android 10 - MIUI 12

Semi Pro Bunny

Trueerwu Author | from app

ArcziPila
Intensywnie używasz smarta?. Na moje oko to od temperatury procesora. Poniżej masz fotki miejsc w których najbardziej grzeje się RN8 pro.

To by nawet pasowało do szkód. Ale telefonu nie używam intensywnie, rzekł bym nawet, że ciągle ale 'pasywnie', surfowanie, yt, social media, ...
No nie wiem co mogło tak rozgrzać procesor, że zaczął topić się case :V Jedyny moment, kiedy się grzeje to ładowani, ale czy to ma związek z procesorem xD
2020-05-30 02:27:02
Trueerwu odpowiada, dnia 2020-05-29 20:27:02
To by nawet pasowało do szkód. Ale telefonu nie używam intensywnie, rzekł bym nawet, że ciągle ale 'pasywnie', surfowanie, yt, social media, ...
No nie wiem co mogło tak rozgrzać procesor, że zaczął topić się case :V Jedyny moment, kiedy się grzeje to ładowani, ale czy to ma związek z procesorem xD

Zaobserwuj podczas ładowania gdzie się grzeje. A poza tym jakość wykonania case też ma dużo wspólnego w tym miejscu dostał trochę wyższą temperaturę i się zmarszczył. Jeżeli telefon śmiga bez zarzutu nie obserwujesz niepokojących objawów spowolnienie, zacinki itp, to bym się zbytnio tym nie martwił.
2020-05-30 02:50:18

Semi Pro Bunny

ArcziPila
Zaobserwuj podczas ładowania gdzie się grzeje. A poza tym jakość wykonania case też ma dużo wspólnego w tym miejscu dostał trochę wyższą temperaturę i się zmarszczył. Jeżeli telefon śmiga bez zarzutu nie obserwujesz niepokojących objawów spowolnienie, zacinki itp, to bym się zbytnio tym nie martwił.

Telefon śmiga, a case to nie jakieś Aliexpresowe gówno, tylko Nillkin... coś tam sobą prezentuje... chociaż widzę, że jednak go przeceniałem :V
Poza tym zauważ, że zmarszczył się także po bokach po przeciwnej stronie od procesora... no nie wiem skąd akurat tam by się taka temperatura wzięła :/
2020-05-30 06:11:25
Trueerwu odpowiada, dnia 2020-05-30 00:11:25
Telefon śmiga, a case to nie jakieś Aliexpresowe gówno, tylko Nillkin... coś tam sobą prezentuje... chociaż widzę, że jednak go przeceniałem :V
Poza tym zauważ, że zmarszczył się także po bokach po przeciwnej stronie od procesora... no nie wiem skąd akurat tam by się taka temperatura wzięła :/

Takie moje przypuszczenia, że to od tego tak to wygląda. Jeżeli nic się nie dzieje ze smartem to luz obserwuj i tyle. Jednak jakość słaba podbitki etui skoro się pomarszczyło. Nie wpływa na komfort użytkowania :)
2020-05-30 06:23:01
zobacz , czy przypadkiem nie ma tam folii zabezpieczającej i jej po prostu nie zciągnąłeś...
2020-05-30 19:18:17

Rookie Bunny

Gregorek | from app

Grubo... Mediatek się rozkręcił nieźle
2020-05-31 00:10:47

Semi Pro Bunny

Wiking Mi9Tpro
zobacz , czy przypadkiem nie ma tam folii zabezpieczającej i jej po prostu nie zciągnąłeś...

Na wnętrzu case'a? xD Jakaś powierzchnia jest w każdym razie, hydrofobowa. I ona się właśnie zdeformowała.
2020-05-31 06:09:33

Semi Pro Bunny

Gregorek
Grubo... Mediatek się rozkręcił nieźle

No właśnie nie wiem co to się stanęło, bo przeca on musiał być nagrzany jak Seba na weselu :V No nie byłbym w stanie tego nie poczuć ...
2020-05-31 06:16:58

Rookie Bunny

Gregorek | from app

Trueerwu
No właśnie nie wiem co to się stanęło, bo przeca on musiał być nagrzany jak Seba na weselu :V No nie byłbym w stanie tego nie poczuć ...

Najprawdopodobniej mogło się to stać kiedy ładowałeś smartfona i z niego intensywnie korzystałeś, wtedy masz temperaturę najwyższą jaka może być (chyba że zostawisz telefon na słońcu na kilka godzin)
2020-05-31 08:13:19
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Trueerwu

Semi Pro Bunny

• Followers

46

• Threads

70

• Replies

245

1277