In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

POCOPHONE

[Ogłoszenie] POCO F2 PRO oficjalnie w Polsce!

2020-05-28 08:03:33
5688 41
drogo ;/
2020-05-28 20:34:05

Semi Pro Bunny

ziolo85 | from app

🙂
2020-05-29 01:55:58

Pro Bunny

SKUTER71 | from app

jest moc 💪
2020-05-29 01:56:10

Mi Test Team

michalms | from app

RuraSzczecin
Proszę Cię... Jaka inna marka? Ta sama: Xiaomi w zasadzie.. Linia modelowa inna.... 8 jak dla mnie 2 braku, które by spowodowały, że poniewierałby każdym.... Bo będą się czepiać "znaFFcy" na bank: 1 - brak OIS. 2 - brak bezprzewodowego ładowania.... A jak dla mnie jest wypassss.. Szczególnie ta wersja 8/256 na szybszych pamięciach....

ten pierwszy minus to wielki minus. w tej cenie powinno być. drugi to już przynajmniej dla mnie bardziej minusik,ale skoro nie ma ładowania bezprzewodowego to plecki mogłyby wyróżniać te linie i być trwalsze, nie koniecznie że szkła.
2020-05-29 02:42:05

Master Bunny

RuraSzczecin | from app

michalms
ten pierwszy minus to wielki minus. w tej cenie powinno być. drugi to już przynajmniej dla mnie bardziej minusik,ale skoro nie ma ładowania bezprzewodowego to plecki mogłyby wyróżniać te linie i być trwalsze, nie koniecznie że szkła.

Jeee tammmm... Kwestia świadomości i ograniczeń... Tyle lat nie mam w smarku stabilizacji i żyję... I czasami coś z sensem spłodzę... Fakt, że rzadko... 😁😁😁
2020-05-29 03:50:25
RuraSzczecin odpowiada, dnia 2020-05-28 21:32:04
Proszę Cię... Jaka inna marka? Ta sama: Xiaomi w zasadzie.. Linia modelowa inna.... 8 jak dla mnie 2 braku, które by spowodowały, że poniewierałby każdym.... Bo będą się czepiać "znaFFcy" na bank: 1 - brak OIS. 2 - brak bezprzewodowego ładowania.... A jak dla mnie jest wypassss.. Szczególnie ta wersja 8/256 na szybszych pamięciach....

Telefon sam w sobie fajny, ale za drogi pod tą marką. W Polsce znają ją tylko "fanboje" Xiaomi, a to nie wystarczy żeby przeżyć wśród tak agresywnych firm jak Samsung, Huawei, Apple, etc. Gdyby to weszło pod marką Xiaomi, no od biedy Redmi, to mogłoby to mieć sens - tak jak Mi 9T / 9T Pro. Tutaj zagrali bardzo dobrze, wypuścili to jako Xiaomi i zażarło, nawet mimo wysokiej ceny wejścia. Ale nie jako Poco. Tego nikt nie zna i nikt spoza wąskiego grona nie zaryzykuje utopienia bez mała 3 tys. na nieznany telefon. Dziwny ruch ze strony Xiaomi, mogli puścić to jako Mi 10T / 10T Pro i wtedy to miałoby sens i uzasadnienie. Dodatkowo brak dostępnych telefonów podczas premiery (tak, wiem - jest dostępny jeden, w jednym sklepie i to w dodatku w słabszej wersji) to wtopa nieziemska. Niby ogłaszają, że dostępne będą (wróć, że dostępne SĄ!) w większości popularnych sieciówek oraz sklepach Mi, a tymczasem towaru brak. Kiedy więc będą - pytam na FB Poco? Nie wiemy, czekamy na dostawę, odpowiadają oni. POWAŻNIE? Robią premierę telefonu i nie mają zabezpieczonych jego podstawowych ilości, a chwalą się, że jest już dostępny? No coś tu grubo nie zagrało! Takie ruchy odpychają nawet zainteresowanych marką. Brak profesjonalizmu. Skoro tak mają w tyłku ludzi chętnych na zakup, to po zakupie można w domyśle zapomnieć o jakimkolwiek wsparciu...
:(
2020-05-29 03:57:24

thanks for sharing
2020-05-29 04:06:42

Semi Pro Bunny

slawekjuri | from app

ciekawy ale przez dolara drogi
2020-05-29 04:43:30

Pro Bunny

him kill | from app

thanks for sharing
2020-05-29 08:02:32
[url=https://c.mi.com/static/community/image/smiley/mibunny/angry2.gif]https://c

Rookie Bunny

1597558351 | from app

jak będzie można go wygrać to dajcie znać
2020-05-29 08:02:51
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mi_Bunny

Admin

• Followers

1753

• Threads

207