In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Sports

[Inne] Pierścień do ćwiczeń Fitness Yunmai . Nowość!!!

2020-05-29 01:31:46
319 10
Witajcie Sportowa Mi Rodzinko,

Całkiem niedawno na zastrzeżoną platformę crowdfundingową Xiaomi trafił kolejny ciekawy produkt od Yunmai.
Pierścień Fitness jest z rodziny urządzeń które wykorzystują efekt żyroskopowydo cwiczeń . Więcej na ten temat znajdziecie tutaj :
Yunmai Power Ball

Koło o całkowitej wadze 1 kg umożliwia nam trening takich partii mięśniowych jak : ramiona , plecy , brzuch , bicepsy... poprzez określone ćwiczenia .

Gdy wprawimy w ruch kulkę ze stali nierdzewnej która umieszczona jest wewnątrz pierścienia Yunmai będziemy odczuwać jak przyrząd stawia opór dla ruchów naszego ciała . O tym jak wyglądają ćwiczenia w krótkim filmiku :

Filmik Pierścień Fitness Yunmai

Jak deklaruje producent wystarczy ćwiczyć 9 minut dziennieprzez miesiąc czasu aby zauważyć pierwsze rezultaty .
Ten banalny przyrząd jest prawdziwym narzędziem do spalania tłuszu i uzyskania wymarzonej sylwetki.

Jeżeli chodzi o moje zdanie to gadżet wydaje się bardzo ciekawy . Dlaczego ? ... chociażby na prostotę wykonywania ćwiczeń możemy zadbać o naszą kondycję i sylwetkę nie wychodząc z domu ;-). Dla zainteresowanych cena to niecałe 26 euro na Aliexpress... co uważam za kolejny plus . A Wy Mi towarzysze co sądzicie o tym sportowym gadżecie ? Dajcie proszę znać w komentarzach .

Pozdrawiamy Mi Sports Team !

2020-05-29 01:31:46
Favorites5 RateRate

Mi Sports Team

Arni7713 | from app

bardzo fajny przedmiot do ćwiczeń 😁 jak stara moja kula  do ćwiczeń nadgarstka im bardziej się ją kręciło tym większy opór a ja musiałam bardziej ściskać by nie uciekło z ręki
2020-05-29 01:56:51

Moderador

przybort | from app

No podoba mi się sprzęcik. Fajny, ciekawy, pomocny gadżet. Super.
2020-05-29 02:03:20

Mi Sports Team

Łukasz 14 Author | from app

Arni7713
bardzo fajny przedmiot do ćwiczeń 😁 jak stara moja kula  do ćwiczeń nadgarstka im bardziej się ją kręciło tym większy opór a ja musiałam bardziej ściskać by nie uciekło z ręki

Dokładnie tak jak piszesz Arni 💪😉
2020-05-29 02:26:53

Mi Sports Team

przybort
No podoba mi się sprzęcik. Fajny, ciekawy, pomocny gadżet. Super.

I eeelegancko że się podoba 🔥💪
2020-05-29 02:27:08
Przykład sprzętu który jest doskonały dzięki swojej prostocie :) Dzięki za info :)
2020-05-29 03:18:41

Mi Sports Team

gopi1
Przykład sprzętu który jest doskonały dzięki swojej prostocie :) Dzięki za info :)

Prostota i skuteczność 😉🔥💪
2020-05-29 04:57:50

Master Bunny

Febron | from app

Przez chwilę, spojrzawszy na ikonkę przy tytule postu pomyślałem, że to jakaś specjalna nakładka na koło kierownicy. Fajny gadżet i mało  z nim zachodu przy użytkowaniu.
2020-05-29 05:53:57

Mi Sports Team

Febron
Przez chwilę, spojrzawszy na ikonkę przy tutule postu pomyślałem, że to jakaś specjalna nakładka na koło kierownicy. Fajny gadżet i mało  z nim zachodu przy użytkowaniu.

To też swojego rodzaju kierownica , można ją w taki sposób złapać i ćwiczyć 😉
2020-05-29 06:15:19
Panie Łukaszu bardzo ciekawy przyrząd. W rękach kreatywnej osoby mnogość ćwiczeń z zastosowaniem tego gadżetu może być imponująca. Na przedramiona zamiast krążka z ciężarkiem, zamiast ścisków, na barki... Etc... Dzięki za info! Pozdro...
2020-05-31 07:49:55

Mi Sports Team

Lucas_Islander
Panie Łukaszu bardzo ciekawy przyrząd. W rękach kreatywnej osoby mnogość ćwiczeń z zastosowaniem tego gadżetu może być imponująca. Na przedramiona zamiast krążka z ciężarkiem, zamiast ścisków, na barki... Etc... Dzięki za info! Pozdro...

Jest tak jak piszesz kolego , dla kogoś kto ma ochotę i fantazję do ćwiczeń , przyrząd BAJKA 😉 . Pozdrawiam wzajemnie e
2020-05-31 12:29:36
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Łukasz 14

Mi Sports Team

• Followers

121

• Threads

59

• Replies

3207

14538