In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

AMAZFIT

[Soru-Cevap] Login problemi yardım

2020-05-28 19:31:30
148 1
İyi günler. Xioami gtr model saatimi bugün aldım , amazfit uygulamasınıda telefonuma indirdim fakat oturum açamıyorum uygulamada. tekrar deneyin hatası alıyorum sürekli. Sebebi ne olabilir?
2020-05-28 19:31:30
Favorites RateRate
Merhaba,

Aynı problemi ben de tesadüfen dün akşam yaşadım. Eşimin hediye olarak aldığı Amazfit GTS'i kullandığım Xiaomi Mi8 ile eşleştiremedim. 4 saat boyunca her şeyi yaptım. Telefon dilini İngilice yaptım. Tüm bluetooth cihazları telefondan sildim. Defalarca Amazfit'i sildim kurdum ama işe yaramadı.

Amazfit kullanıcı profilinde gmail uzantılı adres kullanmayın dediler onu da yaptım. Android 6, 7, 9 ve 10 sürümlü telefonlarda denedim program yine aynı hatayı verdi. Amazfit programı açılmadan saat hiç bir işe yaramıyor. Böyle saçmalık da olmamalı. Şuan eski bir Samsung akıllı saatim var. Xiaomi ile eşleştiremedim ama yine de saat olarak kullanabiliyorum. Adım sayar, uyku takibi gibi pek çok özelliği de çalışıyor. Böyle saçmalık olmaz diye bu sabah saati geri verebilir miyim? diye Media Markt'a yazı bile yazdım.

Bu işlemler esnasında Mİ Fit programını da kurmuştum. Onu Mİ account şifresiyle çalıştırdım. Mi Fit menüsünde aldığım telefon gözükmüyordu. Yani dün akşam biraz sinirli geçti.

1 saat kadar önce Amazfit'i tekrar açmayı denedim. Mi Account şifrenle bağlanmak ister misin? diye sordu. Tamam dedim. Şaşırtıcı bir şekilde, nasıl olduğunu da anlamadan program çalıştı. Barkod okuyucu açılıyor. Akşam eve gidince eşleştirmeyi yapacağım.

Tavsiye edeceğim şey, Mi Fit'i de kur. Mi account şifrenle çalıştır. Sonra Amazfit'i açmayı dene.

Umarım sende de işe yarar.
2020-05-29 17:57:02
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

6328305215

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

1